TÜM YORUMLAR

Hüseyin Aydın: Cumhurbaşkanımızın helikopterinin arızalanması sıra dışı bir olaydı
Hüseyin Aydın: Cumhurbaşkanımızın helikopterinin arızalanması sıra dışı bir olaydı
GÜNCEL
24 Ekim 2021, 13:07
Hüseyin Aydın: Cumhurbaşkanımızın helikopterinin arızalanması sıra dışı bir olaydı
Prof. Dr. Ali Köse’nin moderatörlüğünü yaptığı Hafızanda Ne Var? programına katılan Doç. Dr. Hüseyin Aydın, Asırlık Gece kitabını ve 15 Temmuz’da yaşanan pek çok olayın detaylarını anlattı.
YORUMLAR 13
 • Akıncı 3 ay önce Şikayet Et
  Eee Allah'ın da cc var bi planı tuzak kuranların en hayırlısı Allah cc
  Cevapla
 • Murat 3 ay önce Şikayet Et
  şimdilik sosyal medyadalar.
  Cevapla
 • HIDIR BUDUR 3 ay önce Şikayet Et
  15 Temmuz’da konuşulan bir senaryo vardı sınırımızdaki İŞİD Türkiye topraklarına girecek ardından karadan YPG onun ardından havadan ABD Türkiye topraklarına girip kısmi bi işgal gerçekleştirecekti bu olmadı ama Amerika’nın ülkemiz topraklarındaki planlarının bittiğini sanmıyorum. Bu arada Kıbrıs’taki İngilizleri de unutmamak lazım
  Cevapla
 • HIDIR BUDUR 3 ay önce Şikayet Et
  DOSTLARIMM diye Kılıçdaroğlu ABD İPİNE sıkı sıkı sarılıyor ama yakından bir örnek.... 15 Temmuz 1 numarası Akın ÖZTÜRK de ilk gün " ABD/İsrail bizi sattı" demiş. O nedenle Kılıçdaroğlu dostlarım diye "dış rüzgara değil de MİLLETE GÜVENİP" millet için siyaset yapmasının daha uygun olduğu görüşündeyim..
  Cevapla
 • izmir halk ish 3 ay önce Şikayet Et
  29 ekim 100 bin kişi anıtkabirde buluşup atatürkü ziyaret bayram var havasına ordan külliyeyi basıp sivil ayaklanma planı yapabilirler hazırlıklı olun laikler kalabalık olunca kudururlar kemal giller yeni gezi olayı yeni sivil ayaklanma bekliyor ama bu sefer 20 bin laik solcu kominst vatan haini hdp-chp-fetö-ip ölebilir.önceki darbeyide 1 hafta öncesi bilmişimdir.
  Cevapla
 • izmir-doğru söyler 3 ay önce Şikayet Et
  darbe gecesi izmir emniyetinden polisler mesaj gitmiş atatürk stadyumuna silahsız gelinecek diye fetöcüler silahlı gidecek komple polisler esir kafa tutanlar öldürülecek plana bak daha bunlar duyulmadı.
  Cevapla
 • izmir-doğru söyler 3 ay önce Şikayet Et
  15 temmuz öncesi pan yapılmış havacı generalin oğlu o gece düğünü planlanmış hava harekat emri veren 5 general düğündeydi.darbede helikopter ve savaş uçaklarımız hareket edemedi emir verenler ablukaya alındı devleti heryerden kilitlediler tv ve haberleşmeyide kilitleyip halkın haberi olmasın istediler.benim anlamadığım 5 bin fetö nasıl koskoca tsk ve hava kuvvetlerini etkisizleştirdi.250 bin kişi mesaisi bitmiş evde çay içiyor 100 bin subay izine gönderilmiş herşey ayarlanmış akşam nöbette kalanların yüzde 80 ni fetöcü darbe emri beklemiş vay uyanıklar vay
  Cevapla
 • ENÇOK HAİN BİZDE 3 ay önce Şikayet Et
  Bunlar bitmedi hala devletin içindeler. Yollara radar tuzağa kuranları iyi inceleyin devletim. Hainler heryerde ve her kademede...
  Cevapla
 • xray 3 ay önce Şikayet Et
  Rabbim hainlerin ihanetlerinden bu ülkeyi korusun.
  Cevapla
 • Destan sesleri 3 ay önce Şikayet Et
  Devletimiz VAROLSUN milletimiz SAĞOLSUN. Birde şunu eklemek gerek yakalanan hainleri devlet korudu sebep ise bilgileri almaktı çünkü içerdeki hainlerin hepsini öğrenmek zorunda idi yoksa halk hepsini öldürecekti..
  Cevapla
 • Haşhaşiler 3 ay önce Şikayet Et
  Hasta ruhlu haşhaşi fetöcüler milletimizin başına gelmiş en büyük belalardan biridir.
  Cevapla
 • Pahalılık 3 ay önce Şikayet Et
  Hasta ruhlu haşhaşi fetöcüler ülkemizde ev, araba , kira ve market ürünlerinin fiyatını artırıyorlar. Böylece pahalılığı artırıyorlar. Pahalılığın artması ülkemize karşı yapılan ekonomik saldırının bir başka cephesidir. Pahalılığın artması demek milletimizin zarar etmesi demektir. Parasının azalması demektir. Milletimizin fakirleşmesi demektir. Pahalılığı normal ya da şirin göstermek için fetöcülerin uydurduğu üç beş sloğana inanmayın. Pahalılığa karşı mücadele etmeliyiz. Fetöcüler milletimizin başına gelmiş en büyük belalardan biridir.
  Cevapla
 • Moral 3 ay önce Şikayet Et
  Şimdi fetöcüler sosyal medyada bizim moralimizi bozmak için sürekli yalan dolan iftira ve korku yaymaya çalışması ile sürekli saldırıyorlar. Birde biz saldıralım bakalım. Moral nasıl bozulur bir gösterelim zavallı haşhaşi hasta ruhlu fetöcülere. Sosyal medyada #fetö gebermiş , fetö kafayı yemiş, fetöyü cia mı öldürdü, fetöyü cia adamı mustafa özcan mı öldürdü, fetöcüler torinolu aptal hakanın iki milyon dolarını çalmış, fetöcüler birbirlerini dolandırıyor , v.b. her hafta bir tane hastag ile saldırıya geçelim.
  Cevapla