TÜM YORUMLAR

İlk kez bir okulda tamamen uzaktan eğitime geçildi
İlk kez bir okulda tamamen uzaktan eğitime geçildi
EĞİTİM
19 Eylül 2021, 15:29
İlk kez bir okulda tamamen uzaktan eğitime geçildi
Son dakika haberi: Ordu'nun Aybastı ilçesinde bulunan fen lisesinin 13 şubelik tüm sınıfları, koronavirüs vakaları nedeniyle uzaktan eğitime geçti.
YORUMLAR 9
 • Raziye 2 ay önce Şikayet Et
  Turgutlu gazi orta okulunda çok pis hiç bir temizlikle alakalı bir yer yok okulu çocuklara temizletiyo okul müdürü okulda pozitif ögrencide çok çocuklarımız tehlike altında okudan ve müdürden şikayetçiyiz böyle giderse çocuklarımızı okula göndermicez buna bir çare bulunsun lütfen müdür çocuklara hakaretlerde bulunuyo bakanım bize yardım edin maduruz.
  Cevapla
 • veli 2 ay önce Şikayet Et
  Aşı olmayın önlemlere tavsiyelere uymayın tatil yerlerinde avm lerde sokaklarda düğünlerde omuz omuza durun sonra okullara laf edin amacınızın farkındayız milleti kışkırtıp hükümeti zora sokmak istiyorsunuz yollamayın çocuğunuzu biz yollayacağız okullar en güvenli yerlerdir , ebedi muhalefetler sizi.
  Cevapla
 • Adem 2 ay önce Şikayet Et
  Çok güzel diyorsunuzda gelin bir liseleri görün ne maske ne mesafe ne ders herkesin elinde telefon öğretmeni kim dinler herkes sarmaş dolaş öğretmen hemen konuşsun dinleyeni getirin kimse kusura bakmasın böyle gitmez önce disiplin şart yoksa bunlardan ne köy ne kasaba olur.
  Cevapla
 • Ahmet. 2 ay önce Şikayet Et
  AYNENDE öyle çok doğru söylüyorsunuz katılıyorum.
  Cevapla
 • muallim 2 ay önce Şikayet Et
  eğitim hayattır eğitim şart bakanımızı sonuna kadar destekliyoruz
  Cevapla
 • Ayyıldız 2 ay önce Şikayet Et
  Bütün tedbirleri kaldırdılar olacağı buydu. Vallahi yazık bu çocuklara... 2 aşı oldum pandemi konusunda en titiz insanlardan biriyim. Bu yıl 5.sınıf okutuyorum, çocuklara gerçekten yazık okullar açık kalmalı... Ama bu şekilde olmaz, olmaz... Biraz işin mutfağındakilere kulak verin. Seçmeli dersleri kaldırın, haftalık ders saatini azaltın... Günde 5 saat olsun, her ders 30 dk, teneffüsler 10 dakika olsun. Öğlen araları kalksın. Çocuklar öğlen evlerine dönsün. Bu şekilde hiç Korona yok gibi başladınız, böyle devam edemez.
  Cevapla
 • muallim 2 ay önce Şikayet Et
  bakanımız tamamen doğru yapmıştır destekliyoruz siz çocuğunuzu yollamayın 19 milyon öğrencinin 1.5 yılı heba oldu sizin gibi çocuğundan umudu olmayanlar böyle yorum yapıyor ,dünyaya bakın okullar hep açıktı eğitim sizin gibi insanların işi değildir milli güvenlik meselesidir.
  Cevapla
 • Ali 2 ay önce Şikayet Et
  Hiçbir önlem almadan tam zamanlı tam gün, 40 dk ders, 15 dk tenefüs yaparsan olacağı bu mühendis Mahmut.
  Cevapla
 • Muallim 2 ay önce Şikayet Et
  bakanımız tamamen doğru yapmıştır destekliyoruz siz çocuğunuzu yollamayın 19 milyon öğrencinin 1.5 yılı heba oldu sizin gibi çocuğundan umudu olmayanlar böyle yorum yapıyor yorumcu Ali,dünyaya bakın okullar hep açıktı
  Cevapla