TÜM YORUMLAR

8 yaşında kız boşanma davası açtı
8 yaşında kız boşanma davası açtı
YAŞAM
27 Ağustos 2008, 17:10
8 yaşında kız boşanma davası açtı
Suudi Arabistan’da babası tarafından gizlice 50 yaşlarındaki bir adamla evlendirilen sekiz yaşındaki kız çocuğu boşanma davası açtı. Henüz ilkokul çağındaki kızın boşanma davasını annesi başlattı
YORUMLAR 21
 • Abdullah Musaoğlu 11 yıl önce Şikayet Et
  Evet sayın kara. Evet sayın Kara, milletimizin canına kastedenler milyonlar insanımız öldürenler kimlerdir? Tarih kitapları yüzyıllar boyu bunu anlatmaktadır. Bunlar ya Ruslar ya da Avrupalılar olmuştur. Ancak bazı önemsiz vakaları sayacak olmasak, Araplar hiç bir zaman milletimize silah çekmemişlerdir. Türklerle Araplar arasında hiç bir zaman düşmanlık olmaz. Türkiye'de Arap milletinin düşmanları vardır. Bu ise Türklerin problemi değildir.
  Cevapla
 • Abdullah Musaoğlu 11 yıl önce Şikayet Et
  Bu Arap düşmanlığı niye?. Hangi Arap ülkesi Türkiye korkusundan dolayı ABD'den yardım istemiştir? Kaldı ki filistinliler Sultan Hamid'e sürekli minnet duymuştur. Araplar gizli açık her platformda Türkiye'ye yardım etmiştir. Kaldı ki ülkemizde etnik köken olarak Arap olan binlerce Türk vatandaşı var, Mardin, Siirt, Hatay gibi illerde yaşayan, etnik kökeni Arap olan vatandaşlarımızı rahatsız etmiş olmaz mıyız Arap düşmanlığı ile.
  Cevapla
 • mustafa kara 11 yıl önce Şikayet Et
  bugün. bugün abd türkiyeye osmanlıyı canlandır der türkiye heveslenir ortadoğuda havalanarak gezer.bundan korkan araplar abd den yardım ister.işte araplar böyle kucağa düşüyor.araplardan çanakkale savaşında bir tabur kuruldu en beceriksiz taburdu bunu ben değil tüm tarih söylüyor.osmanlı son dönemlerinde zulmetmiş o bölgelerde arapların büyük çoğunluğu nefret eder osmanlıdan.
  Cevapla
 • abdusselam cicek 11 yıl önce Şikayet Et
  ???...!...(SAPTIRMA). Haberde evlenme gizli ve başlık karşliği olarak yapilmiş diyor Rabbimizin hidayeti olan şeriat'a göre evlilik iki tarafın rızasiyle ve şahitler huzurunda yapılmali ve başlik veren de ve alan de lanetlenmiş diyor ama kalpleri hastalıklı olan bazıları dinimizla alakasi olmayan bu olayi dinimize saldırma vesilesi yapıyor rabbimizin laneti yalancılara olsun.
  Cevapla
 • Selman s 11 yıl önce Şikayet Et
  sansür. sansürcünün yasakcının önde gidenisiniz haber 7 .. bu kadarcık bir sitede böyle bir de gücünüz artsa hiç yaşanmayacak demek olduğunuz yerde ..
  Cevapla
 • Abdullah Musaoğlu 11 yıl önce Şikayet Et
  Bu konuda yanılıyorsun. Anadoluda İngiliz ve Rus silahı ile şehit olan binlerce Osmanlı Arap genci yatmaktadır. Bizi arkadan vuran ingilizlerdir. I. dünya savaşında 4 milyon insanımızın kanına girdi. Eğer kızmak istiyorsan onlara kız. Bir grup eşkiyanın yemendeki hareketi koca bir millete maledilemez.
  Cevapla
 • Abdullah Musaoğlu 11 yıl önce Şikayet Et
  Araplar seni nasıl sırtından vurmuş. Araplar bizi sırtımızdan vurmadı bu bir. Bu konularda yeteri düzeyde bilgiye sahip değilsin bu iki. Bu söylemin peygambere akraba olan necip bir milleti aşağlamak ve ırkçılık anlamına geliyor bu da üç. Osmanlı'ya küçük kabilesi ile ingilizlerin oyununa gelip isyan eden Şerif Hüseyindir.İttahat Terakkinin bazı arap aydınları asması isyana zemin hazırlamış, Arplar çanakkale'de sarıkamışta türklerle umuz omuza verip savaşmıştır. Bu yazın vatanımız için ölen Arap şehitlerin kemiklerini titretmiştir.
