TÜM YORUMLAR

ABD'de ikiyüzlü tavır: Hindistan'a S-400 yaptırımı uygulanmasın
ABD'de ikiyüzlü tavır: Hindistan'a S-400 yaptırımı uygulanmasın
DÜNYA
28 Ekim 2021, 06:23
ABD'de ikiyüzlü tavır: Hindistan'a S-400 yaptırımı uygulanmasın
Rusya'dan satın alınan S-400 hava savunma sistemi nedeniyle Türkiye'ye yaptırım uygulayan ABD'de, ikiyüzlü bir tavır sergilendi. ABD'li senatörler, S-400 alan Hindistan'ın CAATSA yaptırımlarından muaf tutulması çağrısında bulundu.
YORUMLAR 56
 • Hacivat 2 ay önce Şikayet Et
  Abd de ikiyüz az olmus 5 yüzlü sahte müttefik
  Cevapla
 • Molla Kasım 2 ay önce Şikayet Et
  Hindistan arka bahçe...
  Cevapla
 • Sedat 2 ay önce Şikayet Et
  Doğal değil mi adamlar Müslümana düşman, küfür tek millettir gayet normal.
  Cevapla
 • misafir 2 ay önce Şikayet Et
  Youtobe savunma konusunda Türk Muhabirlerin hazırladığı programlarda ABD Hindistana F-16V ( Block+70 ) modellerini F-21 diye satmaya çalışıyormuş. Hatta F-16 ların komple üretim ve modernizasyon hattını Hindistana taşımayı taahhüt etmişler. Hindistan henüz kara vermemiş deniyor. Bizim F-35 lerin yerine almayı düşündüğümüz 40 adet hazır ve 40 eldeki mevcutların modernizasyone edileceği uçaklar... Benim görüşüm Hindistanın Mig-21 yerine F-16 almayı düşünmesi ve ABD bu satışın önünü CATSA yaptırımları ile kapatmamak olabilir.. Al gülüm ver gülüm...
  Cevapla
 • Haso 2 ay önce Şikayet Et
  Kapatin su abd nin neyi varsa turkiye
  Cevapla
 • Ali 2 ay önce Şikayet Et
  Hakiki bir düşmanı tanımak isteyen için ibretlik!..Düşmanın yanında saf belirleyenler zihin içinse önemsiz ayrıntı..
  Cevapla
 • YusufCUK 2 ay önce Şikayet Et
  Sonra diyorlar Kİ! Türkler ABD'ye düşmanlık Yapıyor. Ülkeleri yok et, Uluslar arası Hukuk savunucusu OL, İnsanları katlet, İnsan Hakları savcısı OL, Nükleer Bomba AT SAT KULLAN Sonar Nükleer savaş karşıtı OL, Terörist ler oluştur DONAT EĞİT SAVŞATIR Bunlara Siyah Başlık Giydir Müslümanları Terörist ilan ET, Dünya' da Zulm Katliyam En iğrenç en aşşağılık İnsanlık suçlarını işle Birilerini yaşması için Birilerin ölmesi Birilerin refak içinde yaşması için birilerinin fakir kalması gerekliğini savunanlar Dünya dışı canlı arıyor NEDEN?
  Cevapla
 • Hacivat 2 ay önce Şikayet Et
  Alcaklar
  Cevapla
 • Nihat 2 ay önce Şikayet Et
  Asıl mesele din meselesi S 400. EF 35 işin safsatası Rabbim yar ve yardımcımız olsun
  Cevapla
 • Kıbrıslı 2 ay önce Şikayet Et
  Batının Hindistan üzerinde emelleri yok. Fakat Türkiye farklı. Kurtuluş Savaşında paylaşamadıkları Türkiye'yi terörle, darbeyle, silah ambargolarıyla zayıf tutup bir fırsatta bölmek, parçalamak, idare etmek arzuları hiç bitmedi ki! Yoksa saldırı silahı olmayan Hava sahamızı koruyacak S-400 Hava Savunma Sisteminden bu kadar niye endişe etsinler ki! Niye Bize Patriot Hava Savunma Sistemi vermiyorlar? Niye teröristlere bedava verdikleri silahları bize para ile satmıyorlar?
  Cevapla
 • CAMOKAA 2 ay önce Şikayet Et
  küfürlü konuşmayayım şimdi.... ama anladınız siz
  Cevapla
 • Muhammed 2 ay önce Şikayet Et
  ne abd ne rus nede çin, tek yöntem kendi savunma ve taarruz silahlarımızla kendi göbeğimizi kendimiz meseceğiz. bizim devletimiz sadece Türkiye nin değil, bütün müslümanların değil, insanlığın ferahı ve refahı için mücadele eden bir devkettir. son 100 yıldır hainlere maruz kaldıysada diriliş başlamıştır. doğum kaçınılmaz.
  Cevapla
 • Mesut 2 ay önce Şikayet Et
  Döneklik parayla değil ki? fincanın kulpu gibiler, her tarafa dönüyorlar. İflah olmazlar, Gün ola devran döne, hiçbir hükümranlık ilelebet payidar olmamıştır. Bizler belki göremeyiz
  Cevapla
 • İsmet 2 ay önce Şikayet Et
  ABD sen yapman gerekeni yapıyorsun. Bizde yapmamız gerekeni yapacağız. Müttefikiniz PKK 'ya verdiğiniz silahları bize neden vermediyseniz . Onlarında hesabını soracaağız.
  Cevapla
 • Soner 2 ay önce Şikayet Et
  Dikkat dikkat ABD bütün hava araćlarina lazer takıyor dronlar dahil yuo tıpta militari news kanalında önlem almaliyiz
  Cevapla