TÜM YORUMLAR

Hamza Dağ: 2023 seçimlerinde ikinci parti değişebilir
Hamza Dağ: 2023 seçimlerinde ikinci parti değişebilir
SİYASET
16 Ekim 2021, 16:07
Hamza Dağ: 2023 seçimlerinde ikinci parti değişebilir
Çok sayıda Anadolu kanalının ortak canlı yayınıyla izleyicilerle buluşan “Anadolu Soruyor” programında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, 2023 seçimleriyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.
YORUMLAR 7
 • izmir-doğru söyler 3 ay önce Şikayet Et
  bence seçimleri 2022 ye alacaklar dolar şuan 10 tl yıl sonu 12 tl ak parti vekillerini ve il başkanlarını 20-30 tane cıa-mossad-fetö-hdp-chp-ip yardımıyla suikast yapıp sansasyonel eylem yapacaklar ak partiye korku vermek millete korku vermek için ayrıca muhalefetten adamları öldürüp ak parti yaptırdı diyecekler 2 ihtimal var
  Cevapla
 • Erol 3 ay önce Şikayet Et
  Neden tersinden düşünmüyorsun. Ya bu akanlar chpkk’yı iyi göstermek ister ve Kemal kılıçdaroğluna suikast yaparsa.
  Cevapla
 • admin 3 ay önce Şikayet Et
  ayni norvec avrupa gibi olacak ne kadar cok parti o kadar sorun ise yaramaz adam demek iki partili sistem gecmek gerek iki tur olacak en fazla oy alan iki yada uc parti kalacak
  Cevapla
 • işte 3 ay önce Şikayet Et
  dhkpc siyasilere saldırı hazırlığı yaparken yakalanmış chpnin sürekli kol kanat gerdiği dhkpc herhalde chpli siyasilere saldırmayacaktı değil mi? Belki de ak partiye iftira atmak için saldırırdı. Bunlardan herşey beklenir.
  Cevapla
 • Vatandaş 3 ay önce Şikayet Et
  3600 ek gösterge tüm memurlara verilsin kılıçdaroğlu tâşerona kadro verildiği gibi hadi bakalım
  Cevapla
 • Leyla yilmaz 3 ay önce Şikayet Et
  Bi susun artik be ,yok EYT yok bilmem ne, Gözünüzü Toprak doyursun
  Cevapla
 • haber 3 ay önce Şikayet Et
  bu adam siyasi cinayet işlenebilir dedi dhkpcliler siyasilere yönelik eylem hazırlığındaymış yakalandılar. Chpnin koruyup kolladığı dhkpcli teröristlerin planı olduğu ortaya çıktı. Chp ile terör örgütünün işbirliği bir kez daha ortaya çıktı. Belliydi kendilerinin bir hainlik planlayıp iktidarın üstüne atmaya çalışacakları.
  Cevapla