TÜM YORUMLAR

Bahçeli'den çok sert tepki: Kılıçdaroğlu HDP’nin girdabında boğulacaktır
Bahçeli'den çok sert tepki: Kılıçdaroğlu HDP’nin girdabında boğulacaktır
SİYASET
23 Eylül 2021, 15:05
Bahçeli'den çok sert tepki: Kılıçdaroğlu HDP’nin girdabında boğulacaktır
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "HDP'yi meşru görmek anayasa mahkemesi üzerinde fiili baskı kurmak anlamına gelmektedir. Kılıçdaroğlu, HDP’nin girdabında boğulacaktır." açıklamasını yaptı.
YORUMLAR 43
 • tual 3 ay önce Şikayet Et
  Türk kürt biz hepimiz kardeşiz hepimize Tek bir Türkiye var
  Cevapla
 • tual 3 ay önce Şikayet Et
  Günümüz Türkiyesinde (yeni Türkiye) kürt sorunu diye bir sorun yok bunu söyleye söyliye dilimizde tüy bitti ama muhalefet var diyor ne sorun var muhalefet bunuda açıklayamıyor çünkü yok muhalefet yalandiline sarılarak seçim öncesi hep aynı şeyi yapıyor hdp ile birlik olup kürt kardeşlerimizi kandırarak oy devşirme peşine düşmüşler Türkiyede pkk terör örgütü sorunu var oda az kaldı bitmek üzere Türkiyede fetö terör örgütü sorunu var tesbit edilen vatan hainleri fetöcü teröristler içeri tıkılıyorlar
  Cevapla
 • BOZO K 3 ay önce Şikayet Et
  HDP, yabancıların ve Kandil çetesinin esaret tasmasıyla sözde siyaset yaparken, CHP’nin de bu tasmaya özenmesi ve talip olması hakikaten milli bir felakettir.Başka söze gerek varmı.
  Cevapla
 • Ferudun 3 ay önce Şikayet Et
  Muhalefet artikbir ermeni partisi konumuna gelmiştir nekadar vatanini seven varsa partiden bi sekilde uzaklaştrilmiştir
  Cevapla
 • Bilir 3 ay önce Şikayet Et
  Sayin Baskanim Chp iyi Bunlari Yunana Ermenistana Verelim Üstüne Parada Versek yemin Olsun Almazlar Bunlar Neydüü Belirsiz Yaratiklar
  Cevapla
 • YÖRÜKOBALI 3 ay önce Şikayet Et
  Eyyy Kürt Kardeşlerimiz !!Bu Ermeni pkk dostları Siz kardeşlerimize ad vederek Kürt sorunu diyor ??? Böyle bir sorun varmı ? diye Bu Haîn alçaklara Sorun? amaç Kürt Kardeşlerimizi arkalayıp Ülkemizi bôlmek haydi bir olup da Bu yüz yıllık senoryo yu suratlarında parçalayıp bunları yerin dibine gömelim artık bitsin bu bôlücüler! Sayın Devlet Bahçeli nın de amacı bu! Bölücülüleri yerle yeksan etmektir!!!
  Cevapla
 • =_=(1453)=_= 3 ay önce Şikayet Et
  Bu teröris partisini meclise taşıyn palazlatan zaten Chp dir leyla zanalar zamanında
  Cevapla
 • Muhtar 3 ay önce Şikayet Et
  Vatana hainlik peşinde koşanların RABBİM tez zamanda belâlarını versin
  Cevapla
 • ali 3 ay önce Şikayet Et
  Niye boğulsunki. Irkları ve kökleri aynı. hdp pkk nın siyasi kanadı. pkk ise ermeni terör örgütü asalanın devamı. Chp ortağı hdp nin ittifakla iktidara gelmesi demek asalanın Türkiyede iktidara gelmesi demek.
  Cevapla
 • Fitil fitil 3 ay önce Şikayet Et
  Girdimi? Hiç çıkmadıki . .manda seviciler.
  Cevapla
 • nusret 3 ay önce Şikayet Et
  evet ama kendini atatürkçü zanneden chp tabanı sırf erdoğanın dini, kimliğine yani islama gıcıklığından chp diyor .chp nin pkk işbirlikcisi olduğunu ülkeyi bölünmeye getireceğini bile bile .bu laiklik denen şey islam a kindarca düşman .chp liler yanıp tutuşuyor bu kinle ülke parçalansada bölünsede yinede şer cephesi diyorlar
  Cevapla
 • dattiri tittiri 3 ay önce Şikayet Et
  aşağıdakilerden hangisini söyleyen isteyen haindir alçkatır . a) MAVİ VATAN yayılmacılık . b) pkk ya özerlik vereceim diyen c) fetö hainlerini geri devlete memur alacağım diyen . d) salahattin demittaşı cumhurbaşkanı olur inşallah diyen. e) Türk askerine militan PKK teröristine kahraman gerilla diyen. z) hepsi... yukarıdakileri söyleyen kim olabilir. a) fransız b)ingiliz c) yunan d) ermenistan e) chp.. bilene midilli tatili..
  Cevapla
 • Hacı emmi 3 ay önce Şikayet Et
  Bahçeli yine harika bir tespit yaptı. o kadar şehit verdik. pkk belasını dış güçler başımıza sardılar. pkk bitme noktasında halen chp sahip çıkıyor.
  Cevapla
 • Coşkun 3 ay önce Şikayet Et
  Hdp chp nin planı.
  Cevapla
 • Kızılelma 3 ay önce Şikayet Et
  chp yerlerde sürünüyor.
  Cevapla
 • Hacivat 3 ay önce Şikayet Et
  Chp hdp mandasinda bitti zaten bir dahaki secimde agzi acik kalacak bu imaji uzun yillar üstünden atamayacak
  Cevapla