TÜM YORUMLAR

Başbakan Erdoğan'ın maçta omzu çıktı
Başbakan Erdoğan'ın maçta omzu çıktı
SİYASET
04 Ocak 2010, 08:37
Başbakan Erdoğan'ın maçta omzu çıktı
Futbol tutkunu Başbakan Erdoğan, çocukları ve damadıyla yaptığı maçta düştü. Omzu çıkan Erdoğan ilk müdahalenin ardından İstanbul'a götürüldü. Hastanede MR'ı çekilen Erdoğan'ın son durumu:
YORUMLAR 51
 • Mimiga 10 yıl önce Şikayet Et
  Keyifsiz halinin farkındayım ve üzülüyorum. Keşke birşeyler yapabilsek. Biliyorum ki o en sinirli anında bile -hatta ona hakaret edilirken bile- nezaketi elden bırakmayan, yorumlarken düşündüren aynı zamanda güldüren farklı bir kişilik. Artık eskisi gibi değil, son derece keyifsiz. Ben eski haline döneceğini umut ediyor ve onu çok seviyorum.
  Cevapla
 • darbeleredurde 10 yıl önce Şikayet Et
  teveccühünüz için sonsuz teşekkürler. elbette gönül dostlarıyız hiç görmediğimiz halde ortak tavır,tepki koyabiliyor hatta espiri bile yapabiliyoruz.mesai dışında en uzun zaman harcadığım tek yer haber 7.ancak metin abimde son zamanlarda bir antipatik yapılanma görüyorum ergeneokunun dahli varmıdır ki :) sevabına şu adamı accık canlandıralım diyeceğim ama duvar gibi,bir kusurmu işledim diye eski yorumları tarayıp duruyorum ama.emekli abemin derdi ne olaki ?kızıyorum ona çoook ama bir o kadarda seviyorum ne edecem bilemiyorum?
  Cevapla
 • Mimiga 10 yıl önce Şikayet Et
  İkinci sınıf yorumcu olmayan darbelere dur de. Biz birbirimizin acısını kendi üzerimize isteyecek kadar, birbirini hiç tanımayan ama hep tanıyormuşçasına kalpten bağlı olan dostlarız. Aynı şeyleri düşünmemiz de bu yüzden doğal, şaşırma.
  Cevapla
 • hasan yücel 10 yıl önce Şikayet Et
  İşte budur. Ecevit başbakanımız sağlık problemiyle ilgili hastaneden çıkmazdı bakanlar kurulu toplantıları hastanede yapılırdı ama şimdi benim başbakanım maçta sakatlanıp hastaneye geliyor.Dinamik Türkiye haydi bastır 2010 da inşallah sıçrama yapıcaz inşallah..
  Cevapla
 • darbeleredurde 10 yıl önce Şikayet Et
  telepatik kopya vaarrr. haberi görür görmez aklımdan geçen ilk şey SANA GELEN BANA GELSİN di yorum yazmadan kim ne yazmış diye gezinirken birde ne göreyim mimiga benim yazacam yorumdan telapati yöntemiyle ALINTI yapmış :) gecikmelide olsa sn başbakanım sana gelen bana gelsin,rabbim acil şifalar versin.içi kin,nefret dolu bu azgın güruhuda ıslah eylesin,hidayet versin .
  Cevapla
 • mehmet öztürk 10 yıl önce Şikayet Et
  geçmiş olsun. Türk ve islam dünyasının büyük lideri. Rabbimin kudret eli ,elinde olan dualarla yürüyen mücahit ,AllahCC şifa versin.
  Cevapla
 • Tan Kiraz 10 yıl önce Şikayet Et
  CHP Lİ VEKİLLERE MALZEME ÇIKMIŞ. ilk fırsatta yemez içmez kahvehane edebiyatıyla yorum yaparlar.tek özellikleri konuşmak, öyle pirim yaptıklarını sanıyorlar.tribünlere oynayacaklar ya
  Cevapla
 • darbeleredurde 10 yıl önce Şikayet Et
  yazık ya. insanlıkdan nasibini alamayan ne kadar insan görünümlü model varmışda haberimiz yokmuş.insan olan insan birinin başına gelen belaya,kazaya sevinmez.ancak bu kural insan olabilenler için geçerlidir !
  Cevapla
 • alat asim 10 yıl önce Şikayet Et
  SEVGİLİ BAŞBAKANIM,. Geçmiş olsun, sana en iyi dileklerimle acil şifalar dilerim, inşallah çabuk iyileşirsin, Devletimi, Milletimi, Dünyamı hortumculara, aşağılık kimselere, yalancılara, soytarılara bırakma.
  Cevapla
 • AKYOL 10 yıl önce Şikayet Et
  geçmiş olmasın. Geçmiş olmasın kalıcı hasar olsun sayın başbakanım ki içimiz biraz soğusun...
  Cevapla
 • zahide özkan 10 yıl önce Şikayet Et
  Nankörler!!!. Yorumların hepsini okudum.Başbakan hakkında son derece tebiyesizce saygısızca yorumlarda bulunanlar olmuş.Başbakana kötülük dileyenlerin bu dilekleri İnşaallah kat be kat fazlasıyla kendilerini bulur!
  Cevapla
 • DOĞAN ALACA 10 yıl önce Şikayet Et
  yaptığı zamlar. Yaptığı zamlarla milletin ahını alıyor memura işçiye yüzde 2.5 cuk vergilere yüzde 60-70 bu hak mı adalet mi milletin ahı tutuyor
  Cevapla
 • Mehmet 10 yıl önce Şikayet Et
  Başbakan.!. Şu Adama Fatih deyip KOskoca Osmanlı Padişahı Fatih Sultan Mehmed Han ın adını Kirletmeyin.Ben ergenekonmus terormus bilmem. Evde Coluk cocuk aç herşeye vergi zam zam ve vergi manyağı etti insanları.eskiden 30 lirayla 130 km yaparken şimdi 100 km yapıyorum varın gerisini dusunun.gecen ay 520 tl elktrik faturası odedim yeni gelen fatura 620 geldi 1 ayda bu kadar fark edermi yazıklar olsun hakkım helal değildir size.
  Cevapla
 • ugur can 10 yıl önce Şikayet Et
  .. geçmiş olsun tayyip baba bırak artık topu artık yaşlandın yaw
  Cevapla
 • ahmet okutan 10 yıl önce Şikayet Et
  KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ.... Millet aç,ülke kaosa sürüklenmiş,başbakan top oynuyor..magazin siyasetinin devri geçti..
  Cevapla