TÜM YORUMLAR

TRT'den, Doğan Grubu'na büyük rest!
TRT'den, Doğan Grubu'na büyük rest!
MEDYA
28 Ekim 2010, 02:00
TRT'den, Doğan Grubu'na büyük rest!
TRT, adeta kendisine cephe alan Doğan Grubu'na büyük bir rest çekmeye hazırlanıyor. Tufan Türenç'in yazısı ipleri kopma noktasına getirdi. İşte Haber 7'nin ulaştığı bilgiler ve iddialar...
YORUMLAR 28
 • Y. Caglar 10 yıl önce Şikayet Et
  camur at izi kalsin. Her zamanki gibi, guzel Turkiyemizde bir kesim varki cekememezlikerini ancak camur atarak belli ediyorlar. Bir suru yalan yanlis iftiralarla TRTye golge dusurmek istiyorlar. Ama basaramazlar. Ben babamla ve cocugumla birlikte televizyonda beraber program/dizi izleyebiliyorsam bu TRT sayesinde oluyor. Dogan ajansin tv kanallarinda ise yarar bir program varmi?
  Cevapla
 • fatih özdemiroğlu 10 yıl önce Şikayet Et
  Utanmak. orda bi yazar yazı yazdı diye TRTnin bu yaptığı nasıl bir anlayıştır ? Ayrıca yalan değildir TRT elektrik faturası ve bilişim ürünlerinden aldığı parayı boşa harcamaktadır. Derhal 1 kanala dönmesi ve o parayı iş alanları kurmak için harcaması lazım hükümetimizin.Bir araştırmaya göre 150 bin kişi iş bulur bu TRT ye verilen paralarla ne gerek var devletin tv açmasına ben hiçbir TRT kanalını izlemiyorum geçen bi şey denk geldi stadyum programında varoş diye insanlarımıza hakaret etti yorumculardan biri.
  Cevapla
 • 1299 10 yıl önce Şikayet Et
  sadece TRT nin mücadelesi yetmez !. Hep beraber, ne için varoldukları, amaçları, taraflı yayınlarından açık olarak anlaşılan doğan medyasına tavır koymalıyız. Gazetelerini almamalıyız. Kanallarını seyretmemeliyiz. Bunun vebali vardır. Tirajları, reytingleri dibe vurmazsa bunlar Bize daha çoooook tezgah kurarlar.
  Cevapla
 • bumillettenbiri 10 yıl önce Şikayet Et
  bo olay gerçekleşsin o gün bende izlemeyi bırakırım zaetn gıcık oluyom. ha paramı veriyon hayır sadece cihaz ücreti dışında 5 kuruş vermedim vermemde ama trt çıkarsa o platformdan anında bende atarım cihazı.
  Cevapla
 • Timur 10 yıl önce Şikayet Et
  *. Doğanın ne malı varsa kullanalım,yerli malı yiğidin malıdır.
  Cevapla
 • fevzi demirci 10 yıl önce Şikayet Et
  bence. d-smart`a hiç girmemek en doğrusu idi. ben mesela. doğan grubunun millet düşmanı olduğuna kanaat getirdikten sonra, bunlara para kaptırmamak için ne d-smart alırım, ne PO`dan benzin alırım, ne bunların gazetesini alırım, ne televizyonlarını izlerim. doğana bulaşmış olduğunu bildiğim hiç bir şeye yaklaşmam bile. bu tavrı ülkenin öteki namuslu insanları da gösterse doğan gibiler, bu kadar uzun süre problem olmaya devam edebilir miydi? adamlar bize karşı, ilan edilmemiş sinsi bir harple savaşıyor. yetti gayri.
