TÜM YORUMLAR

CHP'li Çeviköz'den Türkiye'yi hedef alanlara skandal savundu!
CHP'li Çeviköz'den Türkiye'yi hedef alanlara skandal savundu!
GÜNCEL
23 Ekim 2021, 23:10
CHP'li Çeviköz'den Türkiye'yi hedef alanlara skandal savundu!
Türk yargısını hedef alan 10 ülkenin büyükelçisinin yanında saf tutan CHP Genel Başkan Başdanışmanı Çeviköz, büyükelçilerin 'istenmeyen adam' ilan edilmesinin hata olduğunu savundu.
YORUMLAR 240
 • pehlivan Çiftci 2 ay önce Şikayet Et
  Bu zatın bu ülkeyi derhal terketmesi,Vatandaşlıktan çıkarılması lazım.
  Cevapla
 • Ordulu 2 ay önce Şikayet Et
  Bu CHP'liler kendi partisine tepki koysalar belki chp düzelir. Belki keko yu da gönderirler aklı başında bir muhalefet gelir. Malesef gözleri kör olmuş seçmen kaybetme korkusu ile ısrar ile bunları seçiyor. Ve bize koyun diye hitap ediyorlardı. Anladık din ile araya mesafe koyuyorlar ama yalan söylemek bir Türk vatandaşa yakışıyor mu ? Ne zaman dan beri Türkiye karşısında yunan ermeni tarafına geçtiniz ??? Kaderimiz bu mu yani ???
  Cevapla
 • vatandaş 2 ay önce Şikayet Et
  Yahu birde her cümlenin başında atatürkün partisiyiz demezler mi ayıptır ya yazıklar olsun utanıyorum yenimle utanıyorum. Birde kalkıp hükümet çözüm sürecini yaptı demezler mi arkadaş o yanlıştı şimdi aynı yanlışı sen mi yapacaksın. HDP ile hükümet kurulunca ipleriniz tamamen HDP'nin eline geçecek. HDP ve 5 benzemez parti ile 1 yılı geçmez bakanlıkları paylaşırken birbirinizi yiyeceksiniz.Muhalefet neden s400, doğu akdeniz, suriye, Libya, pyd konularında nasıl bir politika izleyeceğinizi açık seçik anlatmıyorsunuz reis gitsin sonra bakarız mantığımı uygulayacaksınız. Benden oy isteyen insan nasıl politika izleyeceğini neler yapacağını anlatmalı.
  Cevapla
 • Zeki 2 ay önce Şikayet Et
  Bunlarda istenmeyen ilan edilsin
  Cevapla
 • han 2 ay önce Şikayet Et
  bu adam türkiye nin azerbaycan a desteğini hazmedemeyen ermeni dostu değil mi. işte bu hainler yıllarca türkiye mi yurt dışında, temsil etti
  Cevapla
 • ŞAHİN 2 ay önce Şikayet Et
  Birisi bu adamın asli kimliğini deşifre etse de millet öğrense iyi olur. Türkiye'de siyaset yapıyor ancak kim adına, bilelim? Bu adam kesinlikle Türk değil, Müslüman hiç değil.
  Cevapla
 • genezinli 2 ay önce Şikayet Et
  Bunca yil Türkiyemin yurt disinda neden derdini anatamadigini simdi cok daha iyi aanliyorum.Böyle Büyükelciler düsman basina.
  Cevapla
 • Devriye 2 ay önce Şikayet Et
  Bizdeki muhalfet muhalefet değilki . Milli meseler de bile karşı tarafı destekliyorsa bu memleket düşmanlığı ve karşı tarafın uşaklığıdır.
  Cevapla
 • TRGT 2 ay önce Şikayet Et
  CHP de türk denecek az sayida insan var zaten bunları susturmuşlar sesleri bile çıkmıyor gerisi ermenidir sırf chp yi ayakta tutacak satın alınma ermenidir ATATÜRK,ün partisi deyip insanların ruhuna girmeye çalışılıyor zaten ufak bir paarti var hdp dir.Gerçek atatürkcü vekiller sesinizi yükseltin para için bu ülkeyi kaosa sürüklemeyin bu kadar algı olmaz bu ülke kolay elde edilmedi. Ey ip,sp oyuna gelmeyin yarın çok geç olur.
  Cevapla
 • ŞAMİLHAN 2 ay önce Şikayet Et
  bu herifin büyükelçilerden farkı yok aynı milletten.
  Cevapla
 • MUSTAFA AKTAŞ 2 ay önce Şikayet Et
  İçimizde ki SLYVİO
  Cevapla
 • osmanlı soyu 2 ay önce Şikayet Et
  hadi lennnnnnnn. sen kimsennnnnn.
  Cevapla
 • kayar 2 ay önce Şikayet Et
  Devam eden bir DAVA ile ilgili konuşmak TBMM de dahi konuşmak ANAYASAMIZA göre SUÇ teşkil ediyorken , kendilerini SÖMÜRGE VALİSİ ,Türkiye Cumhuriyeti nide SÖMÜRGELERİ sanan 10 hadsiz BÜYÜKELÇİNİN istenmeyen adam ilan edilmeleri seni niye rahatsız etti KILIÇDAROĞLU. FETÖ marifeti ile düzenledikleri KASET kumpası ile CHP nin başına getiren ABD ve avanelerine DİYET BORCUNU MU ödüyorsun ?
  Cevapla
 • suat 2 ay önce Şikayet Et
  sen kimin uşağısın.
  Cevapla
 • samimi 2 ay önce Şikayet Et
  Ataturk olsaydi chp yönetiminin alayina temiz bir dayak cekip Alayini surgun ederdi.Chp hainligin ve terörun yuvasi olmus ve kurtarilmalidir, yazik.
  Cevapla