TÜM YORUMLAR

ABD basınından Biden'a Türkiye çıkışı!
ABD basınından Biden'a Türkiye çıkışı!
DÜNYA
17 Eylül 2021, 16:38
ABD basınından Biden'a Türkiye çıkışı!
Afganistan'da yaşananlara ilişkin tartışmalar devam ederken, ABD merkezli dünyaca ünlü Washington Post gazetesi, bölgedeki karmaşanın faturasını Biden yönetimine kesti. Türkiye'nin ise doğru hamleler ile durumu lehine çevirdiğini yazdı.
YORUMLAR 34
 • Huseyin 2 ay önce Şikayet Et
  Amerikanın ittibar çabaları mı? Ya bir şey soracağım, Amerika nerede itibar kazanmış ki? Vietnam da mı? Kore de mi? Batı Çin de mi? Irak ta mı? Suriye de mi? söyelyin bakalım. Vietnamda rezil oldular, Korede kıçlarını biz kurtardık. Pearl harbour da tokat yediler. Irakta ne kazanmışlar Saddamı devirmek marifet mi idi. O ıraklılar şimdi afganistanda amerikalı öldürüyor, Suriye mi? Esed amerikalılarla beyzbol oynuyor.. Sahi siz holivud filmlerine bakıp zafer mı kazandıgınızı sanıyorsunuz? Almanyaya bile 15 ülke ile girebildiniz japonyayı da kalleşce vurdunuz ne itibarı yaa?
  Cevapla
 • Mehmet 2 ay önce Şikayet Et
  ABD nin kazandığı yegane savaş Japonlara karşıdır ona da kazanmak denirse. Kalleşçe atom bombası atıp masum insanları katletti alçak zalimler.
  Cevapla
 • Adem 2 ay önce Şikayet Et
  Bidonla bağları geliştirsen ne olacak hiç güven olur mu kefereye ilk firsat da bir kaşık suda boğma derdindeler
  Cevapla
 • DüşmanFondaşMedya 2 ay önce Şikayet Et
  Arkadaşlar 2023 seçimleri çok önemli. Tehlike çok büyük. Seçim zamanı gelmeden içeride kaos çıkarmak isteyenler var çünkü Doğu Akdeniz'de, Suriye'de, Kuzey Irak'ta, Libya'da, Somali'de, Katar'da, Balkanlar'da ve Kafkasya'da hakimiyet kuran bir Türkiye var, Türkiye özellikle 2016 yılından beri Siyonist-Vatikan ittifakının planlarına büyük darbeler vurdu, vurmaya devam ediyor, işte Türk devletine yapılan iç ve dış operasyonların özeti bu. Herkes Sabır Meşhurun "10 Aralık Hareketi" adlı videosunu izleyip etrafına yaysın, o videoda her şeyin özeti var. Kuru slogan atmakla olmuyor arkadaşlar icraat lazım, tek yapmamız gereken 2-3 tıklama, ortamı Bizans artıklarına bırakmayalım.
  Cevapla
 • hüseyin 2 ay önce Şikayet Et
  ahmet ne denir yahudı denir
  Cevapla
 • Doctor who 2 ay önce Şikayet Et
  Ağızlarda maske ile gerçekten utanç kaynağı olmuşlar.
  Cevapla
 • Gürbüz 2 ay önce Şikayet Et
  Allah bunları daha da ŞAŞIRTACAK, inşaAllah. Amin.
  Cevapla
 • Çavuş 2 ay önce Şikayet Et
  Dünya beşden Büyük ilkesi her zaman doğrudur ve böyle olacak, Türkiye İnsanları yaşatmak için oralarda, ABD nerede varsa kan ve gözyaşı orada, onun için her daim kaybetmelisiniz, Türkiye ile Dost olan Kazanır.
