TÜM YORUMLAR

Ahmet Hakan'dan 'nifak yangını' uyarısı
Ahmet Hakan'dan 'nifak yangını' uyarısı
GÜNCEL
03 Ağustos 2021, 12:52
Ahmet Hakan'dan 'nifak yangını' uyarısı
Türkiye, orman yangınlarıyla mücadele ederken sosyal medyadan spekülasyonlar, yalan haberler paylaşılıyor. Hürriyet Gazetesi Yazarı Ahmet Hakan, 'nifak yangını' uyarısı yaptı.
YORUMLAR 24
 • Bilir 5 ay önce Şikayet Et
  Ahmet Bey Yangin Düzeneyi Cok Kolay Ben Yazmistim
  Cevapla
 • Muhaberat 5 ay önce Şikayet Et
  A.Hakan sırf farklı bir açıyla baktığını göstermek için gazetecilik egosuyla konuşuyorsun. Farklı il, ilçe, bölgelerde aynı zamanda başlayan sebebi belli olmayan(yıldırım düşmesi,anız yakma, piknik ateşi vb.. gibi potansiyel nedenlerle çıktı da, bunu yetkililer gizliyor mu yani) yangın olayları yaşanıyor. ANKARA İSTANBUL İZMİR DENİZLİDE ASKERİ ALANLARDA KUNDAKLAMA OLAYLARI YAŞANDI 2 KİŞİ YAKALANDI. Tesadüf mü bu kundaklamalar, bunu yapanlar şizofren mi uyur gezer mi oraların askeriye olduğunu bilmeyecek kadar akıl hastası mı? Ama yakalanınca akıl hastası rolü yapacakları kesin A.Hakanın bu yangınların adeta gökten zembille indiğini ima etmesi gibi bu da bizi şaşırtmaz. Değil mi Ahmet!
  Cevapla
 • temel 5 ay önce Şikayet Et
  orman yakanlarin butun mallarina el koyarsin idam edersin yakan iken gørdun mu vur yetkisi verirsin bu sorun biter aniz yakan ermeniler var onlara ømur boyu hapise koyarsin mallarina el koyarsin bir daha aniz yakan iyi dusunur
  Cevapla
 • Veli 5 ay önce Şikayet Et
  Satayim sosyal medyasını. Kapatın gitsin hepsini... Bu sosyal medya emperyalist guclerin silahı. Devlet önlem alsın. Sosyal medya diye bir sey olmamalı.
  Cevapla
 • Doğu-Batı 5 ay önce Şikayet Et
  Bir Nifak' ta burada var. "Marmaris’te yanan yerlere maden ruhsatı verilmiş Marmaris'te 29 Temmuz’da başlayan orman yangınları maden işletme izinleri verilen bölgelerde çıktı. Alevler şu ana kadar 95 bin dekar orman alanını kül etti. GÖKMEN ULU YAYINLANMA: 15:06 - 03 Ağustos 2021" SÖZCÜ Gaztesinin manşetlerinden biri. "Maden Ruhsatı verilMİŞ" Haberin altına yorum yazacaktım belgelerini de yayınlar mısınız, MİŞ' le olmuyor diye ama yorum yazacak yer yoktu. Admin bu Nifak mı değil mi araştırma şansınız var mı?
  Cevapla
 • Milletin Avukatı 5 ay önce Şikayet Et
  Akıllı olmak lazım elbette, ama sabotajda kokuyor doğrusu. !
  Cevapla
 • doğrucu 5 ay önce Şikayet Et
  Sayın Ahmet Hakan Coşkun yüreğine sağlık kalemine sağlık senin gibi on tane gazeteci olsa yeter ama ABD den fonlananlar işte onlar Allah ıslah etsin
  Cevapla
 • Eyyubi 5 ay önce Şikayet Et
  Tarihimizde bu kadar orman yangınının doğal veya ihmal nedenleriyle aynı anda çıktığına hiç şahit olduk mu, mantık bunun neresinde.
  Cevapla
 • İsmail 5 ay önce Şikayet Et
  Sayın HAKAN size ve yazdıklarına katılmamak mümkün değildir. Ülke olarak yaptığımız yardımı reddetmek değil yardım adı altına ÜLKEMİZE verilebilecek zararlara hayır demektir. Ama daha önce de yorum olarak yazdım o zaman zatıaliniz de dahil kimse dile getirmedi. Aynı tehlike mültecilerde de görülmeliydi. AB bizi günahı kadar sevmez iken bu kadar parayı niçin veriyor acaba...
  Cevapla
 • Tuğrul Bey 5 ay önce Şikayet Et
  Can ataklı müebbet almalı ömrünün geri kalanını hücrede geçirmeli işin içinde o da var.
  Cevapla
 • mehmet 5 ay önce Şikayet Et
  ola şu esasında: erken seçim için chp ormanları yakmaya başladı amerikanın talimatı ile. pkk iseyarın biz yaktık diyerek chp yi temize çıkaracak. bu kadar. oldu bitti.
  Cevapla
 • adıyamanlı ali 5 ay önce Şikayet Et
  birinçi yorumuna eyvallah da ikinçi yorumuna ne yapalım yani diyorsursunki sakın haaa hdpkk ın bu işte parmağı var söylemi kesinlikle olmasın.aynen dirsek temasına devam edilsin.galiba ben yanlış anlamışım.zaten bazı seviçililerinin yüzünden reklamlarını her alanda yapmıyorlarmı.ALLAH hdpkk ve destekçilerini kahr eylesin inşallah
  Cevapla
 • Mehmet Doğan 5 ay önce Şikayet Et
  Teşekkürler Ahmet Hakan! Keşke şu hususu da belirtseydiniz: Muğla Belediye Başkanı diyor ki: ''Bizim görev alanımız meskun mahaldir.'' Oysa Büyükşehir Belediyesinin görev alanı ''il sınırlarından başlar.'' Kanunun amir hükmü budur. Ayrıca yanan meskün mahalleleri görmemesi başka bir facia!
  Cevapla
 • Kara 5 ay önce Şikayet Et
  pkk yangın çıkarınca kardeşliğimiz nasıl bozulacak onu anlamadım...
  Cevapla
 • Biri 5 ay önce Şikayet Et
  Cahiller pkkla kürtleri bir görüyorlar
  Cevapla
 • adilmüslüman 5 ay önce Şikayet Et
  Amerikada 70bin ayrı yangın var yıl başından bu yana, sibirya nerdeyse bi yıldır yanıyor. kimse çıkıp diyor mu sabotaj ? Cahil cahil konuşma Ahmet Hakan. biraz araştır ilimle bilimle konuş.
  Cevapla
 • ibrahim 5 ay önce Şikayet Et
  asil sen cahil cahil konusma . ne rusyanin nede amerikanin terör gruuplariyla basi belada degil ama türkiyenin basin pkk, ypg gibi terör örgütleriyle mücadelesi var , o yüzden sabotaj olabilir.
  Cevapla