TÜM YORUMLAR

Acun'dan Konuşanlar tepkisi! "Seyircilere küfür edilen programı” savundu
Acun'dan Konuşanlar tepkisi! "Seyircilere küfür edilen programı” savundu
MEDYA
14 Ocak 2022, 17:01
Acun'dan Konuşanlar tepkisi! "Seyircilere küfür edilen programı” savundu
Acun Medya’nın sahibi Acun Ilıcalı, katıldığı bir programda RTÜK’ün (Radyo ve Televizyon Üst Kurulu) Konuşanlar programına verdiği cezayı eleştirdi. “Karara katılmıyorum” diyen girişimci, uzun süre sonra sessizliğini bozdu. RTÜK, Konuşanlar programındaki toplum ahlakıyla bağdaşmayan sahneler için idari para cezası ile katalogdan çıkartma cezası vermişti.
YORUMLAR 42
 • RTEEBU 1 hafta önce Şikayet Et
  O zaman bizde sana küfredelim razımısın Acun denilen zat.
  Cevapla
 • Mehmet 1 hafta önce Şikayet Et
  Karakter yoksunu.kültür meselesi bu anlamazsın.ama öğreteyim.kızı yaşındaki kızla sevgili olmak.yetmiyor seni boynuzluyor.yetmiyor.2.kez kızı yaşındaki kızla sevgilisin.o zaman 4 kızın var ver birisini bana ne olur ki.
  Cevapla
 • cevdet 2 hafta önce Şikayet Et
  Surviver rezilliğiyle hem zengin oldu hemde Türk ahlak ve Aile yapısını edepsizce hayasızca tahrip etti. İşin garibi namazlı abdestli sözde aklı başında yetişkinler bile canla başla izlediler o rezil yayınları. Bu nasıl bir tezattırki sana ve değerlerine küfrederek senden para kazanıyor ve senin paranla zenginleştikçe dişleri ve tırnakları dahada sivrileşiyor böylece daha can alıcı saldırıler yapıyor ama bu arada senden kazandığı para katlanıyor bu döngü sürüp gidiyor.
  Cevapla
 • adige 2 hafta önce Şikayet Et
  Bu Acun denen müptezel dışarıdan sermaye desteği ile bugünlere gelmiş bir proje adamidir.
  Cevapla
 • Şero 2 hafta önce Şikayet Et
  Para herşeyden değerli olduğu için artık küfür ve ahlak ikincı sırada küfürü savunanlar dan ne bu devlete nede bu millete fayda gelir .rabbim akıl versin bu tür insanlara
  Cevapla
 • vay beee 2 hafta önce Şikayet Et
  keşke rtük ceza vermeden önce acun beye sorsaymış.mesela kendi çocukları kendisine o şekilde hitap etse kabüllenebilirmiymiş hani normalmiş ya bunlar
  Cevapla
 • Bülent 2 hafta önce Şikayet Et
  Kendisine küfür edilen programı izliyor birşey yok,sokaktaki adam kendisine küfür edince neden cinayet işleniyor anlamadım.
  Cevapla
 • WWW 2 hafta önce Şikayet Et
  Seyirciye küfür edilen programı savunuyor seyredenler hak ediyor, kendisine küfür edenleri seyreden seyirci olmak olacak iş değil ahlâkınız çökmüş.
  Cevapla
 • Samsunlu 2 hafta önce Şikayet Et
  Herkesin mezhebi sizin gibi geniş değil zatı muhterem.Sizin ve sizin gibilerin midesi yok,utanması,aile kavramı yok.Bak şeyman senden ayrılalı kaç kişiyle...sen de farklı değilsin ki.ama herşey para değil.Siz parayla herşeyi satın almaya çalışıyorsunuz.Ama paranızın geçmediği yerlerde var...
  Cevapla
 • Hakan 2 hafta önce Şikayet Et
  Hiç izlememişim ben rahatım
  Cevapla
 • ali veli 2 hafta önce Şikayet Et
  acun ılıcalı küresel güçlerin medya ağındaki türkiye temsilcisidir. bu tarz programlar amerikada psikologlar tarafından hazırlanır bütün dünyaya servis edilirler. yetenek sizsiniz survivor yemek evlilik programları gibi. aptal saptal programları süsleyerek insanları oyalarlar.
  Cevapla
 • Ali 2 hafta önce Şikayet Et
  Kapatın şu adamın tüm kanallarını. Kanalların hiçbirinde zerre kadar eğitici- öğretici bir program yok. Boş beleş programlar.
  Cevapla
 • ŞerafettinBOZDOĞAN 2 hafta önce Şikayet Et
  Bu ülkede ahlâkı katleden lerin başındasın acun
  Cevapla
 • Abdullah 2 hafta önce Şikayet Et
  bu adam parayla herşey olur diyen cinsten.. ar damarı yok.. utanmasa gece yarısından sonra +18 yayınlayacak... demedi demeyin bu adam herşeyi yapar
  Cevapla
 • Mebmet 2 hafta önce Şikayet Et
  Yazıklar olsun. Ailenle oturup bu programı izliyor musun. Ar damarın çatlamış.
  Cevapla