TÜM YORUMLAR

AK Parti'den Çeviköz'e "Mavi Vatan" tepkisi: Sefir değil sefil!
AK Parti'den Çeviköz'e "Mavi Vatan" tepkisi: Sefir değil sefil!
SİYASET
21 Eylül 2021, 12:20
AK Parti'den Çeviköz'e "Mavi Vatan" tepkisi: Sefir değil sefil!
AK Parti Milletvekili İbrahim Aydemir, CHP'li Ünal Çeviköz'ün "Mavi Vatan"la ilgili açıklamasını tepki gösterdi. Çeviköz, "Ben sefir demiyorum, sefil diyorum ona. Bunların eline fırsat geçse Türkiye ne hale gelir?" ifadelerini kullandı.
YORUMLAR 11
 • HIDIR BUDUR 3 ay önce Şikayet Et
  Avrupa’nın Aleviliği karıştırırken, Corona nedeniyle dağıtılan yardım kutularında “ALEVİLİĞİ” bir din gibi gösteren karikatürler? İstanbula MAKARIOS’un heykelini dikip Yunan gazetelerindeki “İstanbulu geri aldık” haberleri ?? S-400 karşıtlığı, Azarbeycana savaşçılar gidiyor çıkışları, "İHA/SİHA’lar insan haklarına aykırı" demeçleri, KAFTANCIOĞLU (Sözde soykırım)? Yerel yönetimler anayasası çalışmaları? Veee Milyonlarca vatansever CHP’lileri küstüren BİDEN’la kadim dostlukları..??
  Cevapla
 • HIDIR BUDUR 3 ay önce Şikayet Et
  En çok vatanını milletini seven milliyetçi CHP'lilere acıyorum." Derdim tasam amcan Hasan" modunda, bi çam devrilse de kozalaklarını cumhurbaşkanına yıksak ruh halinde gözlerini hırs bürümüş . Ancak ; Kahroluyor gerçek “Atatürk milliyetçiliğine bağlı” CHP'liler.. Ama naparsın.. KAFTANCIOĞLU'lu, TANRIKUL'lunun esir aldığı CHP yönetiminden…bu kumaştan… bu ceket çıkıyor !!
  Cevapla
 • kafkasyalı 3 ay önce Şikayet Et
  yav bu chpkk daha ne kadar vatan hainliği ve ihanet içinde olacak ki bu millet yeter artık desin vede yargıtay bu chp'ye neden kapatma davası açmazlar.
  Cevapla
 • ALİ 3 ay önce Şikayet Et
  Bunlar Bizans tohumu söylediklerine fazla şaşırmamalı.
  Cevapla
 • Samii 3 ay önce Şikayet Et
  Atatürk gibi korkusuz mert adamın partisinin düştüğü hallere bak. yazıklar olsun atatürkün partisi diye hala bu vatansızlara oy verenlere.
  Cevapla
 • Haci rahmeli 3 ay önce Şikayet Et
  Milli şefleri butun adalari vermediler yunana buda milli şefin izinde gidiyor.
  Cevapla
 • medo 3 ay önce Şikayet Et
  işte bizlere yıllarca kurtarıcı diye dayattıkları zihniyet buydu. Bunların tek bildiği, hiçbir şey için çalışma, çabalama, mücadele etme, savaşma ver kurtul. O yüzden ki burnumuzun dibindeki adalar da dahil koskoca bir imparatorluğu, bütün çakallara parça parça pay ettiler. Eğer ellerine fırsat geçerse şimdide elimizde kalanını pay etmekten asla çekinmezler. Zaten niyetlerini kameraların karşısında açık açık söylüyorlar. Asıl mesele, bunların peşinden giden ahmakları uyandırabilecek bir şey lazım, oda nasıl olacak bilmiyorum.
  Cevapla
 • Zaza dayı 3 ay önce Şikayet Et
  Ya rab, bizi Chp ile imtihan etme. Bu mel,un partinin, memleketimize ve İslam,a kurduğu tuzakları boşa çıkar, ve planlarını kendi başına ve destekçilerinin başına geçir..Amin.
  Cevapla
 • Alp54 3 ay önce Şikayet Et
  mandacı chp küpü içindekilerini sızdırıyor işte... kimbilir o küpün içinde daha ne mandacı fikirleri var, bekliyoruz ünal.
  Cevapla
 • Emekli 3 ay önce Şikayet Et
  Bu sefillerin eline fırsat geçmesin ama sizde milleti sefaletten kurtarın artık.
  Cevapla
 • Okan 3 ay önce Şikayet Et
  Ülkenin yönetimi chpnin eline geçse oniki ada gibi doğu ve güneydoğu ver kurtul olur. Mavi vatan diye bir şey kalmaz. Türkiye sadece Ankaradan ötesi olur. Bütün yerli yatırımlar ve yazılımlar çöpe gider. Ülkenin bütün yerli ve milli vatandaşları ya idam edilir ya hapiste çürür yada kim vurduya gider. RABBİM bunların şerrinden bizleri muhafaza eylesin.
  Cevapla