TÜM YORUMLAR

Akşener'in Fatih benzetmesinden sonra İmamoğlu neden frene bastı?
Akşener'in Fatih benzetmesinden sonra İmamoğlu neden frene bastı?
SİYASET
15 Eylül 2021, 11:34
Akşener'in Fatih benzetmesinden sonra İmamoğlu neden frene bastı?
Meral Akşener'in "Fatih" benzetmesinden sonra, cumhurbaşkanı adaylığını düşünmediğini açıklayan Ekrem İmamoğlu'nun "neden fren yaptığı" merak ediliyor. Gazeteci Mehmet Acet, İBB Başkanı'nın kozlarını son ana kadar oynayacağını yazdı.
YORUMLAR 58
 • Mahoni 4 ay önce Şikayet Et
  Daha iktidara gelmeden kavgaya başladılar gelince vay anam vay siz ozaman görün attan inip essege binmeyi
  Cevapla
 • Eren 4 ay önce Şikayet Et
  Aktaş boş yapmasın.Aday PAPAZINOĞLU dur.Bu hain ibb ye başkan olur olmaz 21 büyük elçiyle toplantı yaptı.Fetönun de pkk nin da abd ninde adayı PAPAZINOĞLU dur
  Cevapla
 • Serdar 4 ay önce Şikayet Et
  Mason, siyonist locaları toplansın, karar versin. Ondan sonra adayları belli olur.
  Cevapla
 • HIDIR BUDUR 4 ay önce Şikayet Et
  "Herşey GÜZEL olacak...(Abdullah GÜL) "..........."Herşey İYİ olacak (Meral AKŞENER) "..... "Herşey GÜZEL olacak...(Ekrem İMAMOĞLU) .......!!?? sanki aynı ağacın dalları gibi....ATASÖZÜ : " Aynı ağaçtan AHIRA KÜREK'de, camiye DİREK'de olur" derler......
  Cevapla
 • CELAL 4 ay önce Şikayet Et
  Adam çağ açıp ,çağ kapatan bir padişah oldu.Fatih oldu. Cumhurbaşkanlığı gibi tenzili rütbeye tenezzül etmez
  Cevapla
 • Can Polat 4 ay önce Şikayet Et
  Su kilictaroglu sanirim meral den daha vatansever cunku imamoglu nu iyi tanıyor ve ulkeyi ona tslim etmek istemiyor, meral hanim da iyi taniyor ama ulke umurunda degil anlasilan ağababalari ne istiyorsa oyle yapiyor sanirim.
  Cevapla
 • Zafer 4 ay önce Şikayet Et
  Bunlar akıllı adamlar,reisin karşısına kim çıkarsa sandikta gömülecek bildikleri için bir birlerine gaz veriyorlar. Aday olan siyasetten emekli oluyor.
  Cevapla
 • KAPTAN 4 ay önce Şikayet Et
  İyi parti genel başkanı okyanus ötesinden gelen emirleri uyguluyor.Kemal de aynı kafaya sahip.Ülkeye engel olacak her söylemde başı çekiyorlar.Hdp ye bile gerek kalmıyor maalesef.
  Cevapla
 • Zeki T. 4 ay önce Şikayet Et
  Mehmet Acet,Meral Akşener bilincli bir şekilde yapıyor.Kemal Kılıçdaroğlu,na sen benim adaylığımı desdeklemez isen be senin adaylığını engellerim.Sana karşı Ekrem İmamoğlunun adaylığını ön plana çıkarır onu desteklerim diyerek şantaj yapıyor.
  Cevapla
 • Vatandaş 4 ay önce Şikayet Et
  Istanbulu yöneten Ibb nin bir başarısı var da biz mi gormuyoruz.Borclanmada tam gaz gittiler.Bir de emek hırsızlığı yaptılar. Müthiş algi operasyonları ile halkı uyutuyorlar.Bunlarin ulke yönettiğini düşünemiyorum. Hdp ile gizli açık ortaklıkları bu ulkeye sadece zarar verir.
  Cevapla
 • Ramazan 4 ay önce Şikayet Et
  Karadaki otobüsleri yürütemediğini herkes görüyor. Ama bugün çok az kişinin göreceği bir olaya şhit oldum. 17.20 civarında Sirkeci istasyonunda Gebze yönüne gidecek treni bekliyorduk. 10 vagonlu tren iki defa yanlış yerlerde durdu. Üçüncüsünde bütün yolcuların güvenli ineceği şekilde durabildi. Yolcular bibince istasyonu tam terketmeden bir daha durdu. Sonra çok yavaş yol aldı ve iki istasyon arasında bir daha durdu. Sebep ne acaba?
  Cevapla
 • Bozoklu Turan 4 ay önce Şikayet Et
  Ula Papazoğlu eğer bu millet seni başına geçirirse VALLAHİ BİLLAHİ TALLAHİ HER TÜRLÜ BELAYI SONUNA KADAR HAK ETMİŞ DEMEKTİR....İSTANBULLULARDAN İBRET ALMAYANI İZMİRİN AKIBETİ BEKLER....!!!1
  Cevapla
 • TATAR REMİ 4 ay önce Şikayet Et
  feraset sahibi megoromen olmayan seçmen bunların hepsini ALLAHIN izniyle çöpe gömecek
  Cevapla
 • Bünyamin 4 ay önce Şikayet Et
  Bunlar bu ülkeyi yönetme kabiliyetine sahip değildirler Allah fırsat vermesin bunlara herşeyi talan ederler
  Cevapla
 • Halil 4 ay önce Şikayet Et
  Bunlarınki kayıkçı dövüşü yaparak gündemde kalma olayı??? Son sözü bunların ipi elinde olan, ağbabaları ne derse O olur...Nokta....
  Cevapla