TÜM YORUMLAR

Son Dakika: Bakan Soylu ve Pakdemirli'den ortak açıklama
Son Dakika: Bakan Soylu ve Pakdemirli'den ortak açıklama
GÜNCEL
05 Ağustos 2021, 21:07
Son Dakika: Bakan Soylu ve Pakdemirli'den ortak açıklama
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ortak basın toplantısı düzenledi. Pakdemirli yangınla ilgili gelinen son noktayı açıkladı. Bakan Soylu ise bundan sonrası için değerlendirmelerde bulundu.
YORUMLAR 43
 • vedat 3 ay önce Şikayet Et
  Lütfen dikilen ağaçlar yeşil yapraklı ağaç olsun. Zeytin,kestane, yaban eriği,elması,armudu olsun da kesinlikle çam olmasın. Mümkünse hiç bir yere çam dikilmesin.
  Cevapla
 • Can 3 ay önce Şikayet Et
  Internette yalan ve iftirayla fitne çıkaranlar ne olacak? İlk başlatan hep bi hain. Rum, Ermeni, PKK'lı. Ama CHP'liler hemen kanıyor veya bilerek kullanıyorlar. Helede CHP vekilleri. Çok tehlikeli bu olanlar. Bence kin ve nefret suçu işleyenlere karsi cezalar verilmeli
  Cevapla
 • vatandaş 3 ay önce Şikayet Et
  Mugla ,Antalya,Aydın,İzmir Chp Belediyeleri size iş düşmüyor mu ne yaptınız sadece kaos peşinde olanlara afetlere omuz vermeyen sorumsuz belediyelere bu milletimiz şamarı vurmasını çok iyi bilir.
  Cevapla
 • Yiğit 3 ay önce Şikayet Et
  Orman yangınlarını çıkaranları öldürmezseniz yine yapacaklardır
  Cevapla
 • FM.. 3 ay önce Şikayet Et
  Bakanım 1- Yangınları çıkaranlar ve sosyal medyada yangına benzin döken hainler en ağır cezaları çekmeli.Sosyal medya teröristlerin Cezalarının büyük bir kısmı yanan bölgelerin ağaçlandırma çalışmalarında çalışma olabilir. 2- Küresel ısınma ve hainler yüzünden daha çok yangınların çıkacağı kesin, Yangınlara müdahale hava araçlarının kapasitesini artırmak zorundayız, bir seferde 20-30 ton su atan hava araçlarına sahip filolar kurmak zorundayız. 3- Yanan bölgelerde bir metre kare alan bile imara acilmamalı, özellikle sahil bölgelerinde cehepe zihniyeti her yeri talan ediyor önüne gecmek zorundayız.
  Cevapla
 • Kalpoglu tr 3 ay önce Şikayet Et
  Yakanlar tespit edildiği anda en ağır ceza ile cezalandırılmalı anlarından doğduğuna pişman edilmeli.gerekirse vatandaşlıktan çıkarılmalı.
  Cevapla
 • kartal 3 ay önce Şikayet Et
  Yangını söndürmekten daha çok yalancıların munlarını söndürmekte zorluk çekiyoruz kesinlikle.
  Cevapla
 • Mizah 3 ay önce Şikayet Et
  Kısas istiyoruz. O ormanları yakanları yakın ki içimiz soğusun.
  Cevapla
 • DüşmanFondaşMedya 3 ay önce Şikayet Et
  ABD'de 3 haftadır yangınlar var, ABD'nin twitter sayfasına gidin ilk 20'de yangınla ilgili bir tane bile başlık yok, ABD devletine saldıran bir tane başlık bile yok, olsa zaten onu marsa kadar kovalar ABD orası ayrı konu. Twitter Türkiye sayfasında ise ilk 20 konu neredeyse devlet ve İslam düşmanı içerikli zehir dolu fitne başlıkları. Alayı yurt dışından fonlanıyor belliki. Türkiye kesinlikle bu kripto fondaş medya ve paralı trollerine artık gereken cezaları vermeli yoksa bu kripto Sabetayist-Ermeni-Rum çakalları ülkemizi bölecekler, amaçları bu zaten. Amaçları Müslümanları Anadolu'dan çıkarmak. Bu kriptoları devletimiz vatandaşlıktan çıkartıp sınır dışı etmeli.
  Cevapla
 • Nizamı Cedit 3 ay önce Şikayet Et
  aynen öyle kardeşim. dünyanın bütün hainleri ülkemize toplanmış bizi yıkmaya çalışıyorlar ama bir vuruyorlar bin kalkıyoruz ayağa
  Cevapla
 • Envers 3 ay önce Şikayet Et
  Çoğunluk zeytin ağacı olsun hem cam gibi çabuk alev almiyor sondurmesi kolay hemde gelir kapısı olur.
  Cevapla
 • Terör profu 3 ay önce Şikayet Et
  CHP profesyonel bir şekilde devletin milletin yangın söndürme gayretini sabote edip, uçağı bahane ederek, tartışmayı PKK dan çok hükümetin kusurlarını manüpüle ederek, PKK yı gözden kaçırdı. Bu ülkede kandilin uzantısı muhalefet var.
  Cevapla
 • petrolcü 3 ay önce Şikayet Et
  Şu Cuma gecesinde Rabbimden duam, şu chp denen hainlerin gürûhunu yerin dibine batırsın. gördükleri halde görmedim derler, duydukları halde duymadım derler. Allah gözlerini kör etsin...
  Cevapla
 • Mustafa Doğan 3 ay önce Şikayet Et
  Her şerrin hayırlı bir tarafı da vardır. Devletin hükümeti tanımayanlara bile büyüklüğünü göstermesi için bir fırsat doğmuştur.
  Cevapla
 • osman 3 ay önce Şikayet Et
  ben devletimin yanındayım....100 fidan bağışlayacağım
  Cevapla
 • Mrt 3 ay önce Şikayet Et
  Peki aynı anda bukadar çok yangın çıkması tesadüf yada sıcak hava olamaz. Neden bunlarla ilgili konuşulmuyor çok.
  Cevapla
 • HANİF KALKAN 3 ay önce Şikayet Et
  zeytin ağacını tercih edelim yüksek yerlerede fistik ici çam ini dikleim bu bir gelir kapısı
  Cevapla
 • Zümrüt.. 3 ay önce Şikayet Et
  Sayın Bakanım fidan dikimi için bağış no veriniz bizlerde katılalım.
  Cevapla