TÜM YORUMLAR

Suzan Sabancı manastır aldı
Suzan Sabancı manastır aldı
YAŞAM
01 Ekim 2009, 09:42
Suzan Sabancı manastır aldı
Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer, Cunda Adası'nda eşsiz bir arazi satın aldı. Arazi içinde Ayvalıklı Rumlar arasında evlenmek isteyen kızların dilek kapısı olarak ün salan Ayışığı Manastırı da var.
YORUMLAR 6
 • Akın Taylan 10 yıl önce Şikayet Et
  sabancılar kurtarır. Suzan Sabancı burayı restore etmekle büyük hayır işliyor. Cunda'daki tarihi eserlere herhalde Rumlardan kalma diye devlet sahip çıkmıyor, hepsi yok olmak üzere. Adanın merkezindeki Taksiyarhis kilisesi bile en küçük depremde yerle bir olacak halde kaderine terk edilmiş. Yazık.
  Cevapla
 • tunç 12 yıl önce Şikayet Et
  onemsiz. IMF var.Türkiye buna odaklanmış,çok başarılı bir işkadını Suzan Hanım.bunların tartışılması için çok yanlış bir zaman.
  Cevapla
 • Alin 12 yıl önce Şikayet Et
  boyle birsey olamaz!. arkadaşlar,bir rum olarak bunun gerçek olmadığını söyleyebilirim rahatlıkla.çok büyük sorun çıkardı eğer gerçek olsa.camiler satılmadığına göre,bizim ibadet yerlerimiz de satılmıyor.arazinin içerisinde kalmış olsa bile devletindir.hatta suzan sabancı restorasyonu üstlenmiştir.olmayacak şeyler bunlar.bu ülkenin rumlarını hor görmekten başka bir anlamı yok bu haberin!
  Cevapla
 • ömer dinçel 12 yıl önce Şikayet Et
  emir büyük yerden. sabancı ailesini kendimizden bilirdik ama ömer sabancı bize kimlerden olduklarını gösterdi. geçen bir köşe yazarının yazısında hürriyet gastesinin 430 milyon dolara alacak varken neden aydın doğana 37milyon dolara satıldı. bu satışı derin devlet mi (ergenokoncular) istedi...erol simavi neden isviçredeye yerleşti ve türkiyeye gelemiyor yoksa bu gazetenin sahibi aslında başkasımıydı... aslında suzan sabancı dinçer in yaptığı ergenekoncuların efendilerinden aldıkları emirleri yerine getirmek.
  Cevapla
 • ömer süt 12 yıl önce Şikayet Et
  ah sakıp ağa ah. rahmetli sakıp sabancı şunların rezilligini görseydi eminim 1000 kez topragın dibine girmek isterdi
  Cevapla
 • Emirhan EVLİYAOGLU 12 yıl önce Şikayet Et
  Hayırlı olsun... Allah mübarek etsin.
  Cevapla