TÜM YORUMLAR

Tek Türkiye'den Vadi'ye yaylım ateşi
Tek Türkiye'den Vadi'ye yaylım ateşi
YAŞAM
15 Mart 2009, 10:35
Tek Türkiye'den Vadi'ye yaylım ateşi
Türkiye'nin gerçeklerini cesaretle dile getiren 'Tek Türkiye' dizisinin kahraman doktoru Ozan Çobanoğlu, Kurtlar Vadisi'nin Polat'ına meydan okudu.
YORUMLAR 121
 • berke cihan 11 yıl önce Şikayet Et
  izlemeden yorum yapmayın. polatı savunanların %90'ı bu diziyi izlememiş bence. bir kere kulvarlar farklı. adam zaten laf atmamış efendice görüşünü belirtmiş. bu adam tiyatrocu. necati şaşmaz'ın kariyerinde oyunculuk mu var da.ayrıca eli silahlı gangster yani bildiğin. mafyababasından kahraman olmaz.başka bişey olur....
  Cevapla
 • türkoglutürk 11 yıl önce Şikayet Et
  FARK VAR. Göz var, hiza var, KURTLAR VADİSİ ile tek Türkiye arasında dağlar kadar fark var. Ratinglerde de bu belli zaten. Klasik Fetullah Gülen cemaati öykünmeciliği. Ama içi boş, arkası karanlık.
  Cevapla
 • Yüz paralık kurşun 11 yıl önce Şikayet Et
  Bence de "kocaman bir fark var". Geçenlerde de buna benzer bir haber yapılmıştı. Kurtlar Vadisi ile Tek Türkiye dizisi kıyaslanamaz bile. Çatışma sahneleri bile çekilemiyor; nasıl kıyaslama yapacaksınız ki...
  Cevapla
 • alptuğ arslan 11 yıl önce Şikayet Et
  Fark var. vadi ile senin aranda "kocaman bi fark var" ceza abimizin dediği gibi. sır kapısı ile ölümsüz kahramanları harmanlamışlar 5. boyut da az tuzu biberi olmuş.Tek Türkiye diye dizi oluvermiş. Konya'da set kurup dizi çekmekle olmuyo bu işler doktor bey.
  Cevapla
 • Mert DOGRUSOZ 11 yıl önce Şikayet Et
  ISIK EVLERİ. Bize oalarda kadın sesi haram dendi, Atatürk sevilemez di, ben Erbakanı daha ço severim Gülen den. Neden. Ya Erakan ben buyum dedi, diğeri belirsiz. Müzik dinleezdi, şimdi kadın sesi dinleterek S?TV bizi gunaha sokuyor. !!! İçki satmaktan farkı ne? Madem gunahtı. İzleme iyeceksin, içki satan da alma diyor, içiyeceksen...
  Cevapla
 • Murat Hüdaverdi 11 yıl önce Şikayet Et
  kartel. şaka maka kartel medya ayaklarını öğreniyo bu haber 7 be. Sahtekarlık, içerikle alakasız sansasyonel başlıklar, milleti birbirine kırdırma. Helal be sana
  Cevapla
 • gökhan avcı 11 yıl önce Şikayet Et
  kıyas. iki diziyi kıyaslamak bile saçmalık,retingler yeterli değil mi.görüyorum ki fetullah efendinin müridleri burada da savunmaya geçmiş.iki dizi arasında gece ve gündüz kadar fark var.
  Cevapla
 • burak türkoğlu 11 yıl önce Şikayet Et
  sendemı kv nın üstunden para kazancan yha. bi sen kalmıstın kurtlar vadisine tas atıp popülariteyi artırma yoluna gitmeyenn:)ne yapcan kardesım herkes ısını yapsın sen polat la kendını mukayese etme bugun senı sokakta gorsem tanımam ama ama necati şaşmaz siyası partı kursa o partı ıktıdara gelırr:))o derece..
  Cevapla
 • ömr ert 11 yıl önce Şikayet Et
  hangisi daha gerçek. kurtlar v sini izlerim ama sahnelerine bakınca ne kadar uçukolduğu ortada. sokağın ortasında onlarca adam öldür. kimse karışmasın,kimse duymasın, görmesin, bilmesin. sağır, kör,dilsiz elsiz , ayaksısız ya. tek türkiye bölücü diyenler örnek versin. kv sini niye sevdiklerine gelince bu insanların: kalplerinde onlar gibi olma duygusu var. sanki çok iyi iş yapıyorlarmış gibi "seven sevdiğiyle beraberdir."
  Cevapla
 • Engin Akgün 11 yıl önce Şikayet Et
  Hadi hadi O Kadar da Olmadın!!. Senin, Polat'ın karizmasına ulaşman için daha çok fırın ekmek yemen lazım.
  Cevapla
 • BAHADIR cerrah 11 yıl önce Şikayet Et
  sen kimsin. senin konuşman için önce polat ın karizmasını anlaman şart. Polatın sadece yürüyüşünü seyretmeyi, senin ömrünce yapacağın artistliğe tercih eden kaç bin kişi var biliyor musun
  Cevapla
 • HAYRETTİN ALTINDİŞ 11 yıl önce Şikayet Et
  İyiki bu internet. 70'li-80'li yıllarda yoktu. Yoksa bu editörler milleti Ferdici-Orhancı diye birbirine kırdırırdı.
  Cevapla
 • ümit aksu 11 yıl önce Şikayet Et
  okul konusu hakkında. gülen cemaatini açtığı okulların hepsinde en elit tabakalar okumuyor mu. onu geçtim fem dershanesinin fiyatınına bakın isterseniz. tek amaç napolyona yaklaşmak bence.
  Cevapla
 • ismail Sivasli 11 yıl önce Şikayet Et
  Bizde bukadar. gerizekali oldukca polat alemdara denilen sahis necati efendi siyasete girse ana muhalefet olurlar.
  Cevapla
 • onur çelik 11 yıl önce Şikayet Et
  editör sayısızlık yapma. adamın röpörtajını okuyorum senin attığın başlıkla alakası yok.DOĞAN grubunun yaptığını yapmaya çalışırsan sende alt olursun onlar gibi.bu millet provakatörlerden zaten çok çekti bir de güvendiğimiz dağlara kar yağarsa...lütfen saygı bu sitenin okuyucu kitlesine.
  Cevapla