TÜM YORUMLAR

Evde ek iş yapmak isteyen kadın 60 bin lira dolandırıldı!
Evde ek iş yapmak isteyen kadın 60 bin lira dolandırıldı!
YAŞAM
07 Ekim 2021, 12:12
Evde ek iş yapmak isteyen kadın 60 bin lira dolandırıldı!
Tekirdağ'ın Saray ilçesinde yaşayan ve ev ekonomisine destek olmak için evden çalışıp ek gelir elde etmek isteyen Gülcan K. dolandırıcıların kurbanı oldu. Talihsiz kadın dolandırıcılara 60 bin lira kaptırdı.
YORUMLAR 10
 • can 3 ay önce Şikayet Et
  bu dolandırıcılara bir kanun yokmu ömür boyu devlete calışma cezası ömür boyu hapis hadiüç milyarlık çinde dolandırsınlar göreyim tek kurşunla idam eder çin parasınıda kurşunun ailesinden alıyormuş
  Cevapla
 • M.Turan 3 ay önce Şikayet Et
  Allah Kahretsin böyle kötü insanları. Mazlum garibanların hayatını karartıyorlar. Yedikleri ateş , gidecekleri yer ateş.
  Cevapla
 • sercan yılmaz 3 ay önce Şikayet Et
  Adamlar doğru söylemiş,evde ek iş yaparak kazanç sağlamışlar.Bunu da uygulamalı olarak göstermişler,siz yanlış anlamışsınız.(!)
  Cevapla
 • zafer gülten 3 ay önce Şikayet Et
  akıllı olun akıllı,evde işi para kazanmak için yapıyorsunuz,para vermek için değil,ancak elinize incik,boncuk gibi şeyler verip şunu yapacaksınız deyip verdikleri ürününe değer biçip ona göre az bi kapora verebilirsiniz. 60 bin ne bu,bu paraya dükkan açılır dükkan.
  Cevapla
 • Kurtlar Vadisi 3 ay önce Şikayet Et
  Yakalansa ne olacak Denetimli Serbestlik Ne demek oluyorsa Yakalanınca Konuşma Yeteneğinin alınması Ses tellerinin Alınması Cezası verse
  Cevapla
 • karagöz 3 ay önce Şikayet Et
  para dolandırıcıya...mesaj dolandırılana gidiyor...oh ne güzel tereyağından kıl çek daha zor...
  Cevapla
 • okan 3 ay önce Şikayet Et
  Biz birimize güvenen bir milletiz. Güven kötü değildir. Güveni yıkana ceza verilmemesi kötüdür. gerekirse insanlığı öldürmekten idam edin. Ama insanlık ve güven ölmesin. sorun ceza verememekten kaynaklanıyor..
  Cevapla
 • Yorgun Yorumcu 3 ay önce Şikayet Et
  Memleketimiz dolandırıcılıkta seviye atlama rekoru kırıyor, bu demek oluyorki toplumun güvenliğini sağlamakla yükümlü olan devlet(görevliler) üzerine düşeni hakkıyla yerine getirmiyor, diğer önemli nokta ise toplumda ahlak ve Allah korkusu azaldıkça hırsızlık yolsuzluk dolandırıcılık azar, kısacası adalet hakkıyla dağıtılabilse huzur gelir ama adalet nerede? kim dağıtacak?
  Cevapla
 • Ufuk 3 ay önce Şikayet Et
  Polis kötü muamele etmeyeceğiz düşüncesiyle bütün suçlulara nazik davranıyor kanunlarda yetersiz ülke resmen suçlu üretim merkezine döndü.Şu adamları bulup kafasını gözünü kırmak ibretlik hale getirmek gerekiyor yoksa suç corona gibi yayılıyor bir gün bizim karşımızada çıkacak.
  Cevapla
 • mustafa 3 ay önce Şikayet Et
  eğer bu işin içinde bir bankacı yoksa bende bir sey bilmiyorum birinin adına hesap acma işini baska biri nasil yapar be
  Cevapla