TÜM YORUMLAR

Validebağ Korusu'nda gerçek ortaya çıktı! Bir algı operasyonu daha çöktü
Validebağ Korusu'nda gerçek ortaya çıktı! Bir algı operasyonu daha çöktü
GÜNCEL
21 Eylül 2021, 16:18
Validebağ Korusu'nda gerçek ortaya çıktı! Bir algı operasyonu daha çöktü
Validebağ Korusu hakkındaki gerçekleri açıklayan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, "Görevimiz koruyu temizlemek ve bakım yapmaktır. "Validebağ Korusuna Moloz Dökülüyor’ haberi kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır" dedi.
YORUMLAR 28
 • Kızılelma 2 ay önce Şikayet Et
  Koruya toplanan kişileri inceledim hepsi chp'nin gayrimüslüm tebasına benziyordu.Sizi gidi ikiyüzlü yalanci kokanalar sizi.Çevre,koru sizin umurunuzda bile değil.Maksadınız Ak partiye çamur atmaktan ibarettir.Sizi Taksimdeki gezi parkindaki ihanet girişimininden dolayi iyi tanıyoruz.
  Cevapla
 • ilhan 2 ay önce Şikayet Et
  adamlar beton harfiyatı dökmüş videodan net şekilde görülüyor. sizin zihniyet toptan bozuk
  Cevapla
 • Hoca 2 ay önce Şikayet Et
  Dini ve ahlaki terkedince uygar oldugunu zannedenlerin zulmune maruz kalan muslumanlarin yasadigi darul harptir Turkiye. Zamanla hersey duzelir diye beklerken nesillerimiz telef oluyor. Artik kim guclu gostermek zamani gelmedi mi? La Galibe Illallah.
  Cevapla
 • Ömer yeğinli 2 ay önce Şikayet Et
  İki gün önce izmire gittim parkta oturdum görseniz mezbeleliği ne çim kalmış ne yeşillik oradaki seyyar satıcı dikkat edin köpeklerden pire saçılıyor oturmayın diye uyardı. Bunlar bitli bitli yaşamları böyle ellerinde göstermelik bir kitap entel dantel ayaklarında debelenip dururlar. Hiç bir yeniliği kabul etmezler bitliler bitli.
  Cevapla
 • Hans 2 ay önce Şikayet Et
  Ne ajanı lan sende çok film seyrediyor heralde,? Bunların alayı Allahsız imansız şeytandır şeytanlara ancak ve ancak, Allah'ın ipinle korunuruzzz, okadar, dahada vik vik istemezuk...
  Cevapla
 • Mahallenin Delisi 2 ay önce Şikayet Et
  Doğa severim hayvan severim aktivistim diyenlerin yüzde 70 i benim nazarımda ajandır anarşisttir
  Cevapla
 • Misafir. 2 ay önce Şikayet Et
  Allah Cümlemizi bir düşünmeyip yalanın peşinden giden, Art niyetli, Zır Zır Cahil Tahifesinin şerlerinden korusun.
  Cevapla
 • =_=(1453)=_= 2 ay önce Şikayet Et
  Bu haberleri yayanların idare ettikleri belediyelerin sınırlarının içinde her yer çöplük adamlarda temizlik dennen bir şey yok temizlik imandan gelir bunlarda da o da yok gerisi hikaye izmir kordon boynu idrar kokusundan insanlar nefes alamıyor bunlarda çevre temizliği denne birşey yok yapanlarada çamur atıyorlar.
  Cevapla
 • din görevlisi 2 ay önce Şikayet Et
  doğa sever ne kadar insan varsa bi araya getiriyorlar helal olsun organizasyon süper keşke bende orda olsaydım işim başka doğa sevgim başka
  Cevapla
 • misafir 2 ay önce Şikayet Et
  sabah foks tv de bu konuyla ilgili bir dünya iftira atıldı.bu yalan habere kimse hesap sormayacak önüne gelen yalan iftira asılsız haber yamak ne zamandan beri haber özgürlüğü oldu.bunlara hesap sorulmadan ağır cezaya mahkum edilmeden bu algılardan kurtulamayız.
  Cevapla
 • Sakaryalı 2 ay önce Şikayet Et
  Yalanların sonu gelmez bu algıcılarda
  Cevapla
 • misafir 2 ay önce Şikayet Et
  Yalan değil ki. Nereden anladın yalan olduğunu? Yalanlayanları dinledin karşı tarafı dinledin mi? O molozu yanlışlıkla döktük deyip tepki gelince kendileri geri toplamışlar. Alan mahkeme kararlı dokunulmaz sit alanı. Yola da doğal toprağı yerine stablize sathi kaplama dökmeye çalışıyorlar. Buna suç bastırma denir. Koruyu kime nasıl kiralar imara açar, sit niteliğini nasıl bozarız girişmleri bunlar. Kaçıncı kez denediklerine baktın mı hiç?
  Cevapla
 • erpinar 2 ay önce Şikayet Et
  bu militanlar nerenin çocukları? bizim anadolu insanına "lan" diyor! meydanı size açanlara yazıklar olsun!
  Cevapla
 • Malazgirt...71 2 ay önce Şikayet Et
  Garip değilmi ?? Hep onlar bize Algı yapıyor ; biz niye onlara yapmıyoruz ??
  Cevapla
 • zeki 2 ay önce Şikayet Et
  çünkü müslüman dürüst olur
  Cevapla
 • Sipahi 2 ay önce Şikayet Et
  1- üsküdar belediyesinin hizmetlerinden memnun biriyim, 2- eğer orayı halk savunmasaydı şu ana kadar çoktan ranta kurban gitmişti ki her çalışma sırasında yok efendim cafe için tahta döşeyelim vs derken ufak ısırıklar alınıyor zaten 3- o parkın hiçbir yerinde moloz vs yoktu, öyle 30 ki olmasada olur birşey bence. belediye personelinin girerek yapacağı çok acil birşey yoktu, sadece yolları biraz bozuktu e sadece toprak atıyorlarsa iyidir, molozları kim ne zaman attı veya atana müsaade ettiyse Allah bildiği gibi yapsın. Ama her ne hikmetse o kadar engellemeye rağmen güzelim ormanlık alan her 3-4 senede bir ısırık alına alına kalmadı neredeyse..
  Cevapla
 • misafir 2 ay önce Şikayet Et
  Molozu kendileri dökmüşler, sonra yanlışlık oldu diye geri toplamışlar. Toprak seriyoruz dedikleri, doğal toprak değil, yol stabilize malzeme. Bölge birinci derece sit alanı sadece budama ve yol tamiri yapabilirler. Bu tamir de oraya toprak yığarak yapılmaz. Koruya rant sokmak için siyasete başvuranlara aldanmayın. Koruya sahip çıkın.
  Cevapla
 • Harbici 2 ay önce Şikayet Et
  Böyle bi kanı bozuk topluluğa dünyanın neresinde bu kadar tahammül gösterilir
  Cevapla