TÜM YORUMLAR

Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hiçbir işi düzgün yapamıyorlar! Altında ezildiler
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hiçbir işi düzgün yapamıyorlar! Altında ezildiler
SİYASET
17 Eylül 2021, 12:04
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hiçbir işi düzgün yapamıyorlar! Altında ezildiler
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Mersin Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Seçim öncesi bol keseden dağıttıkları ne kadar vaat varsa hepsinin altına ezildiler" dedi.
YORUMLAR 45
 • Den den 2 ay önce Şikayet Et
  İstanbılu terörist yandaşıyla doldurmuşlar üç beşte paralı gazeteci bozuntusu trol bulmuş lar sokakta pravakasyon yapıp terörist yandsşlarıyla sürekli parlayprlar bu ülkede istihbarat zafiyeti var kusura bakmayında çünkü meydan boş
  Cevapla
 • Taban 2 ay önce Şikayet Et
  Yama ile iş yapılıyor her sektörde Kalıcı tedbirler şart.Sağlıklı bir düzen kurulmalı artık
  Cevapla
 • Dost 2 ay önce Şikayet Et
  Savunma sanayi harici her alanda köklü reformlar şart.Hemde sonuçlarını halkın bir an önce görebileciği reformlar.Yoksa açık açık söylüyorum Cumhur İttifakı kaybedebilir.
  Cevapla
 • bir kaç sorti 2 ay önce Şikayet Et
  Reis Allah yar ve yardımcımız olsun. Reis kapıları aç. bunun için avrupa ile dövüşmeye gerek yok. avrupa ile dövüşmeden münakaşa etmeden kapıları aç. kusura bakmayın bizden bu kadar deyip kapıları açabiliriz. avrupa bu konuda zerre itiraz edemez. çünkü suçlu olduklarını çok iyi biliyorlar. birde fıratın doğusunda biraz girelim. bir kaç sorti bile yapsak planları bozulacak. doları falan artıramazlar. birde serbest piyasada fazla serbestlik iyi değil. piyasa hainlerin eline geçerse bu serbestliği bize karşı kullanırlar. az miktarda 0-10 yaş arası, değişensiz, 150 bin km altı temiz araba ithal edersek araba fiyatlarını artıramazlar. Hatta düşer. Buda birilerine ders olur.
  Cevapla
 • Osmali tokatı 2 ay önce Şikayet Et
  Sayın Erdoğan ancak gizli bütün kurumları icelemen lazım kanun kurala oyan yok en fazla 2 yıl yer değiştirme şebeke haline geliyor halen borda vurgular vurguluyor atama hepisi merkez Bankası aynı zaten orta zengin kanun kural tamiyor cahil cehalet
  Cevapla
 • YUSUF.İR 2 ay önce Şikayet Et
  Yüzde 60 i yok yüzde 10.
  Cevapla
 • sakaryali orhan 2 ay önce Şikayet Et
  Reis ben milliyetci biri olarak 94 yilindan (ibsbb) beri seni takip eder hayranlikla izlerdim hala ayniyim senin etrafindakiler %50 lin olsalardi simdi bu ekonomik sıkıntılar olmazdi yorumlari yazan insanlar gercek feryatlari yaziyor iktidari kotulemek icin degil halkin gercek hali bu zamana kadar yapılan güzellikler 2023 mazallah iktidar giderse hepsi çöp olur bilgiyi danismandan degil bakandan degil srn zaten hep hakın icindesin kalabalik bir yerde oturan insanlara rasgele sor gercekleri direk ogreneceksin her ne olursa olsun genede bu halk seninle beraber
  Cevapla
 • Kahramanmaraşlı. 2 ay önce Şikayet Et
  Söylediklerin doğru, eyvallah reis. Allah yokluğunu vermesin. Ama 2023 bizim için sıkıntılı, neden mi? Milletten duyduğumu aktarıyorum, Mülteci sorunu(Suriyeliler dahil) ve pahalılık düzeltilmez ise şansımız çok az. Allah aşkına bunlara da bir çözüm bul.
  Cevapla
 • yıldırım 2 ay önce Şikayet Et
  öğrenci yurt sorunu var bu ay gündemde. Ankaradaki çubuktaki tamamlanamayan yurtlar acilen tamamlanmalı taşradan gelen öğrenciler nerede kalacak.bu sorun acilen çözülmeli.
  Cevapla
 • cabbir 2 ay önce Şikayet Et
  yolsuzluklar ortaya cıkarılsın cezalandırılsın, baska birşey istemem
  Cevapla
 • evet 2 ay önce Şikayet Et
  Büyükşehirleri verenler düşünsün, İstanbullular otobüs itelemeye devam mı?
  Cevapla
 • YUSUF.İR 2 ay önce Şikayet Et
  Sayın başkan iktidarı əldən verməyin yoksa bunlar Türkiye'nin yıkılmasına sebep olabilirlər.
  Cevapla
 • Kürt salim 2 ay önce Şikayet Et
  Iktidar degisince ülke yikilirmi.yani türkiyenin yüzde 60 i vatan hainimi diyorsun.
  Cevapla
 • Şükür 2 ay önce Şikayet Et
  Türkiyede bir kuşak oluşmuşsa bunda Reisin katkısı çok fazla biz eski kuşaklara bu imkan verilmedi çok çabalayanlar bir yere gelebildi. Kitap bedava okul bedava kırtasiye ürünlerinde vergi alınmaz ve çok düşük fiyata herşey bulunabiliyor.
  Cevapla
 • öztürk 2 ay önce Şikayet Et
  hangi kitap bedava o kitaplara ek yarımcı kitaplar alıyor veliler çok pahalı milyarlar tutuyor.kırtasiye ürünleri çok pahalı milyarlar tutuyor.özel okullar çok pahalı milyarlar tutuyor. her şey çok pahalı düşük fiyata hiç bir şey yok sen neyin peşindesin.
  Cevapla
 • Hakkı 2 ay önce Şikayet Et
  yumurta 30 lira, ayçiçek yağı 80 lira, öğrencilerin kalacağı yurt yok, kiralar, evler ve arabalar ateş pahası, işsizlik hat safhada, benzin 8 lira, döviz zaten belli, güzellikleri sayarken yanlışları da söyleyelim ki gerçekler ortaya dökülsün.
  Cevapla
 • kobra 2 ay önce Şikayet Et
  Reis,su yurt isine bir cozum bulalım coluk çocuğumuz kazandığı üniversiteye gidemiyor yurt çıkmadığı için
  Cevapla
 • Capla hama 2 ay önce Şikayet Et
  Reis öyle bi şey yok
  Cevapla