TÜM YORUMLAR

Son dakika haberi: Başkan Erdoğan'ın masasına gelen dikkat çeken anket!
Son dakika haberi: Başkan Erdoğan'ın masasına gelen dikkat çeken anket!
GÜNCEL
24 Ekim 2021, 07:49
Son dakika haberi: Başkan Erdoğan'ın masasına gelen dikkat çeken anket!
Son dakika haberi... Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla yapılan yeni anketin sonuçları ortaya çıktı. Araştırmaya katılanların yüzde 81'i aşılandığını belirtti. Yüzde 17 karşıtı bulunuyor ve bu gençler arasında daha yaygın.
YORUMLAR 26
 • Özkan Demir 2 ay önce Şikayet Et
  SİVİL ANAYASAMIZ ÇIKMALIDIR DARBECİLERİN HUKUKSUZ ANAYASA DEĞİŞTİRİLMELİDİR.Erzurum teşekkür.
  Cevapla
 • Ben 3 ay önce Şikayet Et
  Eyt ne alemde
  Cevapla
 • Mehmet Günbaktı 2 ay önce Şikayet Et
  Düşük SSK emeklisi Geçinemez Ken Eyt .Diye tutturmuşunuz öncelik Düşük Maaş için Bizlere Zam Müjdemizi Bekliyoruz
  Cevapla
 • Sivasspor 3 ay önce Şikayet Et
  Eyt de ney kardeş tutturmuşunuz bir eyt eyt.bir yasa çıkmışsa o yasa herkesi bağlıyor.ekim 2008den sonra ssk lı olan 65 yaşında emekli olacak.bu yasa herkezi bağlıyor.herkes yaşa takılıyor.daha bunu uzatmayın yeter artık.
  Cevapla
 • Ergün 2 ay önce Şikayet Et
  O iş öyle olmaz. Yeni girecek adam dersin ki 65 de olacaksın. O işe girerken bilir. Ama sen 25 sene önce bir anlaşma ile işe almışsın sonra demişsin ben vazgeçtim. Bu hoş değil.
  Cevapla
 • Bekleyen 3 ay önce Şikayet Et
  Bi ankette eyt için yapın bakalım
  Cevapla
 • *BEKÇİ İLYAS* 2 ay önce Şikayet Et
  Sayın Cumhurbaşkanım ; Sivil Anayasamız Çıkmalıdır Antalya Adliye Sarayında Savcı Ekrem Akkuş Hakim Suat Yürekli Hakim Nihat Altuğ Delillerimizi Dikkate Bile Alınmıyor Adaletsiz ve Hukuka Aykırı Yargılama Yapıyorlar Nerede Bir CHP.li varsa Onlara Torpil Yapıyorlar Nerde Bir MHP.Akpartili Varsa Rasgele İspatsız Delilsiz Hapise Atıp Cezaevine Gönderiyorlar Acil Müdahale Gerekiyor Millet olarak Bunların Yüzünden Perişan Olduk Antalya ilimizde Yüzlerce İnsanımızın Delillerini Dikkate Almadan Kafalarına Göre Beraat Kafalarına Göre Hapis Cezaları Veriyorlar Kişinin Siyasi Görüşü Ne olursa olsun Adaletli Yargılamak Gerekir Bu Hakim ve Savcılar Acil Görevden Alınsın Gereğini Rica Ederiz.
  Cevapla
 • sasonlu 3 ay önce Şikayet Et
  reis yapacağımız tek şey var acilen pandemide millete yazılan cezalar acilen silinmesi lazım yoksa çok oy kayıp olur
  Cevapla
 • *BEKÇİ İLYAS* 2 ay önce Şikayet Et
  Sayın Cumhurbaşkanım ; Sivil Anayasamız Çıkmalıdır Antalya Adliye Sarayında Savcı Ekrem Akkuş ve Hakim Suat Yürekli Hakim Nihat Altuğ Delillerimizi Dikkate Bile Alınmıyor Adaletsiz ve Hukuka Aykırı Yargılama Yapıyorlar Nerede Bir CHP.li varsa Onlara Torpil Yapıyorlar Nerde Bir MHP.Akpartili Varsa Rasgele İspatsız Delilsiz Hapise Atıp Cezaevine Gönderiyorlar Acil Müdahale Gerekiyor Millet olarak Bunların Yüzünden Perişan olduk Antalya ilimizde Yüzlerce İnsanımızın Delillerini Dikkate Almadan Kafalarına Göre Beraat Kafalarına Göre Hapis Cezaları Veriyorlar Kişinin Siyasi Görüşü Ne olursa olsun Adaletli Yargılamak Gerekir Bu Hakim ve Savcılar Acil Görevden Alınsın Gereğini Rica Ederiz.
  Cevapla
 • Gerçekler 3 ay önce Şikayet Et
  Vatandaş nankör değildir. Vatandaş kahramandır ve bunu 15 Temmuz öncesi ve sonrasında göstermiştir.Bu dil acilen bırakılmalı.Bu dil ülkemize ve Hükümetimize kaybettirir.Allah Devletimize her işinde kolaylıklar versin.
