TÜM YORUMLAR

Son dakika: 29 Ağustos koronavirüs tablosu açıklandı!
Son dakika: 29 Ağustos koronavirüs tablosu açıklandı!
GÜNCEL
29 Ağustos 2021, 20:25
Son dakika: 29 Ağustos koronavirüs tablosu açıklandı!
Son dakika haberi: Sağlık Bakanlığı tarafından 29 Ağustos koronavirüs tablosu, vaka, hasta, test, vefat sayısı ve son durum açıklandı.
YORUMLAR 132
 • kazma sapı 4 ay önce Şikayet Et
  aşı olmayanları suçlamayın eğer aşı olanlar aşı olmayanlara bu şekilde davranırlarsa haksızlık etmiş olurlar aşı olmayanlar sizin yaptığınızı yapmıyor el insaf aşı olduysan aşının sizi koruyacağınaza inandıysan rahat olun ve diğerlerine karışmayın oldumu olmadı diye kimseyide ilgilendirmiyor ,ve ben bunu düşünüyorum iç küresel masanlor her ülkede iç savşı çıkarıyorlar farklı olaylarla önceden türkü kürdü birbirlerine kırdırması gibi bugunde aşı olanları omayanları birbirine düşman ediyorlar bu oyuna düşmeyin gerçeği görün,ilaç firmalırı ne kadr dürüstler ne kadr tanıyorsunuz güveniyorsunuz bir insanlar ne kadr çok ilaç kullanırlarsa bunların cepleri okdar çok dolar.
  Cevapla
 • Sanane 4 ay önce Şikayet Et
  Asilama sonrasi ölüm sayısında artış varsa 1 konuşur 1000 düşünürüm.
  Cevapla
 • Remzi 4 ay önce Şikayet Et
  Sen ödeki dünyada çok düşünürsün.
  Cevapla
 • Aşılı 4 ay önce Şikayet Et
  Okullar açılmamalı online eğitime devam edilmeli sağlık herşeyden daha önemlidir
  Cevapla
 • elazığ23 4 ay önce Şikayet Et
  Ya sen evde yatmaya devam et yeter artık kendi çıkarını sözüm ona insanca gösterip kendi menfaatini ön plana çıkartıyorsun pandemi hadi diyelim 5 yıl daha sürdü 5 boyunca okul kapalımı kalsın gerçi siz bunu istersiniz
  Cevapla
 • Vatandaş 27 4 ay önce Şikayet Et
  Antep vaka sayısında almış başını gitmiş hala okulları açma derdi derdindesiniz vaka yüksek olan yerlerde okulu neden açılıyor niye önlem yook vaka sayısı düşene kadar acilmasin
  Cevapla
 • Vatandaş 27 4 ay önce Şikayet Et
  Peki bu ölen sayısı neden yüksek ölenler aşılımı aşısız mı niye açıklama yapılmıyor hakikaten aşı olan çoğaldı işler karıştı hem vaka yüksek hem ölen Allah sonumuzu hayır eylesin
  Cevapla
 • TONTON 12 4 ay önce Şikayet Et
  Aşı olun aşı neden aşı olmuyor sun hey kardeşim neden neden
  Cevapla
 • kadir 4 ay önce Şikayet Et
  hepsi sahtekar hepsi yalan dünya nufusunu düşürecekler 500 milyona
  Cevapla
 • Şaşkın 4 ay önce Şikayet Et
  Aklı başında olan hiç kimse, ihtiyaç duyulduğunda, tedavi ve korunma yöntemlerini reddetmez. İnsanların, enjekte edilen sıvıların denenme safhasında oluşuna, içeriğinde neler bulunduğunun açıklanmamasına, sorumluluk alınmamasına, menşeiine, üretenlerine, Allah korkusu olmayan kimselere karşı güvenmemesi.., Sizce aşı karşıtlığı, aşı düşmanlığı mıdır?
  Cevapla
 • Mete 4 ay önce Şikayet Et
  Gerçek ve doğru yapılan hiçbir şeye kimse karşı koymaz. Ama biliniyorki tüm dünyada çelişkili açıklamalarla küresel düzmece bir oyun dönüyor, dolayısıyla korona üzerinden üretilmiş bir aşı güdümlü oyun sahneleniyor. Ozaman bunları sorgulamak ve tepkisini ortaya koymakta, her bilinçli vatandaşın görevidir. Bu bilinci paylaşmayan kimseler, ileride daha kötü oyunlarında kurbanı haline gelirler.
