TÜM YORUMLAR

Ahmet Hakan'dan CHP'li Tanju Özcan'a zor sorular
Ahmet Hakan'dan CHP'li Tanju Özcan'a zor sorular
GÜNCEL
04 Eylül 2021, 14:04
Ahmet Hakan'dan CHP'li Tanju Özcan'a zor sorular
Hürriyet Gazetesi Yazarı Ahmet Hakan, Taliban yazısıyla ilgili kendisi hakkında tweet atan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'a kritik sorular sordu. Hakan ayrıca, tiyatrocu Cihat Tamer'in yaptığı kötülüğü yazdı.
YORUMLAR 22
 • Zimba 4 ay önce Şikayet Et
  Inşallah özcanlı adamı muhattab almaz.kendi kendine konuşsun.
  Cevapla
 • ömer 4 ay önce Şikayet Et
  utanmazlar inançsızlar tek tek muslla taşına sizi toprak kabul etmeyecek hesap günü
  Cevapla
 • Icabi 4 ay önce Şikayet Et
  Kendini sanatçı zanneden bu bölücüler cenaze töreninde bile milleti bölmenin telaşı içerisindeler. Bu bölücüler bu milletin verdiği vergilerden nemalandığını unutup milleti nasıl ortadan ikiye,hatta üçe,belki de daha fazlaya bölme arayışındalar. Bunlardan birini Reis Cehennemin dibinden çıkarıp kurtarmıştı.Bunlar bize ne olduklarını o zamanda göstermişlerdi.
  Cevapla
 • Ömer 4 ay önce Şikayet Et
  Böyle sanatçı müsveddelerini eğer devlet sanatçısı ise derhal bu ünvanlarına son verilmeli..
  Cevapla
 • şubatlı 4 ay önce Şikayet Et
  YUH olsun bu kafalara bu anlayışa sizleri seyrettigim için bu halınızden utanç duyuyorum keşke sizi hiç tanıyıp izlemeseydim bu çagdışı zihniyeti kınıyorum
  Cevapla
 • vatandas 4 ay önce Şikayet Et
  ahmet hakan in yazisi süper ..cok kiziyorum ..ama yazisi güzel ..nokta atis ..bu olaydan sonra tamer denen fatih sultan köprüsünden tanju denen galata kulesinden ,ve meral eksener yavuz sultan selimden atmasi gerek
  Cevapla
 • ömaska 4 ay önce Şikayet Et
  Kusura bakmayın Ahmet Hakan bey, bu iki insan olmayan yaratık gücünü sizin aydın doğan medyasındayken verdiğiniz destekle cesaret buldular. Siz dönüp özünüze kısmende olsa dönebilirsiniz ama onlar hiçbir durumda dönmezler. Size tavsiyem sizde yerinizde mıh gibi kalın.
  Cevapla
 • Mücahit Karslı 4 ay önce Şikayet Et
  O yillarda hürriyet gazetesi yahudi oldukları iddia edilen,çok acaip ve Super solcu olan simavi'lerindi.
  Cevapla
 • Kurtuluş 4 ay önce Şikayet Et
  Bu ülkenin sinama ve tiyatrosunun neden ilerlemedigini anlamak isteyene güzel bir örnek.Yıllarca bu ülkede ekmek yemene izin verilmiş,sinemada,tiyatroda boy göstermişsin sadece ideolojik yaklaßımkariniz sebebiyle dunya capinda bir eser üretememişsin,siz sadece belli bir kesimin sanatćısi olmaktan öteye gidemeyen zavallı birisiniz.
  Cevapla
 • Osman 4 ay önce Şikayet Et
  Cihat Tamerin elestirdigi ama icinde huzurla yasadigi o ülke Chpnin tek partili seçimsiz 25 yıllık diktatoryasindan sonra duzenli demokratik (kapali oy-açık tasnif) şekilde secimlerle yönetildi. Halki kimse zorlamadı... insan milletin tercihine boylesine saygısızlık etmeye utanır.
  Cevapla
 • M.ali 4 ay önce Şikayet Et
  Sayın hakan haklısın da bir talebim var yanlışda ifade edebilirim. Sizin ifadenizle bu mübtezeller öldüklerinde inanmadıkları dinin ritüelleri ile inanmadıkları aleme yani yalnız toprak olmaya camiden yolcu ediliyor . Acaba düşüncemde yanılmlşmıyım , Her Özgür birey inanıp inanmamaktadır özgürdürlerde niye Takiyye yapıp dürüs olmuyorlar.
  Cevapla
 • Süleyman BENLİ 4 ay önce Şikayet Et
  Kinlerinde boğulsunlar.Kafirler için yaşasın cehennem.
  Cevapla
 • M.ali 4 ay önce Şikayet Et
  Bir toplum neye laik ise öyle yönetilirler İLAHİ KURAL böyle onları suçlamamak lazım önce AYNA ya bakıp suçun ne kadarı benim diye kendimizi hesaba çekmemiz lazım çünkü suçlamak maliyeti. Sıfır olan bir icraattır
  Cevapla
 • ÇOK BİLEN ADAM.. 4 ay önce Şikayet Et
  LAİK DEĞİL ARKADAŞIM.. LÂYIK... Biraz kelime ve imlâ çalışın...LÜTFEN..
  Cevapla
 • kadir 4 ay önce Şikayet Et
  sanatci adi altinda dine diyanete dusman cok muptezel var birde olunce imanim kayigina biniyorlar aziz nesin gibi mert olun dinsizim dindari sevmiyorum cenazem camiden kaldirilmasin deyin de bilelim dindari dinsizi bizden gorunup bize dusman olan akil fakiri haysiyetsiz tiyatroculari.
  Cevapla
 • Yerli ve milli 4 ay önce Şikayet Et
  Güzel ülkem Türkiyem tanju'yu da cihat tamer'i de gak etmiyor, bunlar hangi gezegenden gelmiş veya hangi dinozor fosilleridir ? Terbiyemi ve dahi ağzımı bozmak istemem çünkü bu heriflere değmez !..
  Cevapla
 • Hayrullah 4 ay önce Şikayet Et
  Tanju’yu sevmem ama nişantaşı sosyetesine çok iyi bir cevap vermiş
  Cevapla