  Cevapla
 • kerem yılmaz 10 yıl önce Şikayet Et
  TRT NİN EKSİLERİ ARTILARI.... bence devletin bir kanalı olması gereklimidir? evet gereklidir ancak tek kanal yeterli, yani devlet bütçesini abartmamalı , şeş,beş,arap,türk gibi kanallara gerek yok.. trt 1 yeterlidir. gelelim eski trt ile yeni trt ye. ben ve ailem trt yi eskisinden çok daha fazla seyrediyoruz. programları daha izlenebilir. doğan medyasından kat kat iyi olduğu aşikar. tek eleştirim devlet kaynakları kullanılarak aşırı bir kanallaşma ve kadrolaşma var. çok sayıda insanı torpille işe aldılar..
  Cevapla
 • aslan demirbilek 10 yıl önce Şikayet Et
  TRT DEVLET DAYATMASI O DA ÖZELLEŞSİN. Ben kendim resmi idolojiyi temsil ettiği için hiç inandırıcı bulmuyorum şahsen çünkü devlet finase ediyor... BBC yle karşılaştırmayin lütfen. o da özelleşsin artık hükümetin boruzanlığı olmasın çünkü benim vergilerimle finase ediliyor.
  Cevapla
 • sinan topal 10 yıl önce Şikayet Et
  .. TRTnin böyle bir yol izlemesi doğan medyasını değil sadece seyirciyi mağdur konumuna getirir. Umarım TRT daha aklı selim düşünür.
  Cevapla
 • Abdullah Kabul 10 yıl önce Şikayet Et
  TRT izliyoruz. TRT izliyoruz. evet, iki yıldır TRT izliyoruz.
  Cevapla
 • ufuk 10 yıl önce Şikayet Et
  inşallah olur bu.... isabet olur.. artık birilerinin kurutması gerek bu doğan medya bataklığını. yıllardır bu gurubun ürettiği haşerelerle mücadele ediyor ülkemiz. yeter artık bu ülkeye ahlaksızlığı, karaktersiz siyasetçileri pompalayan doğan gurubuyla mücadele etmek lazım. sn şahin in bu tehditi gerçekleştirmesi lazım. trt guruplarının olmadığı bir d-smart çok büyük zarar görür.
  Cevapla
 • Hüseyin Uzun 10 yıl önce Şikayet Et
  TRT. Herhangi bir digital forumda olanlar izlemesede TRT hep ağırlıklıdır. Yokluğu sıkıntı yaratır. Madem Doğan medyası çekinmiyor, o zaman ortada korkacak bir durum yok. TRT çekilsinde görün bakalım kaç kişi bunları geri iade ediyor. TRT her zaman seyredilir , ihtiyaçtır. Seyretmediğiniz zamanlarda bile heran seyredebilme ihtimalinizin olması sizi rahatlatır. Haydi TRT bu darbeci yalaka medyaya bir ders ver.
  Cevapla
 • kadir sert 10 yıl önce Şikayet Et
  doğan sevenler ne kadarda çok varmış. trt hiç tv izlemem ama trt de takip ettiğim 3 dizi var ki bunlar öyle tırıvırı dizi değil yerden yüksek halilibrahim sofrası sakarya fırat allahaşkına dizimidir fatmagül ül suçu ne adlı dizi bir saniye izlemiş değilim sadece magazin haberlerinden takip ederek söylüyorum tecavüz sahnesinden başka ne var daha sonra ne olacağı belli fakir ve güzel kız vücuduyla istanbulun altını üstüne getirecek zengin erkekleri peşine takacak bumudur dizi
  Cevapla
 • driver1 10 yıl önce Şikayet Et
  bende sıralama. Benim TV de sıralamada ilk 5 kanal trt sonra diğerleri var zapping yaparken 1 den başadığım için TRT yi atlamadan bakarım ya siz...
  Cevapla
 • Hasan 10 yıl önce Şikayet Et
  AHMET OZBIR KATILIYORUM.... Dogan yayincilik kendini asti, yalan dolan haberlerle insanimiza yillardir beyin yikama teknigi uygulamistir! Ben sahsen bu kanalin anahaber bultenine hic bakmam!
  Cevapla