TÜM YORUMLAR

Rus televizyonunda Türkiye kavgası: Bizi Erdoğan ile korkutmayın
Rus televizyonunda Türkiye kavgası: Bizi Erdoğan ile korkutmayın
DÜNYA
26 Eylül 2021, 16:17
Rus televizyonunda Türkiye kavgası: Bizi Erdoğan ile korkutmayın
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'le Soçi'de yapacağı görüşme öncesinde Rus medyasında Türkiye ile ilgili programlar artmaya başladı.
YORUMLAR 96
 • net 1 ay önce Şikayet Et
  ruslarla türkler dosttur. Etnik olarak da çok karıştık. Türk göçleri çoğunlukla karadenizin kuzeyinden olmuştur. özellikle sarışın renkli gözlü türkler olan kıpçaklarla ruslar kumanlarla ukraynalılar peçeneklerle romenler ve sırplar karıştı. Gen taraması yapılma ortaklık çıkar ortaya. Hangi rusu kazısan altından türk çıkar sözü boşuna söylenmemiş.
  Cevapla
 • MOSKOF GAVURU 1 ay önce Şikayet Et
  Nerde yaşıyorsun .Moskof gavuru tarih boyunca Müslüman Türk milletine karşı savaşmış Balkanlar Kafkaslar Türk devletlerini bizden koparmııştır .Şuanda Libyada Suriyede Sunni müslümanları öldürmekte ve bize karşı savaşmaktadır .Düne kadarda ermenileri kışkırtmış doğuda ecdadımızı katlettirmiştir.
  Cevapla
 • erolozka 1 ay önce Şikayet Et
  Herkesin bize dost gözüküp düşman olduğu gibi bizde öyle olmalıyız bize ABD veya Rusya zaman zaman aba altında sopa gösteriyorlar çekiliyorlar aynı zamanda dost gözüküyorlar ama hiç dost değiller bizi bizde iyi tanıyorlar bizimle uğraşamıyacaklarını büyük kayıp vereceklerini biliyorlar elbet bizde büyük kayıp veririz onun için dost gözüküp her şeye hazırlıklı olmak gerek
  Cevapla
 • Erol 1 ay önce Şikayet Et
  Şu an savaş zamanı değil ortam oluşmuş değil daha yeterince güçlü değiliz daha Akdeniz'de ve karadeniz de timsah gibi nükleer çalışan gemilerimiz yok ,daha tehdit altındayız dik durmalıyız ama her an hazır olmalıyız Osmanlı neden yıkıldı teknolojik olarak zamana göre hazır değildi parçalandı her şeyi düşünmek gerek içimizdeki hainlerin temizlemek
  Cevapla
 • Musa 2 ay önce Şikayet Et
  TÜrk - Rus savaşının kazananı ATLANTİK BATI olur. O yüzden Bariş diyen Rus profesör doğru söylüyor.
  Cevapla
 • misafir 2 ay önce Şikayet Et
  ermeni uzman tam bir teröristtir
  Cevapla
 • vatansever 2 ay önce Şikayet Et
  türkiye ile bir savaş kazanılamaz ruslar için felaket olur, türkiye içinde. batı ellerini ovuşturuyor bu olsun diye. akıllı olmak lazım. stratejik ortaklıkla bu bölgede iki devlette büyük kazanımlar sağlar.
  Cevapla
 • Vatandaş 2 ay önce Şikayet Et
  Yapılacak şey Ulu Hakan Abdülhamit Han gibi "denge politikası" nı dikkatli bir şekilde uygulamak. Rusya tabii ki dostumuz değil ama onlarla savaşacak da değiliz. Uluslararası işlerde insancıl olmak şartıyla her zaman çıkar önce gelir.
  Cevapla
 • Hasan 2 ay önce Şikayet Et
  Katılıyor ve bir husuta açiklama yapmak istiyorum çünkü bazıları bu hususu kendi menfaatimizi düşünmek gibi algilayarak yine Allahın adaleti önüne geçme hadsizliğine düşüyor. Çıkardan kasıt tüm insan hayvan bitki ve madenlerin Yüce Allahın emrettiği şekilde kullanılması yani adalet üzre hareket edilmesidir. Savaşsa savaş edilir ama sadece ülke ve milliyet menfaati için değil Allah dedi diye olmalı.
  Cevapla
 • Bozkurt 2 ay önce Şikayet Et
  Türk Rus işbirliği Batı'nın bitişi doğuda da güvenlik olur aksi durum iki tarafında parcalar
  Cevapla
 • efe 2 ay önce Şikayet Et
  "Tarih boyunca Batı bizi savaşa kışkırttı. Bugün artık buna gerek yok" yerinde bir tespit.
  Cevapla
 • B.Ali 2 ay önce Şikayet Et
  Akademisyen çok mantıklı konuştu Türk-Rus ilişkilerinde sıkıntı olması batının işine gelir. Bu iki ülke bir çok konuda fikir ayrılığına düşse de diplomasi kanallarını sürekli açık tutmalıdır.
  Cevapla
 • stalin 2 ay önce Şikayet Et
  artık bu ermenilere kimse inanmıyor rus halkı bırakacak ermeniler için savaşacak 2 dünya harbi ne çabuk unuttular esas düşmanları batılı ülker burası ülkemiz cennet..
  Cevapla
 • Muhammet 2 ay önce Şikayet Et
  Putin akıllı adam. Hiçbir lidere benzemez. Kolay kolay bizimle savaşmak istemez. Ama savaşmaktan beter eder. Uyanık olmak lazım. Yönümüzü birazda Asya coğrafyasına dönelim. Zenginlik orda. Batıda bilim ve teknoloji....doğuda hammade paazar kültürel zenginlik.... Bunu becerirsek ilk on oluruz.
  Cevapla
 • Türkçü 2 ay önce Şikayet Et
  Nasıl savaşma k istemezler savasacaklar adamlar Suriye'ye indi başımıza bela olacak ruslar bakın ve görün
  Cevapla
 • 1954 2 ay önce Şikayet Et
  bizde kripto ermeni yokmu .çooook .siyasete basın yayına bak anlarsın .demokrasi var deyip amerikaya uşaklıklarını yapıyor hainler . esas kötü olan bu kripto hainlere inananan gençlerimizin önlerini ve gerçekleri göremeyişi .
  Cevapla
 • Yusuf 2 ay önce Şikayet Et
  Türkler ile Ruslar savaşmasaydı şimdi dünyayı yönetiyorlardı
  Cevapla
 • İsmail 2 ay önce Şikayet Et
  Türkler ve ruslar sırt sırta verirse bize kimse posta koyamaz rus ve türk barışı sevdiği kadar gerekirse savaşmasını da çok iyi bilen iki millettir dosluk het zaman iyidir.
  Cevapla
 • kocak 2 ay önce Şikayet Et
  gelde gulme sımdı
  Cevapla