TÜM YORUMLAR

AK Parti mitingine photoshop ayarı
AK Parti mitingine photoshop ayarı
SİYASET
09 Mart 2009, 10:45
AK Parti mitingine photoshop ayarı
Photoshop teknolojisi seçim hilesi de oldu. Yüzde 50'leri hedefleyen iktidar partisinin Manisa mitingine Photoshop ile klonloma yapıldı. İşte 5 metrede bir aynı adamlar
YORUMLAR 223
 • kadir göktas 12 yıl önce Şikayet Et
  Acıyorum size.... Bizmi iflas etmişiz güldürme beni kardes küllerimizden yeniden doguyoruz Allahun izniyle..Akp nin sonuda anap gibi olcak ve bunu da görceksin ben bunlaramı oy vermişim keske erbakan hocayı dinleseydim diceksin...
  Cevapla
 • samet güney 12 yıl önce Şikayet Et
  anlayamadım. hangi ağaç hangi meyve.kim kimi taşlıyo.devamlı bi yerden sadıran hep saadet oluyo.hep şu anda meyve vermiş ağacı siz taşlıyosunuz.üzerine basıp zıplamaya çalışıyosunuz.ayrıca akp parti arkadan vurma değil artık iflas etmiş bi partiyi terk etmişlerdir ve iyikide etmişler ondan sonra 2 genel seçimdede rekoları kırmışlardır.daha fazla bulaşıp da eskiye olan saygımızı bari öldürmeyin.
  Cevapla
 • kadir göktas 12 yıl önce Şikayet Et
  Anlamak isteyene. hımm demekki hep işsizler benim etrafımda toplanmıs pardn arkadaslar ya..Biz Akp nin yanlıs yapmasını degil Dogru yapmasını bekliyoruz kardesim.Ayrıca Chp den bile daha düsmansınız demişsin.Akp Chpye kazık atmadı .Akp Saadet Partsini sırtından vurdu resmen bize hainlik yapan insanlara karsı nasıl olmamızı bekliydunuz.Bagrımamı bassaydk.Ayrıca Akp yide Amerika yönetiyo bunu bu ülke batınca anlarsınız siz anca.Size Kömür verecegine dogalgaza indirim yapsın.Ama bişeyi cok iyi anladım MEYVE VEREN AGAC TASLANIR.
  Cevapla
 • samet güney 12 yıl önce Şikayet Et
  particilik yapmayın. devamı.. bir de olaya bu yönlerden bakın. sizce erdoğan hiç mi almadı tehdit. hiç mi istifaya zorlanmadı. eğer amerika akp nin tam arkasında olsaydı kartelde onun arkasında olurdu merak etmeyin. amerika akp nin değil türkiyenideki çıkarlarının arkasındadır.biraz da bu yönden bakın. ben artık her defasında isim değiştirerek gelen ve bir daha da kapatılmayacağı ya da en kritik zamanda pesdiyen bi partinin arkasında bayrak sallayanlardan değil tüm haksızlığa karşı dim dik duran sallamayla devrilmeyen bi
  Cevapla
 • samet güney 12 yıl önce Şikayet Et
  particilik yapmayın. arkadaşlar erbakanla ya da saadet partsiyle sorun yok.hala işçiye memura yapılan zamlardan bahsediyorsunuz.sorun o değil.akp nin bi yanlışını bekler bir haldesinz.chp den çok saldırıyorsunuz. bir kitap fırlatmayla girilen sıkıntıyı hatırlayın türkiye akp yle kaç sıkıntı atladı. amerika ırak savaşı, kuzey ırak operasyonu, parti kapatma davası,gürcistan rusya savaşı,israil hamas vahşeti,abd ve dünya krizi daha aklıma gelmeyen niceleri.ve bunların yanında kartel medyasının yaptıkları.
  Cevapla
 • derya uysal 12 yıl önce Şikayet Et
  Photoshop - İşsizlik. Öncelikle haber ile ilgili yorumumu yazayım..Sayın Başbakınımız Recep Tayyip Erdoğnan'ın 08-03-2009 Pazar günü Antalya-Kepez'deki Mitingine gittim.Ve bizzat şahit oldum bu kalabalığa Photoshop diyenler kim az çok tahmin edebiliyoruz..O eskidenmiş şimdi artık millet bilinçlendi ve ne istediğini biliyor..İşsizlikten yakınanlar var memlekette ve bana göre işsizlik yok işi beğenmemezlik var..aylardır çalıştıracak eleman arıyoruz.ama maalesef insanlar kolay para kazanmak istiyorlar..iş zor olsun ama helal olsun.
  Cevapla
 • bulent telli 12 yıl önce Şikayet Et
  başlıksız. arkadaşlar ben işsizim 1 yıldır tüm bakanlıklara yazdım bimere yazdım cumhurbaşkanlığına yazdım akp ye de yazdım adamın bana yolladığı mail şu biz o konularla ilgilenmiyoruz adamlar haklı iktidar partisi nede olsa başka parti ya işsizlik sorunu ile onlar ilgilensin yada vatandaş ilgilensin bu sorunla bu millet size sorunlarını çözün diye oy verdi biz o konu ile ilgilenmiyoruz diyesiniz diye değil inşallah akıllanır bu millet başka bişey diyemiyorum.
