TÜM YORUMLAR

Selçuk Bayraktar açıkladı: MİUS savaşta devrim yapacak
Selçuk Bayraktar açıkladı: MİUS savaşta devrim yapacak
TEKNOLOJİ
17 Eylül 2021, 13:14
Selçuk Bayraktar açıkladı: MİUS savaşta devrim yapacak
BAYKAR Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar, iki yıl içinde prototipinin havalanmasını hedefledikleri Muharip İnsansız Uçak Sistemi'nin (MİUS) savaş doktrininde yeni bir sayfa açacağını söyledi.
YORUMLAR 131
 • Afşin 4 ay önce Şikayet Et
  Rte kazanması şart bu yatırımlar için hepiz biliyoruzki karşı taraf kazanırsa kökünden kesip atarlar asker bir millet olarak Rte izindeyiz ekonomide sıkıştırıyorlar sebepleri bunları yapmamız somuna kadar Rte
  Cevapla
 • PAYITAHT 4 ay önce Şikayet Et
  Kurban olsunlar senin gibi damada, Aslan parçası, Rabbim seni korusun,
  Cevapla
 • Bozoklu Turan 4 ay önce Şikayet Et
  Bütün SAMİMİYETİMLE ....AMİN...
  Cevapla
 • 2023 Seçimleri 4 ay önce Şikayet Et
  Sabetayist-Ermeni-Rum kriptolarının ittifak ettiği kaos ittifakı eğer 2023'de iktidar olursa bütün kritik ve stratejik savunma sanayi ve ekonomi projelerini tasmalarını tutan batılı efendilerinin emriyle yok edecekler, iptal edecekler. Ellerindeki sosyal medya ve fondaşmedya gücü ilede halkımızı yaptıkları hainliklerin doğru olduğuna inandıracaklar.. Maalesef şuan ellerindeki 7 milyonluk beyni masonlar tarafından yıkanmış Z kuşağı 2023 seçimlerinde bunlara oy verecek.
  Cevapla
 • SR-72 4 ay önce Şikayet Et
  İnsanın dayanamayacağı G'lere dayanacak titanyum gövde ve ani hızlanma yavaşlama ve gelen füzeden kaçma için turbo fan jet ve ramjet hatta scramjet in olduğu hibrit motorlu insansız hipersonik uçak yapıyor Amerika. Lockheed Martin SR-72. Gökler SR-72 den sorulacak gelecekte. Hipersonik hava savunma füzelerinden bile kaçacak kadar yüksekten ve hızlı uçacak.
  Cevapla
 • TFX 4. nesil 4 ay önce Şikayet Et
  Radarda görünmezlik için demir oksitli kaplamalar var ve motorun yanda veya altta değil üstte olması en iyisi. Isı güdümlü gelen füzeden saklanmak, yani IR izini silmek için jet egzozu ya tüm arka kısma yayılıyor tek nokta yerine B2 deki gibi veya dışarı soğuk hava ile karıştırılıp veriliyor ABD helikopterlerindeki gibi veya gelen füze alarmı verilince egzozun tam yanından sıvı nitrojen pompalanarak ısı gizleniyor Ruslardaki yöntem bu. TFX stealth değil kesinlikle bunların hiçbiri yok mesela. Modernize edilmiş 4. nesil f-15 ayarında olur anca.
  Cevapla
 • mismilli 4 ay önce Şikayet Et
  türkiyeyi savunmada üst lige çıkaran vatan arslanı, süper beyin.
  Cevapla
 • C.Türk 4 ay önce Şikayet Et
  Bunuda Yaptımı artık Amerika ,İsrail,Zillet ittifakının iyice Kimyaları bozulur. :)
  Cevapla
 • Anlayana 4 ay önce Şikayet Et
  Maliyeti TUSAŞ Siha ve İhalarından düşük değilse gereksiz. TUSAŞ a ait olanlar çok yüksek Teknolojiye sahip ve Uzaydan yönetilmesi artı puan.
  Cevapla
 • Anlayana 4 ay önce Şikayet Et
  Maliyeti TUSAŞ Siha ve İhalarından düşük değilse gereksiz. TUSAŞ a ait olanlar çok yüksek Teknolojiye sahip ve Uzaydan yönetilmesi artı puan.
  Cevapla
 • zrx 4 ay önce Şikayet Et
  sen olayı anlamamışsın ama
  Cevapla
 • Can 4 ay önce Şikayet Et
  Akıncı da uzaydan. Tb2-s de uzaydan. İkiside güzel. Ve ayrı ayrı görevler için. İkiside lazım .
  Cevapla
 • Fikret Pamuk 4 ay önce Şikayet Et
  Sayın Selçuk bey, aynı sıkıntıyı bürokratik engeli biz 8 yıldır çekiyoruz. Rüşvet isteyeni, bu hayal olmaz diyeni, dünyada bir sen mi varsın diyeni neleri gördük. Bunu devlet kademesinde görmek yüreğimizi acıttı. Hala Sayın Cumhurbaşkanımıza ulaşamıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın taltiflerini almamıza elimizde resmi yazı olmasına rağmen önümüze set çekilmeye devam ediliyor. Sesimizi duyan biri çıkmayacak mı. https://www.enderunahsapmimari.com Sayın Cumhurbaşkanımıza ulaşmamıza yardımcı olabilecek biri yokmu
  Cevapla
 • Adil 4 ay önce Şikayet Et
  bu sistemler .ani bir hainlige .karsı .tek elde toplanmalı .devlet malı olup kimse .müdahele edememeli . ve en gizli bolgelerde saklanmalı adı türk .soyu yorgi olan kahbe cok memlekette
  Cevapla
 • Ahmet 4 ay önce Şikayet Et
  Cenabı Allah yar ve yardımcısın olsun inşaAlah. Seni seviyoruz selçuk evladımız varsın hainler sevmesin bizim sevgimiz ve dualarımız sana ve senin yol srkadaşlarına Allaha emanet olun.
  Cevapla
 • Gümüşhaneli 4 ay önce Şikayet Et
  Allah yar yardımcınız olsun inşallah
  Cevapla
 • Celal 4 ay önce Şikayet Et
  Yüreğine sağlık Selçuk abi senin gibiler bu memlekette olduğu sürece biz bu vatanda var olacağız
  Cevapla
 • S.UYSAL 4 ay önce Şikayet Et
  Sütün bozulmuşı peynir çökelek olur işe yarar.Müslümanın bozulmuşu kendi milletine takoz olur.Selçuk bey size takoz koyan zihniyet menderesi asan zihniyet malum zihniyet....Allah onlara fırsat vermesin Zilletin başını çeken zihniyet...
  Cevapla