  Cevapla
 • vatandaş 2 ay önce Şikayet Et
  Hele bi 2023 te lozan anlaşmasi bitsin ozaman 10 dolar 1 tl olacak. Ozaman tam göreceksiniz. Bizi suan bastiran lozan anlasmasi. Biz eseriz kukreriz ama anlasmalara karsi boynumuz kildan incedir
  Cevapla
 • Bayraktar TB-2 2 ay önce Şikayet Et
  Doların 1 TL olması iyi bir şey değil, dolar 1 TL olursa Türkiye'deki ihracatçı büyük bir darbe yer, üretmek yerine her şeyi dolar düşük olduğu için Çin'den almaya başlarız.
  Cevapla
 • Ayyıldız 2 ay önce Şikayet Et
  Bilerek mi konuşuyorsun bilmeden mi ağzı olan konuşuyor. Peki değişen ne olacak lozanda bizi engelleyen ne var
  Cevapla
 • İsmail 2 ay önce Şikayet Et
  Bidon, Coni kafalar ile bağlantıya katkı yok. Sam emminin hırsız, cani ve katil çocukları kime ne zarar verme peşinde. Bağlantıymış. Defolup gidin iyi oldu. Suriye Irak tanda çıkın derhal. İleride Afganistan dan daha beter olacaksınız. Bizden söylemesi. Ayrıca utanacak yüz mü varmış USA da? Katliamından utanmıyor, çekilme rezilliği ve prestij kaybını öne çıkarıyor. İnsanlığı olmayanın, prestiji olmaz zaten. US onu körfez krizinden beri katlayarak kaybetti. Dönüş yok. Kat kat kaybı sürecek.
  Cevapla
 • Ahmet 2 ay önce Şikayet Et
  Afganlılar bizim kardeşlerimiz.Dara düştüğümüz İstiklâl Harbi nde kolundaki bileziği parmağındaki yüzüğü bize yardım olarak gönderen aziz insanlar onlar! Şimdi o güzel insanların gönderdiği yardımlarla kurulmuş iş bankasının paralarıyla siyaset yapıp Afganlıları aşağılayanlara ne denilir, siz söyleyin!
  Cevapla
 • GARİP 2 ay önce Şikayet Et
  Ya haleb vilayetinin Çanakkale de yatan yiğitlerini unutup suriyeli suriyeli diyen adam olmamışlarını ne edeceğiz. Mert adam borcunu öder bunlar beleşten vatan bulmuşlar bedel ödemeye gelince inkar ediyorlar.
  Cevapla
 • Yılmaz Trb 2 ay önce Şikayet Et
  Ağzına sağlık Ahmet
  Cevapla
 • Salih 2 ay önce Şikayet Et
  ABD ye güven olmayacağını en iyi Reis biliyor. Darbeden tutunda pkk ya yardımlara kadar vs.. Abd hegamonyasını kaybetmeye başladı ve yükselen güç TÜRKİYE ye yanaşma çabasında. Ama bu sefer epey bir taviz verecek gibi görünüyor. Ortadoğu da ipler yavaşça bize geçti. Ruslar esat sayesinde burda fakat esat gidince onlarda gidecek.Herşey bizden yana ama biz içeride bir olamıyoruz. İnanın tarihin en şanslı dönemini yaşamak üzereyiz 2023 sıradan bir hedef değil.
  Cevapla
 • Cemelli 2 ay önce Şikayet Et
  Türkiye Afganistanda çok büyük işler yapacak, 2023 seçimleri mutlaka alınmalı. Yoksa herşey çöp olur..
  Cevapla
 • BeklenenAdam 2 ay önce Şikayet Et
  En karlı biz çıktık afgan göçmenleriyle
  Cevapla
 • Akrep 2 ay önce Şikayet Et
  Afganistan halkı bizim kardeşlerimiz. Bunu anlayamadınız. İleri derecede geri zekalılar..
  Cevapla
 • Sakaryalı 2 ay önce Şikayet Et
  Amerika yine bir şeyler deniyor.
  Cevapla