TÜM YORUMLAR

Erdoğan-Bin Zayed zirvesi Körfez'de geniş yankı uyandırdı: Yeni bir dönemin başlangıcı
Erdoğan-Bin Zayed zirvesi Körfez'de geniş yankı uyandırdı: Yeni bir dönemin başlangıcı
DÜNYA
25 Kasım 2021, 13:22
Erdoğan-Bin Zayed zirvesi Körfez'de geniş yankı uyandırdı: Yeni bir dönemin başlangıcı
Abu Dabi Veliaht Prensi Şeyh Muhammed bin Zayid Al Nahyan'ın dün Ankara'ya yaptığı ziyaret, Körfez basınında geniş yankı uyandırdı. Körfez medyası, Türkiye ile Arap ülkeleri arasındaki ilişkileri yeni bir döneme taşıyacağına dikkati çekti.
YORUMLAR 39
 • Fehmi 1 ay önce Şikayet Et
  Suudi ve mısır ilede yakınlaşma sağlanmalı elin kafiri onlarla ticaret yaparken biz uzak duramayiz
  Cevapla
 • Tual 1 ay önce Şikayet Et
  İp in başındaki kadın Cumhurbaşkanımıza dil uzatmış kötüleştiklerini ağırlıyor övüyor diye bu kadın MHP den kovulmasını bu yüzden sabah akşam sayın Bahçeli'yle uğraşmıyorum küçük ortak deyip dalga geçmiyormu MHP çağırsa ip i bırakıp koşa koşa gitçek ama çağıran yok çağırsalar Bahçeli'ye güzelleşeler yapar küçük ortak demez bunuda koltuk için yapar Cumhurbaşkanımızın böyle ikircikli menfaat ağzı yok o herşeyi Türkiye için ve milletin iyiliği için yapar bae de bir kaç kötü insan vardiyede tüm bae Türkiye ilişkilerini bozmaz Türkiyede hain alçak satılmış insan yokmu sanki bunların en başında pkk fetö sevicileri hdp chp ip in içinde var
  Cevapla
 • Tual 1 ay önce Şikayet Et
  Abd de seçimi trump iyiki kaybetmiş Körfez ülkelerle barış dostluk ticari ilşkiler yeniden başladı Türkiye bar barışından en çok rahatsız olan Türkiyede muhalefet oldu 15 Temmuz hain darbesini düşünüyorlarmış gibi düşünseler pensilvanyadaki başterörist fetö ile işbirliği içinde olmazlardı kandildeki pkk teröristlerin ele başlarından emir almazlardı chp hdp ip üçgeni bu üçgen parti herzaman Türkiyenin kötülüğünü istedi bu üçgen parti Dünyadaki Türk ülke liderlerin toplanmasındanda rahatsız olmuşlardı
  Cevapla
 • Türk Vatandaşı 1 ay önce Şikayet Et
  Bu sefer bunların yularını sıkı tutmamız lazım, gene yahudiye piyon olmasınlar.
  Cevapla
 • Tosuny 1 ay önce Şikayet Et
  Ne biçim bir dış politika? Bir gün can dostuz birgün düşman. Allah hâşâ boşuna mı uyarıyor! "Dostlukta da ileri gitmeyin düşmanlık ta da." Günlük siyaset ülkemizi çıkmazlar soktu. Hadi hayırlısı.
  Cevapla
 • Engin Arif 1 ay önce Şikayet Et
  Devlet refleksi denen şeyi hiç bilmediğin veya azılı bir REİS karşıtı olduğun besbelli. Devletlerin sabit dış politikaları olmaz, devlet her dönemin koşulları gereğince ve kendi çıkarı doğrultusunda bir politika uygular.
  Cevapla
 • sereytruju 1 ay önce Şikayet Et
  bir düşman daha eksildi güzel bir durum günümüz küresel siyasetinde çıkarlara dayanan konjenktürel birliktelikler vardır geçmişte karşı safta yer alan düşman ülke yanına geldiyse en azından düşmanlığına devam etmeyecekse bile büyük bir kazanımdır
  Cevapla
 • Aymaz 1 ay önce Şikayet Et
  BAE bizimle sorunu olan bir ülkeydi nasıl anlaşmaya geldiler.
