TÜM YORUMLAR

Putin'den toplantıya damga vuran sözler! Erdoğan haklı...
Putin'den toplantıya damga vuran sözler! Erdoğan haklı...
DÜNYA
21 Ekim 2021, 22:00
Putin'den toplantıya damga vuran sözler! Erdoğan haklı...
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, 18. Valday Uluslararası Tartışma Kulübü toplantısında yaptığı konuşmada, Başkan Erdoğan ve Türkiye hakkında çok konuşulacak ifadeler kullandı.
YORUMLAR 41
 • Yahya 2 ay önce Şikayet Et
  Allah yer gök saittirki benim almanlarla kan bagim yoktur olamaz imkansizdir ben almanlara ceza olarak gönderildim almanlarsa iblisin arkasinda bana cehennemi yaşatmak için görevlendirildi bukadar babamin tek akrabasi olan sarışın kesim ruslardir annemse direk muhammet fatima soyundan gelir Almanya bana ceza olarak verilmiş bir vebadir
  Cevapla
 • hhüseyin 2 ay önce Şikayet Et
  Hak dünyaya hakim olacak ama biz de ısrarla onu söylemeye devam edeceğiz inşallah
  Cevapla
 • 432 2 ay önce Şikayet Et
  tartışma kulubüne dönüşsün ne olacak elinizdeki çıkarlar gidecek diyemi korkutorsuz firavun zalimler geberip toprak altı olacaksız halen burunlarından kıl aldırma yok demiyorlar biz dünyanın 250 ülkesine hata ediyoruz yanlış yapıyoruz tarihten buyana diyene yok firavun imansızlarıveto hakkınız gitsin ne olacak vetoyla ayakta olan platform tüm uluslararası batı kuruluşları olmaz olsun yıkılsın yakılsın
  Cevapla
 • Mehmet 3 ay önce Şikayet Et
  Allah için ülkenin başına böyle bir lider daha geldi mi? Reis ile Putin harika işler yapıyor, zamanla bunu daha iyi anlayacağız.
  Cevapla
 • Türk 3 ay önce Şikayet Et
  Dünyada iki lider var biri Erdoğan biri Putin. Putin Erdoğan gibi daha cesur olsa dünya düzeni değişecek.
  Cevapla
 • Bünyamin Öztürk 2 ay önce Şikayet Et
  Sarı Trumpu da unutma, yakında halk ihtilali yapacak.
  Cevapla
 • Hasan TOPAL 3 ay önce Şikayet Et
  Her alanda Rusya ile iş birliği yapmak zorundayız.
  Cevapla
 • Aymaz 3 ay önce Şikayet Et
  Rusya bizi kıskanıyor
  Cevapla
 • Hakkı An 3 ay önce Şikayet Et
  BM elbet değişecek. HAKLI. Ve MERİCA AURKUS anlaşmasını bu yönde okumak mümkün. BM beşlisi aynı zamanda NÜKLEER güç. G 20 üyelerinden Nükleer güç sahibi olmayanlar Türkiye Suudi Arabistan, Avusturalya, Japonya/Almanya, Meksika, Brezilya.. Aurkus ile Avusturalya da nükleer güç zincirine dahil olmak üzere yola çıktı. G 20 ye dahil olmak istiyor ise Nükleer kapasite sahibi olmak zorundayız. İklim planımızda ki hedefler için mobil (yüzer Nükleer mini reaktör monteli gemi ) olmazsa NET zero hedefi ZOR.
  Cevapla
 • Dart 3 ay önce Şikayet Et
  Abd tüm dünyanın başına beladır nokta.
  Cevapla
 • HIDIR BUDUR 3 ay önce Şikayet Et
  Çin’in ekonomik olarak büyümesini kontrol altına almanın tek yolu, enerji kaynaklarına ulaşımını kontrol altına almak olarak görülüyor. Bu durumda geriye Çin’i kuşatmak için iki seçenek kalıyor: 1) Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in devrilmesi, 2) Orta Asya bölgesinin enerji geçişine izin vermeyecek şekilde etnik ve mezhep temelinde kaosa sürüklenmesi.
  Cevapla
 • Selim 3 ay önce Şikayet Et
  ABD ÇİN arasındaki ihracat ve ithalat rakamlarına bak. Sonra yorumuna bak. Eğer rakamlara baksaydın.... Yorumu yapmazdın. Söylenen şeyler ile iktisadi ilişkiler birbiri ile örtüşmüyor.
  Cevapla
 • HIDIR BUDUR 3 ay önce Şikayet Et
  Rusya bize S-400 vererek NATO'da bir parçalanmayı uzaktan keyifle seyrediyor. Ama şu da bi gerçek ki "LOZAN'da imzası olmayan ABD'nin tüm gayreti ister vadedilmiş toprakların İsraile geçmesi için debeleniyor de, ister 1918 Wilson prensiplerine göre "Büyük ermenistan ve Büyük Kürdistan hayali de" ÖNCELİKLİ TEHTİD ABD VE EMPERYALİZM ŞU AN..
  Cevapla
 • HIDIR BUDUR 3 ay önce Şikayet Et
  TÜRKİYE-RUSYA-İRAN arasındaki ASTANA mutabakatı parçalanmadan ABD ortadoğuda taş oynatamayacağını anladı vee bu 3'lü anlaşan ülkeler arası nifak sokma / görüşmeler yoluyla bu birlikteliği parçalama çabaları bunlar...Umarım İran'da geçmişten beri BM'de kendilerini savunduğumuz gibi bu birlikteliğe bağlılığını kaybedip ufak kazanımlarla bizi satmaz???
  Cevapla
 • EbuSaid 3 ay önce Şikayet Et
  Dünya görüşü olarak Bizim muhalefetten daha doğulu ve İslam'a daha yakın.
  Cevapla
 • Mustafa Said 3 ay önce Şikayet Et
  Eriha yı kim bombaladı put in
  Cevapla
 • Faruk 3 ay önce Şikayet Et
  Dünya 5 ten büyüktür nokta Reis RTE
  Cevapla