  Cevapla
 • *BEKÇİ İLYAS* 2 ay önce Şikayet Et
  Sayın Cumhurbaşkanım ; Sivil Anayasamız Çıkmalıdır Antalya Adliye Sarayında Savcı Ekrem Akkuş ve Hakim Suat Yürekli Delillerimizi Dikkate Bile Alınmıyor Adaletsiz ve Hukuka Aykırı Yargılama Yapıyorlar Nerede Bir CHP.li varsa Onlara Torpil Yapıyorlar Nerde Bir MHP.Akpartili Varsa Rasgele İspatsız Delilsiz Hapise Atıp Cezaevine Gönderiyorlar Acil Müdahale Gerekiyor Millet olarak Bunların Yüzünden Perişan olduk Antalya ilimizde Yüzlerce İnsanımızın Delillerini Dikkate Almadan Kafalarına Göre Beraat Kafalarına Göre Hapis Cezaları Veriyorlar Kişinin Siyasi Görüşü Ne olursa olsun Adaletli Yargılamak Gerekir Bu Hakim ve Savcılar Acil Görevden Alınsın Gereğini Rica Ederiz Yüksek Bilginize.
  Cevapla
 • Alamanvı 3 ay önce Şikayet Et
  vatandaş dedidigin insanların çogu hemde nankör oglu nankördür, istanbul ve ankarayı nasılda domatese patlıcana sattılar
  Cevapla
 • Fatih... 3 ay önce Şikayet Et
  EYT imzaları vardı 20 milyon neden ses yok?????
  Cevapla
 • 5/8 3 ay önce Şikayet Et
  Eğer hasbel kader dostlar(chp,ip,hdp,saadet,deva,gp) iktidar olsun,göreceksiniz eyt'nin kocaman bir aldatmaca olduğunu. Ama iş işten geçmiş olacak. Önemli mi,hayır, Erdoğan kaybetsin de... Bir gün Erdoğan gitsin diyenler, Erdoğan ,Erdoğan diye ağlayacak,
  Cevapla
 • RIZA TURAN DAŞKIN 3 ay önce Şikayet Et
  YENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE İÇİN SULTÂN FÂTİHİN EMANETİ İSTANBUL DAN SELÂM OLSUN RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÖNDERİMİZ MANEVİ OĞLUYUM KAHRAMAN KAZAN İSTANBUL 81 İLLLERİMİZ ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYORUZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÖNDERİMİZ ÜSTÜN BAŞARILARI ZEKASI SAYESİNDE ÜLKEMİZ BAŞARILAR KAZANMIŞTIR TEKNOLOJİ İLE ZAFERLER KAZANMIŞTIR MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİMİZE AK-PARTİMİZE GÖNÜLDEN YÜREKTEN BAĞLIYIZ BİZ-BİZE YETERİZ TÜRKİYEM 84 MİLYON VATAN SEVDALISIYIZ İMAN DOLU KALPLERİMİZLE KAHRAMAN KAZAN-YÜREKLİ YİĞİTLERİMİZ İŞTE BURADAYIZ BİZLER BİR AĞACIN YIKILMAZ DALLARIYIZ VATAN İSTİKLAL İÇİN AKPARTİ DEDİK VATAN BÖLÜNMEZ ŞEHİTLERİMİZ ÖLMEZ z
  Cevapla
 • Osmali tokatı 3 ay önce Şikayet Et
  Sayın Erdoğan doygusalsin malesef insanların 100/80 kutulukte anlıyor acıma olmasın ki hedefleri silesin tsk
  Cevapla
 • Plandemi 3 ay önce Şikayet Et
  O yüzde 81 'in yüzde kaçı isteyerek aşılandı onunda anketini yapın
  Cevapla
 • Hakan 3 ay önce Şikayet Et
  Bazı şeyler milletin keyfine bırakılmamalı. Ben olsam hepsine zorla aşı yaparım. Ben aşı olmam her kese de bulaşsın.Olmaz.
  Cevapla
 • Kul 3 ay önce Şikayet Et
  muhalefete destek verenler gönüllü. Diğerleri zorlama.
  Cevapla
 • Taha 3 ay önce Şikayet Et
  Bu nasıl anket o voleybolcuların oyun başarısı çok çok yüzde biri kenetlemiştir.
  Cevapla
 • Vatandaş 3 ay önce Şikayet Et
  Bu anketin sonucu seçimde belli olacak.
  Cevapla
 • dfguougp 3 ay önce Şikayet Et
  göreceğiz pkk ile işbirliği yapıp devleti siyonizme peşkeş çekenlerin sonunu
  Cevapla
 • ÇETİN 3 ay önce Şikayet Et
  Recep Tayyip Erdoğan
  Cevapla
 • Bilirkişi 3 ay önce Şikayet Et
  Milli maçta halkın sevilmesine sevinir hale geldik Allah yardımcımız olsun.
  Cevapla
 • Ahmet 3 ay önce Şikayet Et
  Hasarlı beyinler...
  Cevapla