TÜM YORUMLAR

Kekemeliği 15 günde çözen adam<font color='#ff0000'>VİDEO</font>
Kekemeliği 15 günde çözen adam<font color='#ff0000'>VİDEO</font>
EĞİTİM
28 Temmuz 2009, 14:48
Kekemeliği 15 günde çözen adamVİDEO
Kekemelik, bir Türk konuşma ustasının yöntemiyle 15 gün gibi bir süre içinde tarih oluyor. Beyaz Sanat Kekeme Eğitim Merkezi’nde mucize tedavi nasıl yapılıyor?
YORUMLAR 14
 • muhmed abi 2 yıl önce Şikayet Et
  güzeldi ne yalan söyliyliyeyim
  Cevapla
 • mirza berken 2 yıl önce Şikayet Et
  ben hayatımda gördüğüm herkese tavsiye edeceğim
  Cevapla
 • vildan ıraz 2 yıl önce Şikayet Et
  2-3 yıldır kekemeydim çözümünü buldum hakkatten
  Cevapla
 • Cihat Berber 10 yıl önce Şikayet Et
  aynı dertle bende gittim. loggita merkezini tavsiye ederim.italya romada merkez isteyene yardımcı olurum şu an pek bi sorun yok çok rahatım
  Cevapla
 • ekrem kaya 10 yıl önce Şikayet Et
  bende yaklaşık 4-5 senedir nedendir bilinmez. hafif kekemelik yani arada sırada olan yada heyecanlı durumlarda hiç konuşamıyor duruma geliyorum.Bu son 1 senedir kalp ile ilgili ritm bozukluğu teşhisi konuldu bende daha önce bu tür kursları araştırdım hatta tanıdığım kişiler bile gidip tedavi oldular ancak verdikleri tedavi belli bir süre sonra tekrar eski haline geldi malesef bu tür kurslara gitmeden önce bir kalp kontrolunden geçerseniz daha iyi olacaktır ritm bozuklukları konuşmayı engeller nefes alma-verme düzensizliğinden kaynaklı sorundur kekemeli
  Cevapla
 • Kerim Demir 10 yıl önce Şikayet Et
  Çözüm Değil. Ne olur bu tür haberlere kanmayın. Geçici çözümler asla çözüm olmuyor. Emeğinize, zamanınıza, paranıza yazık. Haber7 size gelince. Emin olmadığınız haberleri niye yapıyorsunuz. Milyonlarca insan belki de bu yanlış haber yüzünden perişan olacak. Umarım bu yorumu yayınlarsınız.
  Cevapla
 • Ömer GÜN 10 yıl önce Şikayet Et
  devam.... Bu tedavi yöntemini uygulan Sim200 merkezi daha sonra bölündü,bir kısmı Loggita Konuşma bozuklukları diye yer açmıştı Beyoğlu'nda. Haberdeki şahıs tamamen kopyalamış. Kendisinin hiçbir katkısı yok.Ben kendim tedavi oldum ve iddia ediyorum. Yalnız,etkili bir yöntem olduğunu da iddia ediyorum. İlgilenenler deneyebilir.
  Cevapla
 • Ömer GÜN 10 yıl önce Şikayet Et
  ilk yoruma devam. Sayın Sungur Ayvaz,ben 2001 de Sim200 merkezinde bu yöntemi denedim.5.gün sonunda içinizde bir his oluşuyor. Konuşma yasak olduğundan konuşmuyorsunuz ama sanki izin verilse bülbül gibi şakıyacaksınız gibi oluyor.Ben 2001-2003 arası çok iyi sonuç aldım.Ama malum iş hayatı vs. o tempoyu kaybettim. Şimdi yeniden CD ler bende vardı,çalışıyorum bu tedaviye.Nefes alışverişinin kontrolü,ilk hecelerin uzatılarak konuşulması gibi edinimleri kazanırsanız çok rahatlarsınız. Deneyin pişman olmazsınız.
