TÜM YORUMLAR

Apo'nun uçaktaki sorgusunda ilk sözleri
Apo'nun uçaktaki sorgusunda ilk sözleri
GÜNCEL
02 Mart 2009, 10:27
Apo'nun uçaktaki sorgusunda ilk sözleri
Kenya'da yakalanan Abdullah Öcalan'ın Türkiye'ye getirilirken uçakta geçen ilk diyaloglar yayınlandı. PKK yöneticisinin uçakta sorgulanması sırasında geçen ilk diyaloglar:
YORUMLAR 63
 • ugur 6 yıl önce Şikayet Et
  Uydurma.....
  Cevapla
 • yaman 6 yıl önce Şikayet Et
  Inanıyorum hepsi fotomantaj
  Cevapla
 • ubeydullah taş 12 yıl önce Şikayet Et
  yalan bee. bu haber bence asparagas bi haber,,,abdullah öcalan asla böyle şeyler söylemez,,,annesi türk olabilir ama onun bu duygular içinde olduğunu sanmıorum,,,bana göre haber doğru dğl!!!
  Cevapla
 • hamza pekdemir 12 yıl önce Şikayet Et
  daha bu ne konuşuyor. bu haber ne derece doğru bilmiyorum.adam daha hizmet diyor.ulan tüyü bitmemiş çocukları yetim bırakan aileleri yok eden 3 kuruş paraya vatanını milletini satan(hala türkleri severim diyor)sen değil misin.dava filan hepsi palavra bunlar ceplerine birkaç kuruş para girsin diye yüzlerce binlerce adam öldürür.kısas hükmüne göre bu adamı öldürmek günah değil.(farklı konumda olsam planlar kurmaya başlarım)idam yeniden gelsin köpekler cezasını çeksin.
  Cevapla
 • hamza görkem 12 yıl önce Şikayet Et
  haysiyetsiz. bu insan sayılmayacak katilde biraz haysiyet olsa zaten yakalandığında böyle hizmet ederim,ülkemi severim demezdi.madem seviyordun niye o kadar kişi şehit oldu,ocaklar söndü ve işin üzücü yanı hala böyle bir sorunumuz var?
  Cevapla
 • Gökan BERBEROĞLU 12 yıl önce Şikayet Et
  ÇOK ÜZÜLÜYORUM SİZLERE. İnanın sizlere çok üzülüyorum.Siz de ana baba evlatlarısınız.Mehmetçik de ana baba evladı.bakın bu varlık sizi çok sevseydi yakalanacağını anlayınca intihar ederdi sizler kandırılıp canlı bomba olarak kendinizi parçalarken bu varlık tatlı canını kurtarmak için yalvar yakar oluyor.Keşke o hırsınızı Türk askerine değil de bölgenizi kalkındırmaya harcasanız.yol yapmaya okul yapmaya harcasanız ekin ekmeğe harcasanız eğitime harcasanız insanlığa harcasanız ama Mehmetciklerimizi şehit ediyorsunuz.çok kötü çok
  Cevapla
 • ismail bütev 12 yıl önce Şikayet Et
  haber. milletin hafızasını yok sayıyorlar halbuki bu haber geldiğinde yayınlandı ama bayat habere makyaj yapılıp yeniden yayınlanıyor bu haberden bir fayda umuyorlar.
  Cevapla
 • müslüm höpükoğlu 12 yıl önce Şikayet Et
  yeni mi ?. yahu bu konuşmaları tv lerden bundan tam 10 sene önce izlemiştik(1999 yılında).amma yine de zararı yok.terörist başının acizliğini,zavalılığını,ezikliğini tekrar hatırlamış olduk
  Cevapla
 • hasan 12 yıl önce Şikayet Et
  adil yargılama. evet adil yargılama yapılamdı önce uçakta derisi yüzülecekti sonra ateşe verilecekti kime hizmet ettiğini bile bilmeyen bir acizi alp getirmeyeceksin uçakta infaz edip sonrada uçağı düşürecektin devletede arıza nedeniyle düştü deyip bir faşistin yok oluşun ilan edecektin bu hain yaşadıkça onlar için ilah olarak kalacak yazık bu devlete
  Cevapla
 • sadreddin akaydın 12 yıl önce Şikayet Et
  .... aynısını yakalndığında da yayınlamışlardı. bunun nesi yeni?
  Cevapla
 • yasin kutlu 12 yıl önce Şikayet Et
  yine hürriyet. İnanmadım.Bence yalan haber.hürriyet yalan haber de türkiye de öncü konumunda bana göre. yalandır...
  Cevapla
 • ali celik 12 yıl önce Şikayet Et
  Bak delikanlıya. Nasıl da yakalanınca mertçe davasının arkasında durmuş.Ayrıca bunun için yakalandı diye gösteri yapan Kürtlere de helal olsun.Bu yolda yılmadan devam etsinler.
  Cevapla
 • Aydan Öztürk 12 yıl önce Şikayet Et
  Ulasilacak en derin nokta. bu adamin arkasindan hala kosanlar var ya isin en acinacak noktasi iste bu. Adam karekteriyle dibe vurdu, dibi de derinledi.
  Cevapla
 • ÖZGÜR KURUCA 12 yıl önce Şikayet Et
  . idam yasasını getirecek yeni bir hükümet gelene kadar apo serbest kalmayacak. Apo benim elimde olsaydı derisini yakarak idam ederdim. ölen bebeklerin kanının yerde kalmaması için.
  Cevapla
 • Yılmaz Metin Temizkan 12 yıl önce Şikayet Et
  apo. Apo'nun hizmetini görüyoruz PKK.Nasıl hizmet yapıyorsa Tüm ana babaların yüreğini yakıyor . Onca Mehmetçiğimizi şehit ediyor . Fırsat verilse kim bilir daha ne hizmetler yapar :):) ... Bir de serbest bıraksalardı . Allah akıl fikir versin ve Tüm milletmize sihhat versin
  Cevapla