TÜM YORUMLAR

Aydınlık'ın kuruluşunda Yahudi parmağı
Aydınlık'ın kuruluşunda Yahudi parmağı
MEDYA
23 Aralık 2009, 19:54
Aydınlık'ın kuruluşunda Yahudi parmağı
Yıllardır sansasyonel haberleri ile gündeme gelen, sık sık yabancı istihbarat servisleriyle ilişkisi olduğu öne sürülen Aydınlık Dergisi'nin kuruluşundaki Yahudi parmağı belgelendi. İşte Aydınlık'ın bilinmeyen yanları:
YORUMLAR 12
 • erdal islam 11 yıl önce Şikayet Et
  .... garip garip yorumlar yazılıyor bazen sanırım bunların çoğu bilgisizlikten ve gündemi takip etmemekten kaynaklı hatırlarmısınız gazze olayları sonrası ve sayın başbakanın davostaki restinden sonra israil dışişleri bakanı şöyle bir demeç verdi kendi basınınabiz türkiyede türkiyeden daha güçlüyüz?!bunlar işte...
  Cevapla
 • mehmet tok 11 yıl önce Şikayet Et
  baglanti. ateist yahudiler masonlari destekler, masonlar ergenekonu destekler, ergenekon pkk yi.
  Cevapla
 • Sehzade 11 yıl önce Şikayet Et
  MEDYA. Turkiyede medyasini ele gecirmek, turkiyenin controlunu ele gecirmek demektir. Bir devleti tolere etmek medyadan gecer. Bir milleti ayartmakta, duzeltmekte medyadan gecer. Bu konuda kimseye firsat vermemek gerek.
  Cevapla
 • hakan27 11 yıl önce Şikayet Et
  Zaten Belli Değilmiydi. Bunca ülkemizi karıştıranların ve arkasında sahtekar Atatürkçü kişileri ön plana sürerek yahudi ve de ingiliz parmağının olduğu.Allah bunların şerrinden ülkemizi ve milletimizi korusun.
  Cevapla
 • murat ethem 11 yıl önce Şikayet Et
  TÜRKİYEDE OLAN BÜYÜK OLAYLARIN ÇOĞUNDA YAHUDİ PARMAĞI VARDIR. Nilden Fırata kadar olan bereketli toprakların Allah tarafından İsrailoğullarına vaat edildiği inancı yahudilerin temel inancır. Bu inanca sahip olanların hedefine ulaşmak için her yolu mübah görecekleri muhakaktır. Bu sapık inancın taraftarları olan siyonist yahudilerin tek umudu, dört ülke topraklarına dağılmış kürtlerden istifade etmektir. bu noktada demokratik açılım hayati bir önem taşıyor. Eğer kürt sorunundan kaynaklı (-ki bu sorunun aktörleri de yahudilerdir) sorunlar halledilirse planları tutmaz
  Cevapla
 • ali necmettin 11 yıl önce Şikayet Et
  çelişki. yahu dağlarda apoyla boy boy fotoğrafı olan kim? tabiki perinçek, ben olacak değilim ya... bin sayfa iddianamede yazılsa hakkında ve bu iddianameden aklansa apoyla el ele kol kola bir fotoğrafı yüreklerde mahkum olmasını engelleyemez bu adamın.
  Cevapla
 • demir demir 11 yıl önce Şikayet Et
  Türkiye de mi? Hayatta inanmam.. 19.12.2009 tarihinde haberturkde murat bardakçıya cemil ipekçi konuktu. Türkiyede yahudilerin etkin olduğunu söylüyordu. Yanındakiler de "Yönetebiliyorsanız siz yönetin" diyorlardı. Kısacası tarikatlar,siyasi partiler,şirketler,devlet yönetimi vs.. Daha fazla söze hacet var mı?
  Cevapla
 • caner öztürk 11 yıl önce Şikayet Et
  uyumaya devam. türkiyenin önde gelen kurumları fındık kabuğunu doldurmayan işlerle uğraşırsa olacağı bu. yıllarca bu ülkeyi arap saçına döndermişler bu ilegal kurumlar kimsede çıt yok.sefil halkın iradesini baltalamak olursa bir adım öndeler.bu nasıl bir iş buralarda neler oluyor???????????
  Cevapla
 • fatih demir 11 yıl önce Şikayet Et
  one minutes. birde bazıları sözde atatürkçü geçinir.ATATÜRK tüm mason kuruluşlarını tek tek kapatmıştı,ülkeye zararını yıllar öncesinden görmüştü.Ama tabi herkes ATATÜRK olamaz,olsa olsa kukla olur.Yaa insaf ONE MİNUTES deyin bari...Çokmu zor? evet aslında çok zor yürek ister.....
  Cevapla
 • Mehmet Sur 11 yıl önce Şikayet Et
  Atıp Tutuyordu Perinçek. Abd diyor emperyalistler diyor sıkıyordu.Meğer tam Abdci tam Yahudi uşağı bir düzenin dümeninde oturuyormuş.Zaten fikri neyse zikride odur derler işte belgelemişler bay Perinçek ve kuyruğundakileri zaten ülkeyi planlarla tepe taklak etmek bu zihniyetlerin işine gelir.Memleketimin saf temiz dini bütün insanları iş başına gelirse yeniden yedi düveli hizaya getirir.Her zaman halkım süründürülmeli kafese alınıp çoluğu çocuğu patlatılmalı ülkenin itibarını iki paralık insanlarını yaka paça edilmeli.
  Cevapla
 • ibrahim çalık 11 yıl önce Şikayet Et
  HER CÜMLELLERİNİN İÇİNDE CİA MOSSADGEÇİYORDU OYSA. insan dinleyince vay be ne vatansever insanlar helal olsun diyesi geliyordu,ama gerçekler öylemi?bir bakmışsınki kurucuları en çok karşı çıkıyormuş gibi yaptıklarıdır.
  Cevapla
 • ironimpati 11 yıl önce Şikayet Et
  yahudi parmağı ne demek. zaten o dönemlerde savaşlar da dahil ne olmuşsa arkasında çoğunlukla yahudiler var. 18-20 yy larda birçok filozof, yazar, şair ve siyasetçi gibi komünizm fikrini ortaya atan ve geliştirenler de yahudiydi. ırki ve dini ayrımcılığı reddeden bir politik harekette yabancı parmağı tanımı enternasyonel kavramına ters
  Cevapla