TÜM YORUMLAR

Mehmet Ceyhan'dan aşı uyarısı: Artışları engelleyemeyiz
Mehmet Ceyhan'dan aşı uyarısı: Artışları engelleyemeyiz
GÜNCEL
31 Ağustos 2021, 08:49
Mehmet Ceyhan'dan aşı uyarısı: Artışları engelleyemeyiz
Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, aşılamanın önemine dikkat çekti. Yeni artış dönemlerinin engellenemeyeceğini kaydeden Ceyhan, çocukların Covid-19 nedeniyle hastaneye yatışında artış olduğunu belirtti.
YORUMLAR 65
 • Ahmet 4 ay önce Şikayet Et
  Yeni moda : 3 yıldan onca asi cikmaz zaten o zamana vuris mutayona uğrar kalkar Mehmet Ceyhan söyledi araştırın.sonra maske dendi sonra 1 toz asi sonra 2 doz aşı sonra 4 doz oldu..sonra dedilerdi yüzde 60 aşilarsak hastalık kontrol altına alınır şimdi yüzde 90 diyorlar sonra mutasyona uğradı aşılar etkisizlesiyor artık 3 ayda bir asi olabiliriz..şimdi hastalığı aşisizlar yayıyor yüzde 90 aşizilar...aşılar hasta eder ama yoğun bakıma düşurmez denir...hangisi doğru zman hepsini gösterdiki KOCA bir yalanmiş
  Cevapla
 • mehmet 4 ay önce Şikayet Et
  Mehmet Ceyhan'ın görüşlerine hiç güvenmiyorum. Doğru düzgün bilimsel dayanağı olmadan; neden, sonuç bildiriminden uzak serbest atış yapıyor.
  Cevapla
 • öz veli 4 ay önce Şikayet Et
  Okulları kapatmak çok yanlış; avrupa ülkelerinde okullar kapatılmıyor. Okul kapatarak salgınla mücadele edilemez. Gerekirse devletin tüm imkanları; okulların açık kalması için kullanılmalıdır.
  Cevapla
 • Bilim uzmanı 4 ay önce Şikayet Et
  Arkadaşlar hükümete sağlık darbesi yapılıyor içten. Bir sürü insan aşıdan ölüyor ya da etkileniyor. Araştırın. #biontechyanetki #aşımağdurları #aşıve pcr durdurulsun.
  Cevapla
 • hasan 4 ay önce Şikayet Et
  çocuklarımıza dokunmayın. mehmet ceyhan! artık seni duymak istemiyoruz
  Cevapla
 • Ism58 4 ay önce Şikayet Et
  Dersler 30 dakika olmalı ve tüm öğrenciler en geç 12:30 da evlerinde olacak şekilde eğitim yapılmalı. Gerekirse beceri dersleri uzaktan devam etmeli. Bu orta.da çocukları akşama kadar okulda tutmanın bir anlamı yok.
  Cevapla
 • mehmet emin 4 ay önce Şikayet Et
  Bastan beri esas hedef cocuklarimizdi ve simdi sira onlara geldi,SAKIN HA BU ONUN BUNUN HAİNLERİNE INANIP DA COCUKLARA DA ASI YAPMAYINIZ MESELE NESLI TUKETMEK,NUFUSU KIRMAK.....
  Cevapla
 • Defolun Gidinlan 4 ay önce Şikayet Et
  Durmadan yalan söylüyorsunuz. Önce ihtiyarlardan başladınız, çocuklara gerekmez dediniz, alıştıra alıştıra şimdi sıra çocuklarınızda diyorsunuz. Tek amacınız içnde ne olduğunu sakladığınız ve virüsten korumayan şeytanın salyasını bir şekilde kuzuların damarlarına sokmak. Kuzuların üzerinden elinizi çekin, gidin artık. sansüre takilmasin diye düşüncelerimi yumuşattim.
  Cevapla
 • vay be 4 ay önce Şikayet Et
  Korona bu hocayı meşhur etti kanal kanal dolaşarak harcadığı zamanı bilime ayırsaydı aşıyı bulurdu
  Cevapla
 • Aziz 4 ay önce Şikayet Et
  çocuklarıma dokunma mehmet ceyhan susmadan pandemi bitmyecek anlaşılan hiç sevmiyorum ben bu adamı
  Cevapla
 • ekrem 4 ay önce Şikayet Et
  gerçekler herzaman bu adamalrın söydeiğinin tam tersi..sinovac iyi değil diyosa demkki sinovac en iyisidir..kimse kimseye zorla aşı yaptıramazz..zaten öleceğiz hertürlü..gerek yok
  Cevapla
 • isa 4 ay önce Şikayet Et
  MEHMET CEYHAN kendi çocuğunu aşı yaptırmayıp bütün çocuklara aşı yaptırma peşinde. Bu adam bu ülkede hala böyle konuşuyosa helal olsun..
  Cevapla
 • kemal 4 ay önce Şikayet Et
  Ya hoca bi git artık payzrın ortağımısın nesin yürü hoca yürü
  Cevapla
 • Dadaş 4 ay önce Şikayet Et
  Gerçekten abes bir durumdasınız o kadar aşı yapıldığı halde vakalar artıyor aşı olarak hastaneye yatanlara olmasaydınız yoğun bakımlıktınız diyorsunuz, yoğun bakıma aşılı girenlere aşı olmasaydınız ölürdünüz diyorsunuz ölenlere çok yeni bir varyanta yakalanıp öldü diyorsunuz. Bilimsellikle alakanız da yok işinize gelen sözde bir salgını küresel kriz haline getirip dünya nüfusu nu azaltmaya uğraşıyorsunuz medya ile milleti paniğe sürüklüyorsunuz.
  Cevapla
 • Vatandaş 4 ay önce Şikayet Et
  Taktılar çocuklara..
  Cevapla