TÜM YORUMLAR

Kılıçdaroğlu: HDP'yi meşru organ olarak görebiliriz
Kılıçdaroğlu: HDP'yi meşru organ olarak görebiliriz
SİYASET
19 Eylül 2021, 16:25
Kılıçdaroğlu: HDP'yi meşru organ olarak görebiliriz
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kürt sorunu olduğunu, bu sorunun meşru bir organla çözülebileceğini ve HDP'nin de bu organ olduğunu söyledi. Demirtaş, "Seçim gününü beklemeye gerek yok. HDP’yi ciddiye almayanlar kaybeder" demişti.
YORUMLAR 80
 • alidai 3 ay önce Şikayet Et
  bu ülkede Türk'ün Kürt ile Kürt'ün Türk ile sorunu yok ama kendi kendine Kürt kardeşlerimizi sorun olarak göstermeye çalışan ermeni ve yahudi kanlı olduğundan artık iyice emin olduğum bir kesim var benin fikrim bu
  Cevapla
 • sorgusuz 3 ay önce Şikayet Et
  hdp kürtmü onlarla anca ermeni sorununu çözeriz
  Cevapla
 • neyse o 3 ay önce Şikayet Et
  Chp yakında öcalanında heykelini dikerse hiç şaşırmayın
  Cevapla
 • omen 3 ay önce Şikayet Et
  Demekki hdp pkk'dan farklı değilmiş. Hani hdp pkk ile aynı görülemezdi. Yine çaktın Kemal
  Cevapla
 • güney..03 3 ay önce Şikayet Et
  HDP nin oyu türkiye geneli % 5 bile yok kemal bey başka partilerle ittifak yapsan İYİ olur.
  Cevapla
 • HIDIR BUDUR 3 ay önce Şikayet Et
  Un elerken elekten neler geçiyor delikten..Milli konularda hep "ABD değirmenine su taşıyan demeçler "veren CHP'den başka ne beklenebilir? MHP'den İP'i koparttılar...Saadet'i kendi saflarına çektiler,HDP'dersen zaten dış mihrakların kuklası..CHP'yi Deniz Baykal kumpasıyla ve şantaj kasetiyle,misyonundan uzaklaştırıp, kendilerine hizmetkar ettiler...Şimdi de AKPARTİ'den de Babacan/ Davutoğlu vasıtasıyla bir parça daha kopartıp MHP ve AKPARTİ'yi hükümet kuramaz noktaya getirtme projesinde debeleniyorlar...
  Cevapla
 • Mavi Karadeniz 3 ay önce Şikayet Et
  Kesinlikle DOGRU.
  Cevapla
 • @li 3 ay önce Şikayet Et
  Fitnenin büyüğü bunlar, ülkemizi karıştırmak istiyorlar, ülkemizde böyle bor sorun yok, Hdp bir terör partisidir, pkk nin siyasi kanadıdır, bunlara yardakçilik yaparak hiçbir kazanç sağlayamazsınız..
  Cevapla
 • s.yildirim 3 ay önce Şikayet Et
  yazıklar olsun. savrulmuşlarrrr. de gidin de elinize keleş alip safları netlestirin. onlar da elebaşı muhatap alınmalı diyor, nolcek şimdi. aman ters düşmeyin, İstanbul elinizden gider.
  Cevapla
 • Zafer 3 ay önce Şikayet Et
  Evet kürt sorunu var oda kılıçdaroğlunun kendisi. Birde kendini kürt diye hitap eden ermeni bozmaları var.sorun bunlar.
  Cevapla
 • Adil 3 ay önce Şikayet Et
  Kürt sorunu, alevi sünni sorunu, laz çerkez, sorunu,....var oğlu var!,.. Siz bölücüler anayasal suç işlediğinizin farkındamısınız? Kürt olanın üstünlükleri nelerdir? Örn. 4 tane mi gözü var vs.? Anayasamıza göre Türkiye'de Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kurucusu ve sahibi türk milletidir. Ya bu milletiin bir bireyisin, yada değilsin. Bu milletin içinden başka millet çıkarmaya çalışmak beyhudedir!
  Cevapla
 • Yavuz Sultan Selim 3 ay önce Şikayet Et
  Davul zurna ile bütün dünyaya ilan edilen hiç bir ceza almayan hainlik dünyanın en eksantrik ülkesi olan burada maalesef ne kadar acı değil mi ? Güleriz ağlanacak halimize !..
  Cevapla
 • B gz 3 ay önce Şikayet Et
  müslümanlar dikkat edin kime oy veriyorsunuz
  Cevapla
 • Vatansever 3 ay önce Şikayet Et
  Ermeni birliğini mi kuracaklarmış ?
  Cevapla
 • Metin 3 ay önce Şikayet Et
  Kemal abi mesela nasıl bir Kürt sorunu var hiç olmazsa birkaç madde saysaydın hem Kürt kardeşlerimiz hem biz tüm vatandaşlarımız öğrenmiş olurduk Kürt Türk sorunu diye birşey yok sadece ülkemizi bölüp milletimizi ayrıştırmak isteyen daimi düşmanlarımız var sen ve Meral Akşener de onların piyonlarısınız şimdiye kadar ikinz kadar millet vatan düşmanı gelmedi bu ülkeye
  Cevapla
 • misafir 3 ay önce Şikayet Et
  CHP liler gelecek vahim. HDP kürt milliyetçisi marksist parti Apo onların başı eğer onları dost edinirseniz. Atatürk heykellerini yıkar yerine apo heykeli dikerler bu uzun zaman almaz Türkiyenin demografik yapısı hdp lehine değişiyor 2028 seçiminde oyları %25-30 olur 1. parti çıkar lar. ABD boşuna üst kurmuyor hdp destekçisi Türkü bu coğrafyadan silmek istiyor. Müslümanla uğraşmayı bırakın Türk olarak birlik olun konuşun yoksa çocuklarınız çocuklarımız mülteci olur Suriye olur . ırak olur vaziyet vahim. demedi demeyin.
  Cevapla