TÜM YORUMLAR

Putin'in Türkiye iması gündeme bomba gibi düştü! Rusya ateşkesi bozmaya mı hazırlanıyor?
Putin'in Türkiye iması gündeme bomba gibi düştü! Rusya ateşkesi bozmaya mı hazırlanıyor?
DÜNYA
16 Eylül 2021, 11:00
Putin'in Türkiye iması gündeme bomba gibi düştü! Rusya ateşkesi bozmaya mı hazırlanıyor?
Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet, Yeni Şafak gazetesindeki köşe yazısında, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Suriye lideri Beşşar Esed'in başkent Moskova'da yaptığı görüşmeyi ele aldı.
YORUMLAR 43
 • Hakkı 4 ay önce Şikayet Et
  Zor zor devlet yönetmek zor
  Cevapla
 • Vatandaş 4 ay önce Şikayet Et
  Abd ne halt arıyor suriye topraklarında? Abd ve Rusya iki ayı, haydut devlet. Rusya Karabağ ve Libyanın intikamını alma derdinde. Birde Türkiyenin Ukraynaya verdiği siha ve sistemler var.
  Cevapla
 • Kılıçarslan 4 ay önce Şikayet Et
  Rusya'nın bunu yapmaya gücü yetmez. Bizden yediği tokadın haddi hesabı kalmadı. Suriye'de yapacağı en küçük yanlış Rusya'yı bitirir.. Türkiye eski Türkiye değil çünkü..
  Cevapla
 • Türk 4 ay önce Şikayet Et
  Putin in suriye, libya ve karabağ kuyruk acısı var. Bi acı daha istiyor.
  Cevapla
 • Terazi 4 ay önce Şikayet Et
  Öyle ki... Sınırlardaki teller duvarlar kalkmış, sınırlardaki mayın tarlaları temizlenmiş tarıma açılmış, iki ülke arasında gidiş gelişler hüviyet cüzdanı ile yapılır hale gelmiş, her türlü mal iki ülke arasında ilden ile gezer gibi gezmeye başlamış, iki ülkenin parlamentoları ortak oturumlar yapılmaya, bakanlar ortak çalışmaya başlamış, iki ülkenin liderleri akraba gibi olmuş birlikte yiyip içiyorlar. Bu hale geldiğin bi ülkeyle niye birden bire, karpuz yarılır gibi herşey parça parça oldu? FETÖ bu parçalama komplosunun neresinde. Cenab-ı Rabb'ül alemin milyonlar masumun canına el uzatan cümle zalimleri kahr-u perişan eylesin.
  Cevapla
 • mehmet 4 ay önce Şikayet Et
  putin efendi libya da ne işin var o zaman ? sınırın mı var senin ?
  Cevapla
 • Diyarbekri 4 ay önce Şikayet Et
  rusya, amerika ve avrupa askerleri yabancı değil mi? Sanırım Rusya ve Amerika, Türkiye'yi karşılıklı paslaşıyorlar. Sonuçta ikisi de kafir, ikisi de zalim ve ikisi de haindir. Küfür tek millettir. Allah bu zalimleri muvaffak etmesin, oyun ve tuzaklarını boşa çıkartsın inşallah.
  Cevapla
 • Ali 4 ay önce Şikayet Et
  pkk ya saldırsana yiyorsa
  Cevapla
 • Bayraktar TB-2 4 ay önce Şikayet Et
  Türkiye, Anadolu'nun içlerinde dağ hava üsleri kurmalı, dağların içine hava sahası inşa edilmeli, insansız uçaklar sensörlerin yardımıyla dağ pistlerinin içine rahatça inebilir. Çünkü Türkiye'nin etrafı düşmanlarla çevrili, olası bir savaş anında Türkiye'nin hava alanlarını füze yağmuruna tutacaklar, olası bir füze ve roket yağmuruna karşı dünya üzerindeki hiçbir hava savunma sistemi başarılı olamaz maalesef. Bu işin tek çözümü dağların içine oyularak yapılacak MİUS ve benzeri insansız hava araçları için üsler inşa etmektir. Aynı şekilde kritik sistemlerin-bileşenlerin-donanımların üretim fabrikaları ve atölyeleride dağların içine inşa edilmelii..
  Cevapla
 • Trabzonlu 4 ay önce Şikayet Et
  Ayrıca. ...İHA. lar otonom yapay zekalı olmalı, Komuta kontrol sistemleri basit pratik seyyarlaştırılmalı. En öncelikli alan elektromanyetik ve siber alan. ...En önemli si saldırı silahsız sadece savunma silahıyla savunma olmaz......
  Cevapla
 • m3hk 4 ay önce Şikayet Et
  Merak etme var. Ama ne hikmetse nato yaptı yani biliyorlar.
  Cevapla
 • haydar 4 ay önce Şikayet Et
  pu it akıllı ol bu sefer hisarlar var senin duman eder
  Cevapla
 • canacan 4 ay önce Şikayet Et
  ihalara karşı bir stratejileri var galiba.uyanık olmak gerekir.
  Cevapla
 • gürsu 4 ay önce Şikayet Et
  türkiye bütün sığınmacıları topasın rusya sınırına bıraksın. göndersin rusyaya
  Cevapla
 • bülent duman 4 ay önce Şikayet Et
  dünyanın baş belaları rusya abd çin
  Cevapla
 • Osman 4 ay önce Şikayet Et
  Biz neden aracı olarak Rusları kullanarak Suriye'de politika üretiyoruz. Direk gidip hem Esad hem de Putin'le konuşarak hem mülteci sorunu hem de sınır sorununu hallederiz. Neden sürekli yanlış politikaların bedelini biz ödüyoruz anlamış değiliz. Adam çıkıp avaz avaz bağırıyor, yasa değişti ülkenize dönün diyor biz neden elimizde tutuyoruz bunları..
  Cevapla
 • hakan gardas 4 ay önce Şikayet Et
  Nereye dönsünler, cani esed bina mi birakti memleketinde?
  Cevapla
 • belde 4 ay önce Şikayet Et
  Nasıl oluyorsa Rusya Abd yabancı güç olmuyor. hemen dibimizde bize saldıran bir terör devleti bizi yabancı güç ilan ediyor. ulan sen önce kendine bak katil dunkof. kimle ve kimlerle hareket ettiğini bu millet bilmiyor zannetme. bu millet orada kendine dokunan ne kadar terör paçavrası varsa temizlenene kadar hem Irakta hem Suriyede. karşısına kim çıkarsa çıksın. ister Rusya ister ABD şeytanı
  Cevapla