TÜM YORUMLAR

AK Parti'nin Ankara anketi sonuçlandı
AK Parti'nin Ankara anketi sonuçlandı
SİYASET
31 Aralık 2008, 03:27
AK Parti'nin Ankara anketi sonuçlandı
AK Parti'nin Ankara Büyükşehir Belediyesi başkan adaylığı için yaptığı anket tamamlandı. Gözler Genel Merkez'de.
YORUMLAR 58
 • hüseyin demirtaş 12 yıl önce Şikayet Et
  şer ittifaka karşı gökçek. Melih GÖKÇEK'in yeniden ak parti tarafından aday gösterililmesi şer ittifakına karşı yapılması gereken bir adaylıktı zaten ANKARA' mız için şimdiden hayırlı olsun.Gönüllerin Başkanına selamlar.
  Cevapla
 • Hayati Kahveci 12 yıl önce Şikayet Et
  ANKARA'DA DEĞİLİZ ANCAK. Melih Gökçek'i her hayırlı işe koşarken,deprem ve diğer afetlere hep koştu,bazan hükümetlerden önce gitti örneğin Marmara depreminde Sakarya'da onun iş makineleri devletten önce geldi,aş evinden yediğimiz yemekleri ..dğer yardımları gören ve Ankara da yaptıklarını ..çekemeyenler karalayacaktır herhelde inanıyorum çamur politika güdenler Gökçek'i indiremez...
  Cevapla
 • fukara düşler 12 yıl önce Şikayet Et
  MELİH GÖKÇEK. bence melih gökcek bagımsız aday olsa yine kazanır, bukadar uzatmanın anlamı yoktu gereksiz yere melih gökçek i ve ak partiyi yıprattılar...
  Cevapla
 • selman tükkan 12 yıl önce Şikayet Et
  Akp alır. ben ankaralı deyilim ama melih beyi seviyorum kesin o olmalı yılda bir kaç sefer ankaraya giderim her gittiğimde hayranlığım artar bu adam bu işi biliyor
  Cevapla
 • Haydar Kolcu 12 yıl önce Şikayet Et
  GÖKÇEK YOKSA AKP YE OY DA YOK. Melih Gökçek çalışmayı seven ve dalaverecilere istediğimiz sertlikde cevap veren bir başkandır. Melih Gökçek aday gösterilmezse, ailece AKP ye oy vermeyeceğiz.
  Cevapla
 • fatih yanmaz 12 yıl önce Şikayet Et
  SEÇİMLER HAKKINDA. başkent için en hayırlı seçim sn.melih gökçek tir.herkese hayırlı olsun.biz herşeyin farkındayız.ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN SAYIN GÖKÇEK .
  Cevapla
 • Fatih Emre 12 yıl önce Şikayet Et
  melih gökçek olur inşallah. melih gökçek abimiz ak partiden yüzde yüz aday olacak.Ankarayı kesin ama kesin ak parti kazanır.şunuda söyleyeyim chp istediği açılımı yapsın Türkiyede oyu artmaz. halkın gözünden düşmüş bir kere.
  Cevapla
 • abdurrahman gürkaynak 12 yıl önce Şikayet Et
  vefakar olma. benim anlamadığım bir insan birne kırk iyilik yapar 1 kötülüğü yaparsa diğer 39 u çöpe gider melih bey o kadar ankaraya hizmet etmiş 40 hizmetten biri kötüyse diğer 39 unu çöpe atmak biraz vafasızlık olmazmı ben ankaralı değilim ama yinede melih beyin olmasını isterdim cehepe nin oyununa gelmemek lazım. sizcede öyle değilmi?
  Cevapla
 • YILMAZ ŞENAY 12 yıl önce Şikayet Et
  hayırlı olsun. bu sefer işi zor ama inşallah başbakan melih beyi aday gösterir
  Cevapla
 • Esad Kılıç 12 yıl önce Şikayet Et
  melih gökçek kötü adam mı ki tertemiz kaliteli harika biri. nedir? koltuk sevdası var o da belediye başkanlığı ... bakanlık koltuğuna yakışır ama bu kadar hizmet edemez. adam çalışmayı seviyor. bırakın yapsın adam. kendi adamımıza ne taş koyacağız.
  Cevapla
 • mehemmed bilal 12 yıl önce Şikayet Et
  melih gökçek. sayın gökçek güzel hizmetler yaptı elbette ankaraya. şunu ifade etmek istıyorum. gökçek o tartışmaya çıkmamalıydı diyenler yanılıyor. eğer çıkmasaydı aday gösterilmeyebilirlerdi. oysa gökçek o düelloda hırpanlanmasına rağmen aday oluyor. gösterilmese o suçlamaların kabul edilmesi anlamına gelecekti. gökçek ne kadar kurnaz olduğunu gösterdi bi nevi. hadi yemeye devam :)
  Cevapla
 • mustafa kurt 12 yıl önce Şikayet Et
  HAYIRLI OLSUN. MELİH GÖKÇEK ten başkası zaten yakışmaz.helal olsun çalışmalarına..
  Cevapla
 • murat yılmaz 12 yıl önce Şikayet Et
  aman deyim!. meydan karayalçına kalmasında kim napıyosa yapsın.başbakan düşünmüştür elbet iyi bi çözüm.güveniyoruz
  Cevapla
 • fethi gül 12 yıl önce Şikayet Et
  yeter artık. melih bey 3 dönemdir belediye başkanı ve 3 dönemdirde oy veriyorum ama bu dönem aday olması halinde oy vermeyeceğim. bir sincanlı olarak sincana davranışını unutmadım, unutmayacağımda. melih bey sincandan %70 oy aldı. ama hizmeti oy almadığı yerlere yaptı. geçen seçimlerde yapacağını söylediği hiçbir şeyi yapmadı. bir de sincanlıların istememesine rağmen özel otobüsleri sincanın başına bela etti. millet melih beyin yaptıklarını anlatıyor. 15 yıl önceki köyler şehir oldu bundan kimse bahsetmiyor
  Cevapla
 • Birol Husejni 12 yıl önce Şikayet Et
  AKP. Valla inadina ve de CHP den daha iyi seyler yapan AKP partisi.Bence yine Melih Gökcek
  Cevapla