TÜM YORUMLAR

Son dakika yüz yüze eğitim açıklaması! İstanbul'da vakalar korkutucu seviyede mi?
Son dakika yüz yüze eğitim açıklaması! İstanbul'da vakalar korkutucu seviyede mi?
EĞİTİM
21 Eylül 2021, 13:15
Son dakika yüz yüze eğitim açıklaması! İstanbul'da vakalar korkutucu seviyede mi?
Son dakika: Yüz yüze eğitimde 3. haftaya başlanırken İstanbullular okullarda vaka sayısının ne durumda olduğunu merak ediyordu. İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü konuyla ilgili konuşup okulların kapanıp kapanmayacağına yönelik açıklama yaptı.
YORUMLAR 52
 • Tuncay ata 3 ay önce Şikayet Et
  Okulda cocuklar hastalaniyor egtim onemli tabiki ama cocuklarin sagliklari cok daha onemli orta ogretim ve ilk okullar hepsi asisiz ve kronik rahatsizlillari olan cocuklarimiz var vakalar gunluk 28 binin uzerinde iken neden bu israrlilik uzakdan egtimi devam ettirmeli imkanlari olmayan ogrencilerede destek ve imkansizliklari imkanli bir duruma getirlmesi gerekir cocuklarimi ben sahsen gondermiyorum hergun bir temasli ve pozitif vaka cocuklar aman kaparim pisikolojisi ile nasil egtim yapsin
  Cevapla
 • Saimedduman 3 ay önce Şikayet Et
  Yazık yavrularimiza
  Cevapla
 • Direk36 3 ay önce Şikayet Et
  Lütfen kapatın yağ gerçekten tehlikedeyiz
  Cevapla
 • 4242 3 ay önce Şikayet Et
  Niye kapatılsın,okullar tertemiz kardeşim
  Cevapla
 • zafer gülten 3 ay önce Şikayet Et
  İkitelli Mehmet Akif de bi internet salonu,iki katlı,alt kat bodrumdada internet var,dışarıdan geçerken kapı önünde 14-15 yaşlarında sigara tüttüren çocukları görüyorsun,içeri girdinmi yaşça alınması yasak olan küçük çocuklar,bodrum kata inilirse sigarasını içip internet başında oyalanan büyükler.okullardan önce internet salonları kapanmalı,çocuklar için iyi yer değil,başlarına kötü şeytler gelebilir,sapık ve uyuşturucu satıcılarıyla karşılaşabilirler.
  Cevapla
 • Canan 3 ay önce Şikayet Et
  Neden ihbar etmiyorsun kapatılsın hemen
  Cevapla
 • Ali 3 ay önce Şikayet Et
  İşyerleri açık olsun, okullar uzaktan eğitimle devam,
  Cevapla
 • Muhtar 3 ay önce Şikayet Et
  Çünkü bütün belirtileri gösterse bile çocuklara test yapılmakta isteksiz davranılıyor. Bence test sayısı artırılmalı çocuklardaki vaka tespit edilmeli bu sayede hem okullarda yayılım yakalanip okulların kapanması engellenir hemde çocukların virüsü evlere taşıyıp büyüklerinin hayatlarıyla oynamaları engellenir.
  Cevapla
 • Gulay 3 ay önce Şikayet Et
  Bizim okul cook kalabalik cocuklar hep hasta okullar kapatilsin uzaktan egtime gecsinler
  Cevapla
 • Yeter 3 ay önce Şikayet Et
  Televizyonları kapatın daha hayırlı olur
  Cevapla
 • emekçi 3 ay önce Şikayet Et
  işler kötü giderse vebalini siyaset çok ağır öder,riske gerek yok,isteğe bağlı olsun isteyen okula gitsin diğerleri uzaktan eğitime.
