TÜM YORUMLAR

Şebnem Şirin'i vahşice öldürmüştü! Furkan Zıbıncı'nın ifadesi ortaya çıktı
Şebnem Şirin'i vahşice öldürmüştü! Furkan Zıbıncı'nın ifadesi ortaya çıktı
GÜNCEL
28 Ekim 2021, 18:17
Şebnem Şirin'i vahşice öldürmüştü! Furkan Zıbıncı'nın ifadesi ortaya çıktı
Denizli'de ayrılmak istiyor diye Şebnem Şirin'i bıçakla boğazını keserek öldüren Furkan Zıbıncı tutuklandı. Katil zanlısının ifadesi ortaya çıktı.
YORUMLAR 58
 • haluk 2 ay önce Şikayet Et
  Adalet... Zerre kadar kalmadı meydanlarda idam diye haykırdık....kale alan olmadı.. bekleyin herkes dersini alacak az kaldi..
  Cevapla
 • Barkot 2 ay önce Şikayet Et
  İman olmayınca netice bu
  Cevapla
 • Vatandaş 2 ay önce Şikayet Et
  Adalet yok bu türkiyede kim ne derse desin Bu adalet sistemi değişmeden bu ülkede yaşamak nefes almak bile zor adam 6 suç işlemiş ve istediği gibi dışarıda gezip tozmakta bu ülke ve vatandaşları maalesef bu tarz insanlar yüzünden tedirgin durumda ülke olarak bu suçluları bu şekilde bırakmak mantıksız en azından tıtuklanıp bunların taş ocaklarında taş kırdırılması gerekli
  Cevapla
 • avciTURK 2 ay önce Şikayet Et
  Baba ya sabirlar diliyorum ama kizinin geceleri eve gelmeden alkollu gece kulublerinde sabahlara kadar gezip , gayri mesru iliski yasayip sonra cinayete kurban gitmeden once soyleyecekti o birakmam birakamam sozlerini.Zor Allah kimseye evlat acisi vermesin.
  Cevapla
 • Nazım Zengin 2 ay önce Şikayet Et
  Nasıl bir çarpık ilişki silsilesi var dikkat edin! Neresinden tutsanız elinizde kalıyor. Böyle erkek tipleri için ölen kıza mı kızsak, gaspçı istismarcı serseri katile mi kızsak, ceza kanunlarını yapmasını beceremeyen kanun yapıcılara ve uygulayıcılara mı kızsak?
  Cevapla
 • Muhasebe'ci 2 ay önce Şikayet Et
  Rahmetli erbakan hoca dinine diyanetine bağlı ALLAH'tan korkan nesiller yetiştireceğiz dediğinde büyük çoğunluk yobaz, ilticacı vs. Nağaraları atıyordu. Bakın son zamanlarda işlenen cinayetlerin faillerinin yaşı hemen hemen aynı kuşak. Çünkü biz 28 şubat sürecinde bir nesli kaybettik. Rüzgar ektik şimdi fırtına biçiyoruz.
  Cevapla
 • Türk Gücü 2 ay önce Şikayet Et
  işine geldiģini hatırlıyor işine gelmediģini hatırlamıyor..hadi ordan,hep aynı yöntem
  Cevapla
 • Misafir 2 ay önce Şikayet Et
  6 suc azmış suc dediğin 66 olması gerek.
  Cevapla
 • hidocan almanya 2 ay önce Şikayet Et
  ifade hep ayni cok sinirliydim alkollüydüm olay anini hatırlamıyorum !! Beraat ayriyeten seni 3 gün gözaltinda tuttugumuz icin devlet adina özürdiler ayriyeten ölen adinada senden özürdileriz kendini öldürttügü için!!
  Cevapla
 • Ali 2 ay önce Şikayet Et
  Kötülüklerin anası ALKOL.
  Cevapla
 • redirect 2 ay önce Şikayet Et
  Bu insan denilen şahıs daha kaç kere suç işlemeliydi ki caydırıcı bir ceza alsın ? Adalet sanırım yok oldu bu ülke de.
  Cevapla
 • İbo pamuk 2 ay önce Şikayet Et
  Ne olacak iki gün sonra dışarda olacak kardeşim en azımdan bazı suçlulara idam getirin adamın 6 suçtan sabıkası var ve hala toplumun içinde geziyor bizim yasalarımız bunları suça teşvik ediyor vallahada billahide teşvik değilde nedir sen gel 23 yaşındaki beraber yediğiniz içtiğiniz kız arkadaşını canice hunharca böyle katlet hangi vijdan hangi yürek hangi tahamül kabulenemiyoruuuz allah için bunları kapsiyecek şekilde bu yasayı duzeltin buda insan haklarıdır eyy buyuk milet meclisi jangi akla hizmet ediyorsun idamı getirin ey devlet korkmayın halkı rahatlatın avrupa beni bizi bağlamiyor jer gün bir can gidiyor rica ederim başka kızlarımız canice ölmezsin
  Cevapla
 • şems 2 ay önce Şikayet Et
  Maalesef toplum ifsada gidiyor. Ne demek birlikte yaşadığı. Bu insanlarda hiç mi ar, namus, korku veya edep kalmamış. Ya Rabbi sen bizi helak etmeden; bu insanlara hidayet nasip eyle.
  Cevapla
 • temsil 2 ay önce Şikayet Et
  acı büyük lakin zina var içki var namus gitti canda gitti sebebi şeytani işler özgürlük edep haya minel iman hepimize ibret olsun ne diyelim kötü zamana kaldık vesselam
  Cevapla
 • BİROL 2 ay önce Şikayet Et
  Bu kadar suç işlemiş bir caniyi topluma salan adalet sistemi ve ceza kanunları kökten değiştirilmeli.
  Cevapla