TÜM YORUMLAR

Komşu'da aşı olmayanlara sert tedbir! PCR testi bile olsa artık yasak
Komşu'da aşı olmayanlara sert tedbir! PCR testi bile olsa artık yasak
DÜNYA
25 Ağustos 2021, 07:25
Komşu'da aşı olmayanlara sert tedbir! PCR testi bile olsa artık yasak
Yunanistan, hem salgını sınırlamak hem de aşı yaptırmamakta ısrar eden yaklaşık 4 milyon kişiyi caydırmak için dün bir dizi tedbir açıkladı. PCR testi de olsa aşısızların restoran, kafe ve bar gibi kapalı mekânlara girmeleri yasaklandı.
YORUMLAR 20
 • Mehmet 4 ay önce Şikayet Et
  Çin hem hastalık üretiyor hemde aşı üretiyor iyi valla ,Türk doktorların ürettiği Alman aşıları acaba kendileri olmuşlarmı kimse kusra bakmaasın olmayacam bir yerede gitmem zaten
  Cevapla
 • Tuğrul 4 ay önce Şikayet Et
  Burada da yasaklayabilirsiniz... sayılan yerlerin hiçbirisine gitmiyorum. :))
  Cevapla
 • sezayi 4 ay önce Şikayet Et
  komşuda pişer bizede düşer.aşısızlar yunan kardeşlerimiz kurallara bak nasıl uyacaklar.seyredelim.iyi bilime dayalı pozitif karar.tebrikler.
  Cevapla
 • Düşün 4 ay önce Şikayet Et
  Aşıya dayatma yapılacaksa önce yapılan aşıların sorumluluğu alınsın kardeşim! Hem zorla aşı yapılabilir imaları yap, insanları kısıtlamalarla bezdir ama iş sorumluluğu almaya gelince yoook ben istemedim sen oldun de! Yok öyle hem şoför mahalli hem 50 kuruş! Eğer bu aşıların sonuçları o kadar yüz güldürücü olsaydı şimdiye kadar sağır sultana bile reklamı yapılırdı!
  Cevapla
 • Bünyamin Öztürk 4 ay önce Şikayet Et
  Hasta olunca doktora yazdırdığın ilaçların sorumluluğu var mı da aşının olsun? O zaman doktorun yazdığı ilaçları da kullanma. Ya millet iki günde aşı profesörü oldu ha.
  Cevapla
 • Sipahi 4 ay önce Şikayet Et
  bize çip yerlestiriyorlar diyenlerin 1000 de 1 i hayatında herhangi bir cihazın içindeki çip den bile gördü mü acep, he milyarda 1 küçültüp aşıyla veriyorlar :) zaten sizi medyayla yönetiyorlar, a partili b partili c partili fanatikleri, hepiniz zombisiniz zaten farkında değilsiniz, çipe ne gerek var :)
  Cevapla
 • Musa 4 ay önce Şikayet Et
  Kimse bana , istemediğim bir aşıyı , sorumluluk yine bana ait olarak imzalatarak yapamaz. BU anayasaya , babayasaya , İslama , ahlaka , herşeye aykırı .
  Cevapla
 • Muhammed 4 ay önce Şikayet Et
  hayırdır komşuya mı özendiniz :) bu ülkenin insanı tankların önüne yatan bi millet ona göre :) tüp sızıyormu diye çakmak yakan insanlar var bu memlekette, chp döneminde zorbalık gördü halk ve chp yi asla iktidar yapmadı, bunlar ders alınması gereken olaylar
  Cevapla
 • Kemal 4 ay önce Şikayet Et
  Türkiye'de aşı zorunlu olmalı kimse kimsenin vebalına girmemeli, sert tedbirler, uygulansın,yazık insanlarımıza herhün yüzlerce insanımız ölüyor,çok sayıda insanlarımız hastanede yatıyorlar devletimiz tedbirleri mutlaka uygulaması gerekir ,bu salgında aşı olmazlarsa insanlarımız ,çok sevdiklerini kaybetmeye devam ederler
  Cevapla
 • Muzaffer 4 ay önce Şikayet Et
  Sana ne benim aşımdan, sen aşı oldun virüsü kallavi taşıyon asıl sen tüm tedbirlere uyman test yaptırman gerek, aşısız biri coronaysa zaten evinde ateşten vs yatıyordur, madem aşı seni koruyor ben koronoysam ne korkuyon, sana ne, sen koronoysan ben korkayım, aşı olan ölmüyomu, kaçtane ölen var. Binlercesinde küçük kan pıhtılaşmaları var, 3 yıl sonra görcem sizi patır patır dökülünce hepiniz.
  Cevapla
 • Mehmet 4 ay önce Şikayet Et
  beni niye zorluyorsun aşı olmaya git istersen 100 tane ol zaten sonu yok
  Cevapla
 • Zekeriya 4 ay önce Şikayet Et
  Benim akrabalarimin hepsi tüm asilarini yaptirdilar ve hastalandilar. Asi olanlar da hasta olabildigini hatta ölebildigini Israil basta olmak üzere her yerde duymaya basladik. Niye tabanca zoruyla kendime asi yaptirayim. Ileride herkes görecek asi olan kac insan etkilenecek.
  Cevapla
 • harun 4 ay önce Şikayet Et
  bil geys yani küreselciler öyle istiyor ondan
  Cevapla
 • Osman Bey 4 ay önce Şikayet Et
  Bu kararların hükümete seçimlerde dönüşü olacaktır. Kimsenin özgürlüğüne dokunulamaz ,aşı olanları zaten aşı koruyor aşısızlara bu durumda özgürlük hakkı doğuyor. Utanmasanız corana'yı aşısızlar çıkarda diyecek duruma geldiniz. Çok değil 1 ay sonra dersiniz.Peki 2022 de yeni varyantlar çıktığında adıda belli oldu covid22 virüsü ,aşıların etkisiz olduğunu gördüğünüzde bunu milletime nasıl izah edeceksiniz.Ülkenin %70 i aşı olmuş durumda 3 ay sonra bu oran %90 olur.Fakat aşının işe yaramadığını söyleyeceksiniz.Ne olacak sizce ?
  Cevapla
 • ankara 0618 4 ay önce Şikayet Et
  sizi sonuna kadar destekliyorum bu aşı milyonlarca insanın ölümüne neden olacak belkide
  Cevapla
 • Selcuk 4 ay önce Şikayet Et
  Aşı olmayanlarla yaşamsktansa aşı olanla ölüyüm
  Cevapla
 • Doğu-Batı 4 ay önce Şikayet Et
  Hiç fena olmamış, keşke bizde de aynısını yapsalar ama muhalefetin yalancı çığırtkanları hemen algı operasyonuna başlarlar.
  Cevapla
 • Hemşerim 4 ay önce Şikayet Et
  Keşke denek olmak imza atmak yerine sorumluluk alan bir muhatabımız olsa ve aşı yaptirsak. Biz de isteriz. Ama su var ki devletler kendi ekonomilerini dusunmek zorunda. Bir daha kapanamazlar. Aşının maliyeti kapanmadan daha ucuz. Dolayısıyla tercih aşıdan yana.
  Cevapla
 • Emin 4 ay önce Şikayet Et
  Burası Yuanistana benzemez.....
  Cevapla
 • adalet savunucusu 4 ay önce Şikayet Et
  Yunan halkıda uyandı darısı bizim aşı ve pcr testi meraklı halkımıza
  Cevapla