  Cevapla
 • veli 3 ay önce Şikayet Et
  okullar tartışılıyor okullarda maskeli 30-35 kişilik sınıflar statlar 25-30 bin kişi maskesiz lokantalar tıklım tıklım maskesiz bunuları görmeden okulları kapatırsanız laiklerin tuzağına düşer ak parti veliler bunun cezasını sandıkta verir
  Cevapla
 • memet 3 ay önce Şikayet Et
  yine mi lokantalar taş mı yesin esnaf tabi tuzunuz kuru memurların çoğu yata yata maaş alıyor sen de dahil (hakkını veren gerçekten kendini vererek çalışanlar hariç) artık hastalık hayatın bir parçası bir tek biz kaldık tam normalleşemeyen dünya üzerinde 18 aydır okullar kapalıydı üniversiteler 40-50 puan düştü aldık boyumuzun ölçüsünü aldık nasıl toparlanır hiç bilmiyorum o yüzden her yer açık kalacak o kadar hasta olmak istemezsen evden çıkma yediğini içtiğini cepten söyle gelsin madem evde kalacaksın kapama falan olmayacak artık insanların dayanacak gücü kalmadı çocuklar okula insanlar işine gidecek bir an önce üretimde tam kapasiteye yaklaşmamız lazım çok geride kaldık.
  Cevapla
 • zafer gülten 3 ay önce Şikayet Et
  yahu okulları kapatıyorsunuzda çocuklar emniyete mi alınıyor....şu anda benim semtim İstanbul -İkiteli de dünya 14-16 yaşında ,hatta daha ufak çalışan çocuk var...onca insanın girip çıktığı lokanta türü yerler koymuşlar küçük çocukları çalıştırıyorlar,masalara,işyerlerine servis yaptırıyorlar,yine kaç berberde 12-15 yaş çıraklar,tekstil atelyeleri,işyerleri çalışan kayıt dışı sigortasız çocuk dolu----nerde hani denetim-gelin bi İkiteli ye,Başakşehirde ki sanayi sitelerine bakın yahu,her yer 14-15 yaş genç işçi kaynıyor.çoğu kayıt dışı.
  Cevapla
 • KAFKAS 3 ay önce Şikayet Et
  Zafer bey bende ikitellide yaşıyorum keşke ülkemişz gençleri sizin dediğiniz gibi çıraklık yapıp meslek öğrense
  Cevapla
 • hakan 3 ay önce Şikayet Et
  suriyeli ve afgandır. önemli olan çalıştıranlar. aile bireylerinin bir senelik oluşturdukları ekonomik değerin binde 1i ceza keseceksin. İBB dahi yabancı işçi çalıştırıyor deniyor.
  Cevapla
 • faruk 3 ay önce Şikayet Et
  okullar katlanacaksa otobüs metro tramvay minubus hatlarida kapansın
  Cevapla
 • Vatandaş 3 ay önce Şikayet Et
  Böyle nasıl devam edecek gerçekten merakla takip ediyoruz. Bir yakın akrabamın öğrenim gördüğü okulda şimdiden 10 sınıf karantinaya alındı.
  Cevapla
 • Aladag 3 ay önce Şikayet Et
  Burda okullar kapansın diyen arkadaşları sabah ve akşam İETT ve metro ya davet ediyorum belki onları da kapatırirlar ise de yürüyerek gider geliriz
  Cevapla
 • Guaidoglu 3 ay önce Şikayet Et
  Kapatmazsan Allah kapatacak. Yeni salgin geliyorum diyor. Israilogullari da anlamazdan geldi 40 sene cölde gezdiler. Simdi de biz anlamazdan geliyoruz 10 seneye cikti. 40 sene olmaz ise sükredelim.
  Cevapla
 • Bursalı 3 ay önce Şikayet Et
  des surelerini 25-30 dk. çekilebilir. makul bir tedbirdir. okullarin kapanmasi egitim icin felaket olur. okular kapatilirsa suru bagisikligi olayi sekteye ugrar. kontrollü olarak suru bagisikligida lazim.
  Cevapla
 • Yaşar 3 ay önce Şikayet Et
  25 dk değil 10 dk kada olsa değişen nedir ortama girdimi sonuç tehlikeli
  Cevapla