  Cevapla
 • Ömer GÜN 10 yıl önce Şikayet Et
  Arkadaşlar.... Bu yöntem ilk kez Bulgaristan'da bu işin temel eğitimini almış kişilerce İstanbul'da Sim2000 konuşma bozukluğu merkezi olarak açılmıştır.Yöntem buradakinin tıpatıp aynısı.Haberi yapılan kurum,maalesef KOPYACI bir sistem belirlemiş. Sağ kulağa pamuk,ilk bir hafta susmak,ilk hecelerin uzatılması tekniği vs... Ve bilgisayarda videoları izlerken gördüm,okuma tekniği ve ekranda yazı çıkması vs bile aynı. Fatih rumuzlu arkadaşın dediği gibi,önüne gelen kekemelik tedavi merkezi açıyor. Yazıktır! Devamı var..
  Cevapla
 • fatih 10 yıl önce Şikayet Et
  dikkat edelim. kekemeliğin tanımını bilmeyen insanların kekemelik tedavisi yapması cinayetten başka bişey değildir.psikolog-psikatrist yada konuşma terapisti olmayanların tedavi yapması hiç ahlaki ve bilimsel değil.bu işi ticari amaçla yapanlardan uzak durunuz.öğretmen,işletmeci,lise mezunu kişiler kekemelik tedavi edemez.ütfen gittiğiniz merkezlerde çalışanların diplomasını sorunuz.soyulmayınız.
  Cevapla
 • fatih 10 yıl önce Şikayet Et
  kimse kanmasın. sevgili arkadaşlar maalesef türkiyede her önüne gelen kekemelik merkezi açmaya başladı.kadıköyde dalgıç,adana da marketçi,bursada emekli öğretmen vb.ben psikologum ve yıllardan beri kekemelik terapisi ile uğraşıyorum.maalesef arkadaşlar uzatarak konuşma tekniğini allayıp pullayıp merkez açıyorlar.bu işi yapan arkadaşlara eğitim durumlarını sormak lazım.eğer bu işi yapan kişiler psikolog-psikiyatrist yada konuşma terapisti değilse sahtekardır.lütfen araştırmadan her merkeze gitmeyiniz.psikolog fatih...istnbu
  Cevapla
 • Sungur Ayvaz 10 yıl önce Şikayet Et
  41 yaşındayım ve 2,5 yaşımdan beri kekemeyim.. Çok şeylere maloldu bana bu rahatsızlık. 5 yaşımdan beri gitmediğim doktor, hoca, falcı kalmadı. Allah'tan ilerleyen yaşlarımda biraz tevekkül sahibi oldum da bir parça rahatladım. Yoksa intihar mı ederdim, ne yapardım bilmiyorum. Çok tedavi yöntemleri gördük. Sütten ağzım öyle bir yanmış ki, üflemek bir yana yoğurdun yanından bile geçemem. Yeni bir yöntem denerim ama garanti olarak para iadesini bile kabul etmem. Tedaviye başlayan beni ya iyileştirecek ya da sonuçlarına katlanacak. Ya da "olmaz" diyecek.
  Cevapla
 • Muhmet Seven 10 yıl önce Şikayet Et
  kuzenimi gönderdim. Kekemelodiyi geçen sene Haber 7'de okumuştum. Kuzenim gitti. 15 değil 17 gün gitti. İki gün söylediklerinden fazla oldu ama hala iyi konuşuyor. Abisinin bir şikayeti var yalnız. "Bu kez de susturamıyoruz" diyor.
  Cevapla
 • Kerim Demir 10 yıl önce Şikayet Et
  15 günde çözüm olmuyor. 15 günde yapılan tedaviler geçici tedavilerdir. Daha sonra kekemelik tekrar ediyor ve kesin çözüm olmuyor. Bir de kişiler bu konuda çok para harcıyor ve yazık oluyor. Lütfen bilinçli olalım.
  Cevapla