TÜM YORUMLAR

Türkiye yangınlarla mücadele ediyor! Yalan rüzgârı ise nifakı harlıyor
Türkiye yangınlarla mücadele ediyor! Yalan rüzgârı ise nifakı harlıyor
GÜNCEL
06 Ağustos 2021, 09:13
Türkiye yangınlarla mücadele ediyor! Yalan rüzgârı ise nifakı harlıyor
Türkiye tarihin en büyük yangınlarıyla mücadele ederken bir yandan da muhalefet ve sosyal medyada üretilen yalan rüzgarlarıyla savaşıyor.
YORUMLAR 88
 • Aydın Sağıroğlu 3 ay önce Şikayet Et
  Eğer THK'nın yangın söndürme uçakları iş görüyorsa neden THK, bu uçakları hâlâ gönder miyor? Tören mi bekliyor?
  Cevapla
 • Afk 3 ay önce Şikayet Et
  Ateşle dumanla biden amcalarından yardım istiyor zavallılar.
  Cevapla
 • hüanü.... 3 ay önce Şikayet Et
  c.h.p.k.k.lıarın gerçekyüzü çirkefliktir bunlara oy verenler bu çirkeflikleri görmeli
  Cevapla
 • vatansever 3 ay önce Şikayet Et
  Ne zaman bir yalan fitne atsalar bu kadar yalanı iftirayı nerden buluyorlar diyordum kendileri yaptıkları için gezide ne ağaçtı mesele nede başka bir şey mülteciler üstünden tekrar kin pompalanıyor belediye seçimlerini böyle kazandılar tipitip kılıçdaroğlunu kazandırmak için her alçaklığı her şeytanlığı yapacaklar
  Cevapla
 • Türkoğlutürk. 3 ay önce Şikayet Et
  CHP Dönekleri.
  Cevapla
 • meraci83 3 ay önce Şikayet Et
  Bu günden itibaren artık ce Ha pe demiyorum.Bundan böyle partinin ismi benim için YP. Yani: Yalan Partisi !
  Cevapla
 • Kapdan 3 ay önce Şikayet Et
  CHP nin bu yalanlarına CHPlilerde inanmiyor ama Ataturkun partisi 1935'lerden bu yana basiretsiz siyasetcileri nedeniyle yerlerde surunduklerinden acaba yalanla iktidar olabilirsiniz diye yılana sariliyorlar. Yakındır bu yalan yalanının sokması. Sabir.
  Cevapla
 • Sabır Meşhur İzle 3 ay önce Şikayet Et
  Türkiye'nin acil yerli ve milli medya ağı kurması lazım bu iş böyle gitmez, Sabır Meşhur bu konuda Reisin baş medya sorumlusu yapılsın. Müslüman Türk ailelerinin çocukları kripto Sabetayist-Ermeni-Rum çetelerinin avucunun içine düşmüş sosyal medyada, hergün yalanlarla iftiralarla devlet ve İslam düşmanlığı ile dolduruluyorlar.. Durum çok ciddi, lütfen herkes elini taşın altına koysun ortamı Bizans artıklarının eline bırakmayalım, bu işin geri dönüşü yoook.
  Cevapla
 • Salahattin Adana 3 ay önce Şikayet Et
  CHPKK lılar ve onların konvoyun da olanlar; hainliklerinizle,iftiralarınızla ve yalanlarınızla Hesap gününde CEHENNEM ateşinin en harlı yeri son varış yeriniz olsun.
  Cevapla
 • Ademoglu 3 ay önce Şikayet Et
  Yalanla iman bir arada olmaz din gardaslarim bu gavur artiklarin arkasında yanında hiç bir mümin olamaz bütün mesele budur Türk Kürt imanlı her gardasim bu bilinçle olarak sondarbeyi vuralım bunlara yeter Allah bizimledir bu böyle bilinmeli
  Cevapla
 • Sabır Meşhur İzle 3 ay önce Şikayet Et
  Fondaş medya ve devlet düşmanı paralı troller sosyal medyada çok sinsice devlet ve İslam düşmanlığı içerikli zehir saçıyor. Ele başları büyük ihtimal Sabetayist-Ermeni-Rum kriptoları, Müslüman Türk çocuklarını sosyal medyada avuçlarının içine almışlar sinsi içeriklerle gençlerimizi İslam karşıtı ve Devlet karşıtı yapıyorlar. Youtube ve Twitter gibi siteler sürekli bu fondaş medyanın zehirlerini trendlere ve önerilen videolara koyuyor.. Artık devletimiz bu gazeteci kılığına girmiş ajanları vatandaşlıktan çıkartıp sınır dışı etmeli ki içeride zehir saçamasınlar. Sosyal medyada resmen ülkemiz her koldan işgal altında. Youtube'da Sabır Meşhur'u takip edin arkadaşlar
  Cevapla
 • canı66 3 ay önce Şikayet Et
  Chpkk
  Cevapla
 • talhaaa 3 ay önce Şikayet Et
  kızılayın, thk nın içini boşaltan kendileri birde pişkin pişkin sağa sola çamur atıyorlar... her zamanki gibi
  Cevapla
 • İbrahim 3 ay önce Şikayet Et
  Bunların niyeti açığa çıkmıştır. Amaçları yangın, orman, ağaç falan değil. Esas amaçları dostları ile yalanlarla ülkeyi kaosa sürüklemek.. Ama Allah ı unutmuşlar. Sizi ve işbirlikçilerinizi Allah a havale ediyorum.
  Cevapla
 • TOKATLI 3 ay önce Şikayet Et
  Bu karede görünenlerin hepsi vatan haini CHPKK lı teröristler.
  Cevapla