TÜM YORUMLAR

Almanya Cumhurbaşkanı'ndan Türkiye açıklaması
Almanya Cumhurbaşkanı'ndan Türkiye açıklaması
DÜNYA
05 Ekim 2021, 07:45
Almanya Cumhurbaşkanı'ndan Türkiye açıklaması
Almanya Cumhurbaşkanı Frank-Walter Steinmeier, Türkiye ile Almanya arasında "benzersiz bir ilişki" olduğunu vurgulayarak, "Türkiye siyasi ağırlığı bakımından da Almanya'nın stratejik önemi olan bir ortağıdır" dedi.
YORUMLAR 16
 • Kayan yildiz 3 ay önce Şikayet Et
  Prof..$ahin ve Prof..Dr.Özlem hamfendiye ALMAN bilim insanlari diyor.!!! Türk asilli alman bilim insanlari demiyor..Cakiyorsunuz dimi.?egoistlik bencillik fa$istlik bu yüzden i$te kanlarinda ruhlarinda var.Bu yüzden ALLAH insanlari ce$itli milliyetlerden yaratmi$tir yani birbirlerinizi taniyin´ögrenin diye.!!! Almanya cok imkanlar sunan bir ülke oldugu gercek´AMA ALMAN OLURSANIZ GERCEK. Birde Türkiye dü$mani olursaniz her türlü imkan veriyorlar,,Cem yav,,,gibi.gercek bunuda yillardir görüyoruz...yoksa asla size kontrollü i$ vermezler.!!!
  Cevapla
 • Kayan yildiz 3 ay önce Şikayet Et
  Keisnlike söyledikleri dogru´tabiki biz bu söyle$ileri evvelki yillardada hep duyduk..almanlar bunu inkar etmiyor ve severekde söylüyorlar bunda $üphe yok´cünki kesin takip edin görceksiniz bir planlari vardir ya göc konusunda veya ba$ka bir konuda kesin vardir..DOST OLDUGUNU SÖYLEYEN ALMANYA 30 YILDIR kürtlere kullanirsiz diye BIZE LEOPAR VERMIYOR HALADA VERMIYOR..´diger yandan Erdogana diktatör diyen ve iki hafta sonrada Misirli sisi ile 18 milyarlik silah anla$masi yapan almanyaya´tanimiycagiz dedikleri halde sözde ermeni soykiriminin 100 yilini kabul eden yüzsüzler.degil dünyaya gelmi$ yüzsüzün biridir bu..Sevilmiycek bir yaratik varsa oda bu tip´dir..Zaten Tipe bakin.
  Cevapla
 • paskal 3 ay önce Şikayet Et
  Almanyanın gene bir işi var demek ki, bedavaya evet dedirtmek için yağ çekiyorlar
  Cevapla
 • Cino 3 ay önce Şikayet Et
  Bunlarda ab deki fransız kaprisinden bıkmışlar. Türkiye karşı daha realist bir politika izliyorlar
  Cevapla
 • TURAN 3 ay önce Şikayet Et
  Diyorsunuz ama PKK kılar fetöculer ülkenizde gayet rahat ve serbestçe dolaşıyorlar Haraç toplayıp propaganda yapıyorlar, onları terörist olarak gormuyoruzda diyemezsin çünkü terörist olarak kabul edip imza atmışsın İki yüzlü yalancı domuzlar
  Cevapla
 • Ali 3 ay önce Şikayet Et
  İşiniz gücünüz yağ çekmek vizeyi kaldırında sizin Demokrasi zırvalarına inandırın bizi...Seyahat özgürlüğü bir insan hakkıdır...Avrupa Birliğine girip girmemekle bir ilgisi yok...
  Cevapla
 • Turkay 3 ay önce Şikayet Et
  İcinde siyaset olmayan verilebilecek guzel yanit
  Cevapla
 • Selim 3 ay önce Şikayet Et
  Dedi ve ambargo uyguladı
  Cevapla
 • kıtlık-krizi 3 ay önce Şikayet Et
  Fransa yönetimi Türkiyeye karşı fitne ve bozgunculuk üzerine siysetini bırakmalı Almanya Cumhurbaşkanı gibi Türklere karşı yaklaşımını örnek almalıdır sonucta Fransa Avrupa Türklerin en çok bulunduğu ikinci ülke konumundadır.
  Cevapla
 • trh 3 ay önce Şikayet Et
  Bu almanlar da bizim soydaş sayılır. Atillaya biat ettiler beraber romalılara karşı savaştılar hunlarla karıştılar kendilerine güvenleri geldi devlet oldular Atilla sayesinde. Macaristanı kendilerinden görmelerinin sebebi de budur.
  Cevapla
 • Selim 3 ay önce Şikayet Et
  Türk ilan etseydin bari adamları. Alman’lar Cermen kavminden. Biz Cermen miyiz ?
  Cevapla
 • Burak 3 ay önce Şikayet Et
  Yeşiller büyük ihtimalle koalisyon hükümetinde olacaklar ondan sonra da aynı şeyleri söyleyecek misin sayın Steinmeier ? Kaç sene geçti bir Allah’ın tank motorunu satmadınız. Geçen Cumhurbaşkanımız Soçi’den dönerken ilk defa denizaltı meselesinden Almanya gevşeklik yapıyor dedi. Ülkenizde çok sayıda PKK ve FETÖ terör örgütüne mensup teröristler var ve bunlar iade edilmiyorlar. Suriye’de benim askerimi şehit eden anti tank mühimmatları dahil pek çok silah Alman yapımı. Volkswagen fabrika açacaktı ondan sonra Suriye’de operasyon başladı diye başka bir yere gitme kararı aldınız ve bunu Volkswagen CEO’su kendi söyledi.
  Cevapla
 • Mustafa 3 ay önce Şikayet Et
  Batılı devletler çıkarlarına göre dost görünürler buda sürekli değildir.Turkiyenin Almanya'dan parasını ödeyerek aldığı silahları tankları bölücü terörle mücadelede vermediler Türkiye'yi zor duruma düşürdüler şu anda eskisi kadar onlara bağımlı değiliz.
  Cevapla
 • Kursuna 3 ay önce Şikayet Et
  Hadi bakalim!!!
  Cevapla
 • Akıncı 3 ay önce Şikayet Et
  Siyasi aranada güç ömemli allah cumhurbaşkanımızdan razi olsun .Herkes gücün farkında
  Cevapla
 • Mustafa 3 ay önce Şikayet Et
  Bu ülkenin cumhurbaşkanı varmıymış yaaav
  Cevapla