TÜM YORUMLAR

Bakan Kurum duyurdu: 596 konut sahiplerine teslim edilecek
Bakan Kurum duyurdu: 596 konut sahiplerine teslim edilecek
EMLAK
25 Kasım 2021, 10:36
Bakan Kurum duyurdu: 596 konut sahiplerine teslim edilecek
İzmir’de yaşanan depremde evleri yıkılan veya ağır hasar gören depremzedeler için yapılan 596 konut ile 145 dükkan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılacağı törenle yarın sahiplerine teslim edilecek.
YORUMLAR 9
 • hhüseyin 2 ay önce Şikayet Et
  Deprem de zor be yahu kardeşim! Hem bir travma, hem de neyin var neyin yok gidiyor, mal can, akraba aile. Deprem yaşayanlara Allah yardım etsin, devletimiz tam güzel bir noktadan tutmuş en güzel desteği sağlamış bence :(
  Cevapla
 • Selim 2 ay önce Şikayet Et
  Deprem, her şeyin dizgini elinde olan Alemlerin Rabbi Allah (C.C.) ın emriyle ve izniyle meydana gelir ve depremzedelerin haram olan maaş ve canları asla boşa gitmez. Yıkılan yok olan malları sadaka hükmünde, vefatları şehadet hükmünde ahiret namına çok kazançlı bir imtihandır. (Musibete Sabreden iman ehline)
  Cevapla
 • BABA ORUÇ 2 ay önce Şikayet Et
  Dünya'nın hiç bir ülkesi bunu yapmıyor. Amma velakin bizim devlette halka yaranamıyor. Eminim izmir ilk seçimlerde chpkk ya oy oranını artıracak. Yazık devletime, yazık ülkeme. Dere içine kaçak ev yap, sel deprem yıksın sonra devlet sıfır lüx bina versin, nakdi yardım versin. Yarın bu evi alanlar gidip chpkk-ip oy verecek AKP de küfür edecek.
  Cevapla
 • adili 2 ay önce Şikayet Et
  Hayatı boyunca deprem sigortası ödemeyenlere yapılan bu yardımları kabullenmiyorum. Devlet resmen gidin alın yıkılacak binalardan ev, verin kiraya, yıkılırsa ben size yenisini yaparım diyor! Ayıptır!
  Cevapla
 • BABA ORUÇ 2 ay önce Şikayet Et
  Haklısın.
  Cevapla
 • Mesaj 2 ay önce Şikayet Et
  Helal olsun !
  Cevapla
 • Sinirli 2 ay önce Şikayet Et
  Bu hizmetler lafla olmuyor İzmir ne kadar takdir edecek hep beraber göreceğiz.
  Cevapla
 • Cihad 2 ay önce Şikayet Et
  Allah'in verdigi nimetlere sukretmeyenlerin, devletin yaptigi hizmetlere tesekkur etmeleri zor.
  Cevapla
 • sencer 2 ay önce Şikayet Et
  anlamazlar, takdir etmezler, aynısı van ilimizdede oldu ama hdp birinci, parti oldu.. ama genede yapanlardan ALLAH razı olsun iyilik yap denize, at balık bilmezse halık bilsin demiş atalarımız...
  Cevapla