TÜM YORUMLAR

Son dakika: 4 Ekim koronavirüs tablosu açıklandı! Endişe verici
Son dakika: 4 Ekim koronavirüs tablosu açıklandı! Endişe verici
GÜNCEL
04 Ekim 2021, 21:16
Son dakika: 4 Ekim koronavirüs tablosu açıklandı! Endişe verici
Son dakika haberi: Sağlık Bakanlığı tarafından 4 Ekim koronavirüs tablosu, vaka, hasta, test, vefat sayısı ve son durum açıklandı.
YORUMLAR 49
 • asuman 3 ay önce Şikayet Et
  okullarda öğretmenlerin şüpheli çocuklardan test isteme ve doktora yönlendirme yetkisi olmalı aileler cocukların hastalıklarını gizliyor
  Cevapla
 • Zekeriya 3 ay önce Şikayet Et
  Çok korkutulmuşsunuz. Bu hastalık Türkiyeye mi has anlamadım. Almanaya da okullarda sorun yok. Çünkü sorun çocuklar değil. Siz bu gidişle masum çocuklarada ne zararları olduğu belli olmaya bu aşıları da yaptırırsınız.
  Cevapla
 • Doğrusu bu 3 ay önce Şikayet Et
  Aynen katılıyorum. Okullar şuanda virüsün yuvası durumunda. Artık denildiği kadar güvenli yerler değil okullar maalesef.
  Cevapla
 • Türkiye 3 ay önce Şikayet Et
  çok garip tablo önceki 194 ölü sayısı bugün 248 oluyor vaka sayısı iyileşen sayıları birbiriyle yarışıyor
  Cevapla
 • Yak bir sigara 3 ay önce Şikayet Et
  Bir dakika 248 covid etiketli cenaze bölü 81 eşittir 3,06 il başına 3 küsur kişi. Yahu biz zaten kavga ederek bundan fazla ölüyoruz. Ne müthiş hastalık daha sigarayı geçemedi o günde 300 kişiyi öldürüyormuş.
  Cevapla
 • serkan 3 ay önce Şikayet Et
  Karıştırma şimdi kafaları.
  Cevapla
 • Fzlts 3 ay önce Şikayet Et
  İşte bir aklı evvel aşı düşmanı daha. İşte tedbirler ve aşılama sayesinde dayı bukadar düşük.
  Cevapla
 • engin 3 ay önce Şikayet Et
  Yorumlara bakılırsa Türkiyenin en zenginleri en para kıranları kahvehaneciler. adamlar 18 ay kapalıydı gıkları çıkmadı en kalabalığınıda saysan 30 kişi sayarsın bir toplu taşıma aracının yarısı bile değil. kim kimden kim neyden şikayetçi anlamadım.
  Cevapla
 • taner 3 ay önce Şikayet Et
  1) aşı olmayanların olanlara zarar verdiğini 2) önlem kurallarına harfiyen uyulması gerektiğini 3)günlük ,haftalık,aylık total tüm verilerin tamamen doğru ve eksiksiz açıklanmasını 4)sağlık çalışanlarına tatmin edici bütün desteklerin verilmesini 5)bu yaşadığımız pandemiyi siyasi çıkar ve söylemlerden çıkararak sadece çözüme odaklanılmasını 6) avrupa ,ve dünyada bu konu ile ilgili başarılı olmuş ülkelerin uygulamalarının incelenerek faydalı olacak bölümlerinden yararlanılmasını sağlayıp uygulanmasını 7)bu konu ile ilgili çok değerli halk sağlığı hocalarımızında fikirlerinin dinlenmesini acilen sağlık bakanlığı tarafından bu konulara önem verilmesini bir vatandaş olarak talep ediyorum.
  Cevapla
 • İsmet kim ki? 3 ay önce Şikayet Et
  Daha güçlü aşıları da olman temennisiyle...
  Cevapla
 • mert 3 ay önce Şikayet Et
  millet maskeleri atmış, kahvehaneler maskesiz insan dolu, hergün düğün oluyor tıklım tıkışık. dışarıda maske takan çok az insan var, biz taktığımız halde yarın kapanma olursa bunların yüzünden olacak:...
  Cevapla
 • Fili yas 3 ay önce Şikayet Et
  Yolcu kardeşe ek olarak hala bilmeyenler için Filyasyon, Bu terim, salgın hastalılığın kaynağını bulmak ve yayılma zincirini takip etmek anlamına geliyor.