  Cevapla
 • polat_43 11 yıl önce Şikayet Et
  işte müslüman arap ayıbı. araplar bizi her zaman sırtımızdan vurdular yemen cephesinde olduğu gibi kız ç.ocukları oldu diye taşlayıp öldürdüler
  Cevapla
 • Abdullah Musaoğlu 11 yıl önce Şikayet Et
  Bunlar oluyor malesef. Ehli sünnetin hakim olduğu ülkelerde bu insanlık dışı uygulamalar asla tasvip edilmez. Suudi Arabsitanda vahhabiliğin hakim olduğu bir yönetim ve bu tür olaylar yaşanıyor. Ve İran'da zinacı diye suçlanan kadınlar recmediliyor. Zina suçunun ispatı için ya 4 şahit durumu çılak gözle görecek ya da iki taraf durumu itiraf edecek. İran islamın bu hükmünü gözardı ediyor Her iki ülkedeki uygulamalar islamdışı olunca, bu ülkeler İslam adına dinimize ihanetediyorlar. Böylece Gayrı müslümler İslamdan nefretediyor
  Cevapla
 • kaan kaya 11 yıl önce Şikayet Et
  sakın yanlış anlaşılmasın. aşağıdaki yorumumun son cümlesi yanlış anlaşılabilir.söylemek istediğim:Allah ve Kur'an'ı kullanarak ve bilerek yanlış anlatarak Müslümanları kandırdılar...cümleyi tam yazmak için yer kalmadığından kısaltmak zorunda kaldım, o da sanki "Allah ve Kur'an insanları kandıran bir argümandır" der gibi olmuş...yanlış anlaşılmasın...herkese hayırlı geceler dilerim.Allah İslam'ı ve Müslümanları aydınlığa taşısın...hep eleştirdiğim haber7'yi de bu kez tebrik ederim,bu haber sayesinde Müslümanlar yanlışları görsünler
  Cevapla
 • kaan kaya 11 yıl önce Şikayet Et
  İslam'ı yaşamayan Müslümanlar. yahu neden hep Müslüamn ülkelerde vardır bu tür ters,ahlak ve din dışı ilişkiler...sübyancılık,zina,eşcinsellik,tecavüzler,çok eşlilik ve türlü mide bulandırıcı ilişkiler hep Müslüman ülkelerde...üstelik çoğu da evlenince sorun yokmuş gibi gösteriliyor...sebebi şu: İslam'ın yasakladığı bu tür ilişkileri yalancı hocalar,şeyhler,din alimleri uygunmuş gibi gösteriyor.Ve halk Kur'an'ı okumaya üşendiğinden bunların yalanlarına topyekün inanıyor.Allah ve Kur'an ile tüm Müslümanları kandırdılar...
  Cevapla
 • murat dursun 11 yıl önce Şikayet Et
  arif tekke. bu da çağdaşlığın gerçek yüzü.türkiyede kızını para karşılığı satanı hiç görmedinmi yada doğuda berdel karşılığı kardeşinin hanımını kardeşe nikahlayanı yada o çok çağdaş dediğiniz avrupada kızlarında çocuk sahibi olan babaları duymadınmı yoksa sağırmıydın.peki yine avrupada gecelik eş değiştirenleri.önce şeriatı öğren sonra çık yorum yaz.birde böyle zırvaları editör yayınlamazmı sinir olurum.
  Cevapla
 • abdulhalim koc 11 yıl önce Şikayet Et
  asagidaki hangi devlette uygulaniyor... BIR BABA kizini 18 yasindan kucuk imam nikahi ilekizini evlendir ise 5 yil hapis bir baba 18 yasindan KUCUK kizini PARA KARSILiGI PAZARLAR ISE 3 ay hapis ,,,,,karslilgi 90 ytl para cezasi.. bu hangi devletin kuralidir bilen var midir..
  Cevapla
 • murat çabuk 11 yıl önce Şikayet Et
  Bravo.. Haber7 1 haftalık haberi yenimi gördünüz pişirip milletin önüne getirdiniz? Diğer sitelerden farkınız kalmamaya başlıyor.
  Cevapla
 • Ilknur Özer 11 yıl önce Şikayet Et
  abbass kuvetligil e. sen ne diyorsun ya... 8 yasindaki kiz ve 50 yasindaki dede anlasamiyorlarsa tabii ayrilicaklar öyle mi... bu mu neden? eee ya anlasiyorlarsa.... onay mi vereceksin? bunu nasil söylersin ve bu yorum nasil yayinlanir? biri bana söylesin nolur? Allah`im kötülüklerden sana siginirim...
  Cevapla