TÜM YORUMLAR

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na tepki: Deli saçması, başka çıkışı yok!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na tepki: Deli saçması, başka çıkışı yok!
SİYASET
21 Ekim 2021, 12:59
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na tepki: Deli saçması, başka çıkışı yok!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nun "siyasi cinayetler" iddiasıyla ilgili açıklamalar yaptı. Kılıçdaroğlu'nun siyasi öğrenmekten başka çıkış olmadığını belirten Erdoğan, "Deli saçması. Avukat arkadaşlarımız dava açtı, tutuştu" dedi.
YORUMLAR 13
 • Vatan 2 ay önce Şikayet Et
  Kilictaroglu için mahkemenin hiç önemi yok çünkü ödeyeceği tazminatın kaynağı sponsor milletvekilleri onun için bol keseden atıp atıp duruyor ya tutarsa misali Allah'ım akıl, fikir versin
  Cevapla
 • izmir-doğru söyler 2 ay önce Şikayet Et
  kılıçdaroğluna dava açıldığında davayı kaybedince chp vekillerden fon oluşturulup herkes para vermesini emrediyorlar bu paralar zorla alınıp kayıpedilen mahkemeleri ödüyorlar.
  Cevapla
 • Fazıl 2 ay önce Şikayet Et
  CHP kaostan kargaşadan anarşiden beslenir ingilizlerin CHP'yi kurdurma amacı da budur. CHP PARTİ DEĞİLDİR.
  Cevapla
 • hacı emmi 2 ay önce Şikayet Et
  hulki cevizoğlu kılıçdaroğlu hakkında çok güzel bir konuşma cnn tv.de yaptı. sosyolog olarak, bilimsel açıklamalarda bulunarak delil sundu. yani kılıçdaroğlu na hasta bir o kadarda cahil olduğunu belirtti.
  Cevapla
 • HIDIR BUDUR 2 ay önce Şikayet Et
  Artıkkkk...SÜİKASTLER DÖNEMİNE GİRDİKKK gibi. Kılıçdaroğlu "Aba altından sopa gösteriyor". Emperyalizm Failleri bulunamayan Muhsin YAZICIOĞLU süikasti ile bu işi kolayca başardım fikrinde.. (Ne yazık ki Süikasti bunca yıl geçmesine rağmen hala ÇÖZEMEDİKKK!!?? ) Muhalefet ülkede dış destekli “kaos projesine hizmet amaçlı” söylemlerde hergün.. Cumhurbaşkanını çok iyi koruyunnn..Bunca birikim ve yapı dağılıp gitmesine asla izin vermeyinn
  Cevapla
 • Mehmet Ergin 2 ay önce Şikayet Et
  CHP atatürkün silip attıgı olamaz CHP ermenilere hizmet eden onların su taşıyıcısı yani sakası
  Cevapla
 • Asım 2 ay önce Şikayet Et
  Deli Saçması = CUK Oturmuş.
  Cevapla
 • Yiğidoğ 2 ay önce Şikayet Et
  Deniz Baykal chp başındaki en iyi lider dii kılıcdar cok ama cok ôtüyor yalan sôylüyor pkk iş tutuyor sonra beni 4 yılığına getirin bakın neler olacak neler diyor belii ne olduğu istanbulu ankarayı cok affedersiniz bo... gôtürüyor sizin chp belediye başkanları güya siz chp insanlarla dalga gecmeyi seviyorsunuz ama bu insanlar 2023 size ne yapacanı iyi biliyor hezimete hazır olun chp .
  Cevapla
 • Misafir 2 ay önce Şikayet Et
  Hangi parti olursa olsun Önemli olan ülken için ne yapıyorsun ne yapacaksın bunlardan bahsetmeleri ve yapmaları lazım projelerini anlatmaları lazım ama bakıyorsun bazı partiler hala şu olmuş yok bu olmuş demek den başka bir şey yok ileriye bakacaksın geriye değil projelerini anlatacaksın yapacaklarını anlatacaksın
  Cevapla
 • BALTACI 2 ay önce Şikayet Et
  Kılıçdaroğlu CHP si ve AŞ ortakları dostları tam mahsar Osmanlık bir vaka tedavisi mümkün deyil hala bunlardan Türkiye cumhuriyeti devletine hizmet bekleyenler varken oturup bir empati yapmaya gerek yok CHP Li belediyelere bakarlarsa görürler ama CHP ve AŞ ortakları dostları halagörünen köye kılavuz arıyorlar görünen köy kılavuz istemez CHP Li belediyelerin kılavuzu karga olanın :::::::::::: kurtulmaz bir deli kuyuya taş atmış amma CHP AŞ ortakları dostları bunların alayı kuyuya taş atıyor looooo abbaasss
  Cevapla
 • İsmail 2 ay önce Şikayet Et
  Sürekli CHP bir ilde bulunuyorum. Kalıtsal CHP li. Aksa, koksa, kazılsa... Hizmet olsun olmasın, yolsuzluk olsun olmasın. Ağaç kesilsin. Yanlış yanlı imar yapılsın, sorun yok. Seçimi CHP alıyor. Ama dikkat. Şimdi tüm kahve köşelerinde yüksek sesle, Kılıçtaroğlu ile olmayacağını, hdp PKK ile iş tuttuğunu, CHP nin bu kadrosu ile iktidar olursa başımıza bela olacağını seslendirip duruyorlar. Hemde bağırarak. Şimdi CHP yi burdan uyarıyoruz. Hiç böyle bir şey görmedik. Olağanüstü bir durum olmasa oy oranı yüzde 10.... 15. Şaşırmasın sonra.
  Cevapla
 • battalgazi 2 ay önce Şikayet Et
  aynen katılıyorum. chp de Atatürkçü kesimi ihraç ettiler. kk yanında olanlar birgün pkk leşinde, birgün dhkpc nin leşinde saf tutuyorlar. Bunlara bırak devleti teslim etmek, sokaktaki köpeği bilem teslim etmem.
  Cevapla
 • anadolu 2 ay önce Şikayet Et
  İnşaallah kardeş. Chp ye oy veren insanlarımızın bunların gerçek yüzünü görmesi lazım. Chp artık Atatürk'ün kurduğu parti değil. Chp artık Atatürkçü değil.
  Cevapla