  Cevapla
 • yolcu 3 ay önce Şikayet Et
  aynen herşey normal gibi. biz sağlıkçılarda canımız çıksın filyasyonlarla, nönbetlerle. bir sağlıkçı olarak soruyorum. filyasyon neden yapılıyor. vaka yayılmasın diye eeeee o zaman kahvehaneler mesafe, maske kısıtlamalar olmayacaksa neden filyasyon yapıyoruz. herkes sarmaş dolaş. boşuna emek çaba harcıyoruz sanki :(
  Cevapla
 • memo-se 3 ay önce Şikayet Et
  kahvehaneler maskesiz insan dolu, hergün düğün oluyor tıklım tıkışık. dışarıda maske takan çok az insan var, biz taktığımız halde yarın kapanma olursa bunların yüzünden olacak:...
  Cevapla
 • Haluk şahin 3 ay önce Şikayet Et
  Oy kullanmaya koşarsınız aşılmada yoksunuz eğitim şart kardeşim kime neyi diyorsunuz,,
  Cevapla
 • Dadaş 3 ay önce Şikayet Et
  Hâla, aşı olunca korona virüsünün bulaşmayacağını zanneden insanlar var maalesef... Bizi virüs öldürmez ama cahilliğimiz öldürecek.
  Cevapla
 • hayırlısı 3 ay önce Şikayet Et
  okullar uzaktan eğitime geçmeli dersi dinleyen zaten uzaktan eğitimde de dinliyor ama kafası ders dışında olan zaten okula zorla gidiyor ya masaya kafasını vurup yatıyor ya da sınıfı konuşturuyor... boşuna riske atmaya değmez uzaktan eğitimi zorunlu yaparsanız bence daha faydalı olabilir geçen sene katılan 4 5 kişiydi ... Önümüz kış Allah sonumuzu hayreylesin..
  Cevapla
 • Abdülhak 3 ay önce Şikayet Et
  Haklısınız en azından hibrit eğitime bir an evvel geçilmeli. Sonra çok geç olabilir. Artık bu illet bebeklere kadar ölümcül hale geldi. Aman dikkat. Akibetimiz hayrolsun.
  Cevapla
 • Çok Yazık 3 ay önce Şikayet Et
  Madem durum bu kadar Ciddi. Acilen Tedbirler ve Denetimler arttırılsın. Ne Maske nede Mesafeye dikkat eden var.
  Cevapla
 • Dobra 3 ay önce Şikayet Et
  Olmaz olmaz sokak düğünleri her şey serbest markette maske dışarda yok virüs marketlerde mi diğer yerler aynı okullar niye açıldı ah bu özel okullar yokmu onların yüzünden orda da ekmek yiyen var ne olacak böyle vaka cumartesi pazar az hafta içi çok açıklaması yok
  Cevapla
 • Aydın 3 ay önce Şikayet Et
  İstanbul'da aşı olduk diyerek hiçbir esnaf ve çalışan maske takmıyor eminimki bütün yurt geneli böyle...vaka sayısı artmasında ne yapsın birde okullar şu an yangın yeri en büyük bulaşı okullardan oluyor.
  Cevapla
 • Türkiye 2023 3 ay önce Şikayet Et
  Hocam turkovac aşısı olan vatandaşların, pandemiye karşı durumlar nasıl, yani faydalilik durumu? Ben şahsım adına dışarıdan gelen aşılara güvenemiyorum, Gaziantep ❤️❤️❤️
  Cevapla
 • Ramo 3 ay önce Şikayet Et
  Aşı olmamakta direnen ve maske takmayanları evlerinden çıkartmayın . Hiç kimsenin başkasının sağlığı ile oynama hakkı yok.
  Cevapla
 • Muhammet 3 ay önce Şikayet Et
  Öncelikle aşı olduysan korkmana gerek yok ama şunu da unutma aşık olanlar aşağı olmayanlardan daha bulaştırıcı oluyorlar sonra insanları arasında bu kadar ayrımcı olmak ölüm oranı ortalama 1000 kişi de iki kişi olan bir hastalık ve ne olduğu da kesin olmayan bir aşı için insanları bu kadar aşılamaya ve ayrıştırmaya değer mi şu anda aşure ne %75’e yaklaşıyor hem de ikinci doz Ama hala sorgulamıyorsunuz bu aşının hiçbir yan etkisi olmadı Siz şahit olmadınız mı
  Cevapla