  Cevapla
 • müslüman 4 ay önce Şikayet Et
  çok doğru
  Cevapla
 • KıyamEt 4 ay önce Şikayet Et
  Efendiler yanlış kararlar almaktasınız ve bunu tablo apaçık ortaya çıkarmaktadır.Sizden beklenen vaka sayısının ne kadar çok olursa olsun vefat sayısının iki elin parmağını geçmeyecek sayıda olmasıdır ama görünen odur ki bu tam tersi olmaktadır
  Cevapla
 • İhsan 4 ay önce Şikayet Et
  Vakalarda düşüş yok 60 ila 70 seviyesinde fakat artık delta plus hakim olmaya başladığı için testlerde çıkmıyor
  Cevapla
 • Yusuf 4 ay önce Şikayet Et
  Kızamık, kabakulak, Su çiçeği vs. Aşıları olmayacaz diyen oldumu?olduktan sonra tekrar deneyiniz bu olmadı denildimi,bunlara PRC testi istendimi...bu sözü geçen hastalıklarin aşılarını yapmadınız sizi uçağa, okula,işe , tiyatroya almayız denildimi? Şimdi covide bakın... Covid için yapılan sözde aşı için neden isteniyor. Demekki bu bir aşı değil.
  Cevapla
 • Kerim 4 ay önce Şikayet Et
  Bu konu gezi olaylarını çok andırıyor, mesele ağaç değil sen hala anlamadınmı sıloganı akıllara getiriyor. Üç beş ağaç için tüm Türkiye nasıl yangın yerine çevirildiyse, burdada her sene tüm dünyada yaşanan bir hastalık için, dünyayı yangın yerine çevirdiler ve dikkat edilirse hastalık yetkili ağızları ilgilendirmiyor, yani mesele korona değil, sadece aşılar.
  Cevapla
 • Yeni model 4 ay önce Şikayet Et
  Tüm okulları ve formel eğitimi kapatıp, çocuk eğitiminde okulsuz ,öğretmensiz, usta çırak hiyerarşili eğitim verelim. Kim ne olmak istiyorsa o mesleğin çırağı olsun, zatende her ders için özel öğretmene gitmeyen biryere gelemiyor. Hayat en kapsamlı okuldur.
  Cevapla
 • Kadri 4 ay önce Şikayet Et
  Bu mantığa göre bi doktorun yanına çırak olarak girip doktor olayım lan ben niye boşu boşuna zamanımı harcıyomki
  Cevapla
 • Yyyy 4 ay önce Şikayet Et
  Akıl acz ile malûl olunca bu tür fikirler normal
  Cevapla
 • Deccal'in Alametleri 4 ay önce Şikayet Et
  Deccal (şeytaniler) işte bu cennettir, bu da cehennemdir” deyip herkesi kandırmaya çalışacaktır. Ancak şeytanilerin insanlara asıl ateş gibi gösterdiği şey iyi olacak, iyi dediği ise kötü olacak. Şeytaniler ahir zamanda İslamiyet’i insanlara terör ve ateş dini gibi gösterecektir. Dolayısıyla bu rivayet ahir zamanda şeytanilerin gösterdiklerinin tam tersi ile hareket edilmesi gerektiğine işaret etmektedir.
  Cevapla
 • Yakup 4 ay önce Şikayet Et
  Rivayetlere dikkat çene kadar, 6666 Kuran ayeti ne söylüyor bizden ne istiyor desek, gerçek cevabı asıl kaynağından öğrenmiş oluruz. Ilk emri okumak olan bir kitaba ne kadar uzak kaldığımızı bilelim.
  Cevapla
 • İhsan 4 ay önce Şikayet Et
  Cahillik etmeyelim deccale mahsus olan aşı ve bilimle alakası yoktur dinimiz ilaç derman aramaya teşvik eder belki müslüman tıpçılar öncü olup bu aynı aşıyı bulacaktı ilmin yeri yurdu yoktur kim ilme hakimse çağada hakim olmuştur onun için
  Cevapla
 • Aşısız 4 ay önce Şikayet Et
  Bu aşı olanlar a ne oluyor anlamakta zorluk çekiyorum..oldun aşını otur yerine boş yapma… neymiş aşı olmayanlar tehlike saçıyormuş..aşını olduysan rahat olmalı değil misin ne bu korku..tam tersine olmayanlar daha rahat olanlara da saygı gösteriyor..ama aşı olanlar olmayanları tecrit ediyor..bence çok saçma
  Cevapla
 • Mehmet 4 ay önce Şikayet Et
  Almanya da yapılan bir araştırmaya göre, aşılara ilk koşanlar, ölümden çok korkanlarla, pisikolajisi bozuk olan insanlar ilk sırayı aldığı tespit edilmiş. Dolayısıyla bu aşıda aşı diye bağırıp duran ve sağa sola saldıranların durumu bu.
  Cevapla
 • Vatandaş 4 ay önce Şikayet Et
  AVM, Pazarlar ve Toplu taşıma araçlarına sıkı denetimler gelmelidir. Bu işin Şakası yok. Vebali çok.
  Cevapla