TÜM YORUMLAR

Bayraktar; otomotivin 4. boyutunu paylaştım dalga geçtiler
Bayraktar; otomotivin 4. boyutunu paylaştım dalga geçtiler
TEKNOLOJİ
16 Eylül 2021, 00:58
Bayraktar; otomotivin 4. boyutunu paylaştım dalga geçtiler
CNNTürk'te Ahmet Hakan'ın konuğu olan Selçuk Bayraktar, otomotiv teknolojisinin geleceğinin uçan arabalarda olacağını belirtirken bu alanda sembolik olarak yaptıkları çalışmaya yönelik yapılan eleştirilere veryansın etti.
YORUMLAR 67
 • halk 2 ay önce Şikayet Et
  yaris arabasi beklemek hata olur sonuc da pat diye yolda giden araba cikmaz bir yerden baslamak gerek o morel bozanlar her zaman var olacak pkk olsun feønun køpekleri olsun her zaman bir mazaret bulur
  Cevapla
 • dostt birr 2 ay önce Şikayet Et
  devrim otomobili de böyle heba oldu gitti hala otomobilimiz yok.birinci dünya savaşında mermi yok diye ucak kaldiramdik ucak mermi si yapmıyorduk. kurtuluş savaşında da aynı ucak benzini yok diye ucak kaldiramadik. bu gun yine iha lar ayni devrim otomobili gibi yapacaklar. sonra lozana razı olup sevinecegiz. oh ne zafer. yunan bitmiş sen lozana sevin.atina bile bizim olurdu. İnönü nasil lozana razı oldu daha anlamadım .bilim adamlariniza sahip çıkalım artık. yoksa vatan yine bölünür. yine İnönü gibi biri lozana gider.
  Cevapla
 • Can 2 ay önce Şikayet Et
  elinize sgalik. mükemmel bir paylasim. bence ellerini cabuk tutup hisse cikarmalilar. saten gecen konusmasinda demistiki. bu bizim icin kücük bir projeydi. yani tb2yle kiyasla. yani biraz daha fazla kaynak ve elemanla belki bu is olur. saten akincidan teknoloji aktarimi olur. bur da anlattigi insanlari tani sistemi saten akincida var ve kmlerce uzaktan taniyor hemide.
  Cevapla
 • Can 2 ay önce Şikayet Et
  üniversitede sinavlara calisirken 1. motivasyon bayraktar 2. elon musk... baslamadan bazen bir kac vidyolarini seyremek iyi oluyor motivasyon icin.
  Cevapla
 • Can 2 ay önce Şikayet Et
  halkin 100 de 50si "damat" diye basarili olmasini istemiyorlar. yada ifitira atiyorlar. "yolzusluk. hirsizlik" gibi seyler... yunandan ve ermeniden ve hatta pkk dan farki yok bu "chplilerin"
  Cevapla
 • serdengeçti 2 ay önce Şikayet Et
  Allah selamaet versin
  Cevapla
 • Ali 2 ay önce Şikayet Et
  Bizim sömürge meselesinde cevap: Otokolonizasyon..
  Cevapla
 • Aşıcı 2 ay önce Şikayet Et
  Batı hayranlığı osmanlının son yüzyılında başlar. Bu hastalık memleketten Türk mallarını kaliteli bir şekilde üretip hem içeriye hem dışarıya kabul ettirdiğimizde kaliteli dünya çapında sanatçı, bilim adamı, sporcu, siyasetçi ürettiğiğimizde yok olur.
  Cevapla
 • Ethem DEDEZADE 2 ay önce Şikayet Et
  "İt ürür, kervan yürür." Demiş atalarımız.
  Cevapla
 • yakup 2 ay önce Şikayet Et
  UÇAN ARABA İÇİN HİSSE SENEDİ SATIN BİZ DE ALALIM DAA,,,,Sizin için kaynak bizim için de yatırım olur vesselam.
  Cevapla
 • Trabzonlu 2 ay önce Şikayet Et
  Yapmayan yapamayan yaptırılmayan ancak hayran olur, doğal psikolojik sonuç......
  Cevapla
 • abdullah 23 2 ay önce Şikayet Et
  maalesef memleketizde gölgelerden geçilmiyor.bazı dangalaklarda bu şehir hastanelerine ne gerek var diyordu.bu ufuksuzlar Türkiyenin önünde en büyük engel.kendileri bir şey yapamadıkları gibi yapana da engel oluyorlar.
  Cevapla
 • Maruf 2 ay önce Şikayet Et
  Batı hayranlığı malum parti ve anlayışın mirası. Batı üstün, batı efendi kompleksiyle şapkasından frakına, mösyösünden pardonuna kadar herşeyini aldılar. Bizden bir halt olmaz çaresizliğiyle bir tek bilimde teknolojide gelişme gösteremediler... Tabi arkasına saklanacakları maskeleri hep aynı, suçlu da hazır. Fakat geçti o günler.
  Cevapla
 • Yinemi 2 ay önce Şikayet Et
  Onlarin hayalleri senin icratina ulaşamaz oyuzden yola devam allah yarve yardimcin olsun selçuk bey
  Cevapla
 • Vatandaş... 2 ay önce Şikayet Et
  Sana gülenler batının kullan at çamaşırlarıdır ve kirlidirler. TC tarihi ve sol cenaat bunlarla doludur ve hala aynıdırlar......
  Cevapla
 • FİLİNTA 2 ay önce Şikayet Et
  Ben inanıyorum yapılacağına inanmayanlar Ya parti için yada Türk milletine güvenmediği içindir belkide onlarda yabancı hayranlığı var
  Cevapla