TÜM YORUMLAR

PKK'dan HDP'ye ittifak mektubu! Sürpriz itiraf ve dikkat çeken talimat: Kendi adayınızı...
PKK'dan HDP'ye ittifak mektubu! Sürpriz itiraf ve dikkat çeken talimat: Kendi adayınızı...
GÜNCEL
24 Ekim 2021, 11:51
PKK'dan HDP'ye ittifak mektubu! Sürpriz itiraf ve dikkat çeken talimat: Kendi adayınızı...
Son dakika haberi: CHP ve İYİ Parti'nin HDP ile olan ortaklığı gizleme çapalarıyla ilgili Kandil'den mektup geldi. Yazılan mektup'ta HDP'den ilk tur için aday belirlenmesi istenirken resmi ittifak dayatmasının masaya yatırılması istendi.
YORUMLAR 51
 • ÖNCE VATAN 2 ay önce Şikayet Et
  ya nasıl bir ülkeyin nasıl bunlar görmekte olduğumuz terörle ilişkisi olduğun bilerek gizlemeye çalışarak ama bunlar banında ne yaptıklaını ortaya çıkması ve hdp li buldanın acıkça söylemesi bizimle merdiven kapalı kapı arkasından yürütmeye çalışmasın diyor açık seçik hdp pkk deniyor ama bunlarla ittifaka giriliyor ama ben türküm müslümanı bu bayrağı vatanı seviyorum diyor hadi ordan hadi ordan bu ne saygısızlık sen bile bile terörüstlerle ittifak ve apo itinin yönettiği pkk terörüstü görme hadi ordan demek senin zihniyetin bozu .BİRDE DİYORLAR Kİ HDPPKK AMA OY ATAN HDP PKK DEĞİL YAPMAYA BUNLAR KARŞILARINDAKİLERİ ESKİ VE ÇOCUK GİBİ GÖRDÜKLERİNİ ZANNEDİYORLAR YEMEZLER YİYENLER SİZİN GİBİLER
  Cevapla
 • HIDIR BUDUR 2 ay önce Şikayet Et
  Eyy ABD, Suriye sınırından geçen kaçakçıları "PKKlı gibi gösterip, bunların arasında PKK lideri Fehman HÜSEYİN'de var deyip" insanımızı bombalattınız. Vee ülke içinde "Kürt-Türk iç savaşı" hesap ettiniz. Artık bi daha sizin yalanlarınızla iş yapmayız..Artıkk kendi göbeğimizi kendimiz kesme zamanıı veee en önemlisiii "başımızdaki çuvalı çıkarma zamanıı"
  Cevapla
 • DİYAR-I BEKİR 2 ay önce Şikayet Et
  BENİM BİLDİĞİM HAKİKİ ,TÜRK ve KÜRT ARASINDA HİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİÇBİR SORUN YOKTUR. sorunu çıkaranlar DEVŞİRME TÜRK ile DEVŞİRME(ÇAKMA) KÜRTLERDİR. TÜRKİYENİN 1. SORUNU TERÖRDÜR terör BİTER İSE diğer sorunlar .HEPSİ BİTER .İNŞAALLAH
  Cevapla
 • Ali 2 ay önce Şikayet Et
  Hdp bir an önce kapatılmalı bütün siyasileri ömür boyu siyaset yasağı getirilmelidir
  Cevapla
 • Yaşar Erdoğan 2 ay önce Şikayet Et
  İşte durum ortada bütün muhalefettirler kimin talimatıyla iş tutuyormuş hani saklı gizli deniyordu Kim oyunu kime verdiğine iyi baksın!
  Cevapla
 • Vanlı 2 ay önce Şikayet Et
  İyi parti chp hdp haydi kol kola ülkeyi teröre ve batıya teslim etmeye. Allah size fırsat vermesin
  Cevapla
 • İstanbullu 2 ay önce Şikayet Et
  İyi partililer kendilerini ülkücü, milliyetçi, vatansever diye tanimliyorlar, peki siz vatansever iseniz niçin hangi amaç uğruna PKK, FETÖ, DHKP-C vb. terör yuvaları ile işbirliği, ittifakı yapıyorsunuz? İyi parti sizin asıl amacınız nedir? Hangi haçlı ordusuna, hangi derin devlete çalışıyorsunuz? Allah sizleri ıslah eylesin,...
  Cevapla
 • Abdurrahman 2 ay önce Şikayet Et
  CHP destek veriyor yetmez mi her evden bir oy
  Cevapla
 • memo 76 2 ay önce Şikayet Et
  Bence bir kısım saf vatandaşın dışında bütün vatan hainleri bu ittifakta isim değişikliği adı altında birleşiyor
  Cevapla
 • türkiye 2 ay önce Şikayet Et
  Askerlerimizi şehit eden pkk ile chp ve iyi partinin iş tutması normal ele başları ya pkklı yada fetöcü ama seçmeni hiç mi düşünmüyor şehit olan askerlerimizi de bunların arkasından gidiyor şehitler in şefaatine nayil olmaya çalışın bunların arkasından giderekten değil
  Cevapla
 • Ordulu 2 ay önce Şikayet Et
  Elebaşların resmi kelleleri ülkeye gelmediği sürece akp nin işi zor.
  Cevapla
 • İstanbullu 2 ay önce Şikayet Et
  Gül=Davutoğlu=Babacan=İyi parti =fetö=chp=hdp=pkk=pyd=israil=Amerika=Haçlı siyonist birleşmesi. Rabbim yar ve yardımcımız olsun.Bu Türkiye meselesi degil müslüman olan dünyadaki ümmetin meselesi.
  Cevapla
 • emrew 2 ay önce Şikayet Et
  sokağa her dökülüp destek verenlerin alayını atın demirtaş gibi cürüyene kadar çıkartmayın
  Cevapla
 • ŞAHİN 2 ay önce Şikayet Et
  CHP, İP, HDPKK tam bir kripto Ermeni ittifakıdır. Liderlerin Atatürkçü veya milliyetçilikleri sadece maskedir. Bu ülkeye aidiyet hisseden, Türk veya Müslüman olduğunu iddia eden HDPKK ile ortaklık kuramaz. Ortaklığın motivasyon kaynağı her üç siyasi yapılanmanın da kripto Ermenilerin kontrolünde olmasıdır.
  Cevapla
 • _(1453)_ 2 ay önce Şikayet Et
  Karaçiyan talimat yağdırıyor Chp İyi saadet deva gelecek vede bu gelemiyecekler abileri çiyanın karşısında elpençe bekliyorlar bu ülkede 40 yıldır şehit olan asker polis vadandaş nerde nekadar şehitimiz varsa rabbim inşaallah onların kanında boğar sizleri.
  Cevapla