  Cevapla
 • bulent telli 12 yıl önce Şikayet Et
  doğruya doğru. arkadaşlar kusura bakmayın ben takım aman yani parti demek istedim tutmam benim o parti ile bu parti ile işimde olmaz allah var hakkaten de doğrudur bu erbakan hoca ve çiller hükümetinin memura asgari ücretliye verdiği zammı hiçbir hükümet vermedi diceksinizki herşeye zam geliyordu herşeye zam gelsede işsizlik böyle değildi ve herkesin cebinde para vardı şimdi ise millet işsiz cebinde ekmek alacak para yok devamı geliyor.
  Cevapla
 • kadir göktas 12 yıl önce Şikayet Et
  Anlamak isteyene. Arkadaslar anlamak istemiyosanız anlamamaya devam edin ama bu bütün seyler batının icadı .Erbakan hoca bıraktıysa onunda bildigi bişe vardır demi yani...Durduk yere bırakcak degil adam.Arkadaslar cok küçük düsünüyosunuz .Büyük düsünün.Sizin göremediginiz o kadar cok sey varki.bu Amerika o kadar sinsi ki.Herkesin beynine girmişş resmen size dost olanı ülke menfaatini düsüneni size düsman olarak gösteriyorlar.Cok pişman olacaksınız ama o Zmnda türkiye diye kalmıcak(Allah o günleri göstermesin inş.)
  Cevapla
 • samet güney 12 yıl önce Şikayet Et
  particllik yapmayın. saadet partisi koalisyonu bıraktıktan sonra ülke 28 şubat sürecine girdi ve ülke 20 sene geri gitmiştir.şimdi sorarım partici milliciere şimdi ne değişti.değişen şey nedir. yine bi şekilde koalisyona gelip te zor zamanda kaçıp gitmeyeceğinin garantisi var mı.kaçıp gidenin perşinden kim gider. aynı yerimizden kaç defa tokat yicez.tam gücümüz yerine gelmişken tam hedeflere yaklaşmışken artık araya taş koymayın.verecekseniz saadete verin ama akp düşmanlığını bırakın.
  Cevapla
 • samet güney 12 yıl önce Şikayet Et
  particllik yapmayın. ben yazdığım yazıda erbakan hoca hakkında kötü bir şey söylemedim.ve hala kendisine yaptıklarından dolayı büyük saygım vardır.ama beni anamak istemeyen parti müptelası isimler başlamışta saadet partisinin icraatlarına.zamanında ben de çok destek verdim saadete fakat artık onun misyonu bitmiştir ve geçmişte kalmıştır.saadet partisi o kadar insan arkasındayken koalisyonu bırakmış ve kendine oy verenleri şahsi korkularından dolayı en kritik zamanda yalnız bırakmıştır.
  Cevapla
 • kadir göktas 12 yıl önce Şikayet Et
  28 SUBAT GERCEGİİİ HERKES OKUSUN:::. "ABD CIA Başkanı George Tenet, Genelkurmay 2. Başkanı Çevik Bir ve MGK Genel Sekreteri Hv. Org. İlhan Kılıç, ABD'de bir araya gelirler. Ortak bir karara varırlar. Refahyol iktidarı yıkılmalı." İste arkadaslar bu tevfik diker'in röportajıdır(erbakan hocadan özür dilemiş ama erbakan hoca affetse Allah affetmez)ve bazı arkadaslar halen 28 subat gerekcesiyle erbakana saldırmaya calısıyorlar buda size en iyi cevaptırr...
  Cevapla
 • kadir göktas 12 yıl önce Şikayet Et
  Saadetin Farkları....3. Görüldüğü gibi, 54. hükümetin Başbakanı muhterem Necmettin Erbakan cumhuriyet tarihinde görülmemiş büyk icratlara imza atmıştır. Böyle bir hükümet iç ve dış mihrakların işine gelmedi. 28 Şubat post-modern darbesi ile iktidrdan uzaklştırıldı. Vurguncuların, soyguncuların, arsızların, hırsızların yeniden at oyntmaları dönemine geçildi. Oysa, Refah-Yol hükümeti rantiye ve faizden kesip, elde etiği paraları çiftçi, köylü, memur, işçi, esnaf ve emekliye vererek, herkesin yüzünü güldrmüştür. Bilmem anlatabildimmi
  Cevapla
 • kadir göktas 12 yıl önce Şikayet Et
  Saadetin Farkları....3. Eşel-Mobil sistemi getirilerek, memur ve işçilerin maaş zamları otomatiğe bağlanmış ve onların enflasyon nispetinde maaşları otomatik olarak zamlanmıştır. - İlki 1961, en sonu da 2004 yılını ihtiva eden IMF'nin stand-by anlaşmaları, Necmettin Erbakan hariç kurulan hükümetlerin Başbakanları –ki Erdoğan da buna dahildir- tarafından imzalanarak, bir nevi milli ekonomi terk edilmiş ve IMF ekonomisine teslim olmuşlardır. Toplam 19 stand-by anlaşması imzalanmıştır.
  Cevapla
 • kadir göktas 12 yıl önce Şikayet Et
  Saadetin Farkları....2. -50 yıldan beri ilk defa 1997 tarihinde denk bütçe yapılabildi. Bu Refah-Yol hükümetinin övünülecek başarısıdır-1997 yılı bütçesinde yatırımlar toplam ve reel olarak 20 yıldan beri ilk defa % 40 artırıldı. Böylece devlet yatırım ve kalkınma yapabilen bir devlet haline getirildi. -Bağ-Kur emeklilerinin maaşları % 300 artırıldı. -Arsızların hortumları kesildi. Paralar oluşturulan havuza aktarıldı.
  Cevapla