  Cevapla
 • Sakarya 1 ay önce Şikayet Et
  Bunlara güvenilmez akıllı olun
  Cevapla
 • dryhtuguıojyh 1 ay önce Şikayet Et
  güvenen yok karşıda olmasınlar yeter
  Cevapla
 • Erol 1 ay önce Şikayet Et
  Sen rahat ol Cumhurbaşkanımiz zaten çok zeki ☺️
  Cevapla
 • kral 1 ay önce Şikayet Et
  ABD Ortadoğuda uğraşırken Çin-Rusya yeni bir güç olrak büyüyor, onun için Abd yeni stratejisi Güney Çn denizie müdahale etmek. Onun Abd, BAE ne git Türkiye ile anlaşın bundan sonra BAE üzerindne ılımlı siyasetle Ortadoğuyu yönetmeye çalışacak, kendiside Çin denizine gidecek, bugün gitmezse on sene sonra yeni güç Çİn-Rusya olacak.
  Cevapla
 • Karadenizli 1 ay önce Şikayet Et
  Ekonomimize katkı sağlayacak her türlü ortaklık ve işbirliği çok güzel ancak benim BAE ile yakınlaşmamızda Ülkemizin menfaatlerini korumak adına ciddi endişelerim var şöyleki .. Biz ne zaman araplara güvendiysek arkamızdan hançerlediler 17 güçlü arap kralının eşlerinin İngiliz olması, bu kağıt üstünde devlet ama gerçekte devlet diye bir olgularının bulunmaması.. emir komutayı dış mihraklardan almaları ve küresel düzenin birer oyuncağı olmaları sebebiyle Yapacağımız işbirliğine çok ama çok dikkat etmemiz gerekiyor Ülkemizdeki ortaklıkları direk İngiliz ve İsrail başta olmak üzere şirketlerimizi bu ülkelerin global şirketlerine devredebilirler bu bir
  Cevapla
 • Tosun yavuz 1 ay önce Şikayet Et
  Ön yargı ile söze girenin sonradan söyleyeceği doğrular bile abes ve gereksizdir. Tarih öğren derim.
  Cevapla
 • alis 1 ay önce Şikayet Et
  sapsal arap parcasi .
  Cevapla
 • Kırk4 1 ay önce Şikayet Et
  Yatırım yapsın da ne dostluğuna kardeşliğine ihtiyaç var. Bize Arap olarak Katar yeter.
  Cevapla
 • atakan 1 ay önce Şikayet Et
  Arap,,; Arap atı gibidir. Bazen inat bazen uysal bazende yabanidir. Ehlileştirene itaat eder. 1000 yıl boyunca ehlileştirdik. 100 yıl ayrı kalınca yabanileştiler. Tekrardan egitilmeleri gerekir. Bazılarının eğitimi tamamlanıyor. Diğerleri de gelip biat edecek.
  Cevapla
 • Mehmet 1 ay önce Şikayet Et
  Yarın Amerika orada darbe yapar görürsünüz içimizdeki hainler de destek verir
  Cevapla
 • kasımpaşa lı 1 ay önce Şikayet Et
  Trump dan bulduğu ilgiyi Biden dan bulamayan Nahlan, soluğu Türkiye Cumhur reisi Erdoğan ın yanında aldı darısı diğer arap liderlerin başına . Doğru tek dir yanlış kolay olanıdır.
  Cevapla
 • Sıradaki 1 ay önce Şikayet Et
  Sırada Suriye ve İsrail var Umarım....
  Cevapla
 • Adnan 1 ay önce Şikayet Et
  Bu nursuz münafığın Türkiye'de ne işi var. Bastığı yürüdüğü, oturduğu tüm yerleri dezenfektanla temizlemek lazım.
  Cevapla