TÜM YORUMLAR

Chavez: Erdoğan fakirin elini bırakmıyor
Chavez: Erdoğan fakirin elini bırakmıyor
SİYASET
25 Ocak 2011, 07:02
Chavez: Erdoğan fakirin elini bırakmıyor
Kendini ‘halk çocuğu’ olarak tanımlayan, ülkesindeki sel felaketinden sonra evsiz kalanları sarayında ağırlayan Chavez’in, Erdoğan’a kişisel bir hayranlık duyduğu ortaya çıktı. Chavez, Bakan Yıldız'ı da Allah'ın selamıyla karşılamış.
YORUMLAR 13
 • Ebu-Yunus 10 yıl önce Şikayet Et
  zoraki g.s.s zulmü.... zenginin biri fakirin kapısına erzak getirir. fakir tam Allah razı olsun diyecekken zengin bunun parasını ver der. fakir benim param olsa kendim alırım zaten der. o halde kalsın senin iyiliğin. zengin der ki hayır. bu erzakları almaya mecbursun. parasını da mecbur vereceksin. yoksa zorla alırım. buradaki zengini devlet, fakiri vatandaş olarak düşünün. bir de genel sağlık sigortası mecburiyetini bununla kıyaslayın. haksız mıyım? devletin yaptığı aynen buna benzemiyor mu?
  Cevapla
 • Ebu-Yunus 10 yıl önce Şikayet Et
  . geçen gün 18 yaş altı çocuğu sgkya kaydettirmeye gittim. böyle birşey kalmadı dediler. bana SGKdan birkağıt gelmişti. genel sağlık sigortası yaptırın diye. ben memura dedim ki yaptırmazsam ne olur? o zaman zorla gss yaptırılır ve ayda 190 tl ödersin dedi. ben ödemezsem ne olur dedim. devlet haciz yoluyla da olsa o parayı senden alır dedi. şimdi bu mu sosyal devlet?
  Cevapla
 • Adem Oğlu 10 yıl önce Şikayet Et
  AKPARTİ Sosyalist. Bakmayın ben de dindarlıkları sebebiyle, dürüstlükleri sebebiyle oy veriyorum amma uyguladığı politikalar sosyalist politikalar. Ne yaptılar: Kişi başına düşen geliri artırdılar. Milli geliri artırdılar. Paranın değerini yükselttiler. İhracatı patlattılar. Enflasyonu çatlattılar. Sağlıkta devrim yaptılar. Sosyal politikalarla fakir fukarayı aç çıplak bırakmadılar. Eh bundan âlâ sosyalistlik olur mu. Bütün sosyalistlerin imrenip de yapamadıkları şeyler bunlar. Çalışabilir nüfusun %89una iş bulmuşlar. Süper.
  Cevapla
 • hakanasil 10 yıl önce Şikayet Et
  chavez bile anlamış. tee okyanus ötesinden ABD ye kafa tutabilen belkiden en başta gelen adam bile başbakan erdoğana övgüler yağdırırken. sözüm ona kendilerini GS taraftarının tamamının sözcüsü sayan ve dedelerinden gelen alışkanlıkla muhtıra verir gibi beyanat veren bilmem ne taraftar grbu sözcülerine kapak olsun. ayrıca genclerbirliği kızıl kara bilmm ne grubu hevesliyseniz dilediğiniz partide siyaset yapın sandık da dersinizi alırsınız. sandık trbün çoşturmay benzemezzz
  Cevapla
 • Onur Çetin 10 yıl önce Şikayet Et
  sevgili beyazfikirler. fakır olmasa zenginlik diye bir kavram olmazdı demekki zengin de olacak fakir de.daha iyi anlaman için bir örnek vereyim herkes doktor olsa çöpleri kim toplayacak.demek ki bu farklılık hayatın gereği...o zaman fakiri de koruyup kallayanın olması gerek değilmi.... sevgili dostum....
  Cevapla
 • BeyazFikirler 10 yıl önce Şikayet Et
  Fakirlik Bir Utançtır. Fakirliği yüceltmeyiniz. Hiç kimse fakir bir insan olarak yaşamak istemez. Fakirliğin onurlandırılması, fakirliği yokedip zenginlik yaratamayan yönetimlerin ben de sizdenim bana oy verin deme şeklidir. Fakirlik biz zuldür. Bu yüzden Erdoğanın fakirlerle arası iyiyse bu ancak başarısızlığın resmidir.
  Cevapla
 • Ahmet Aydın 10 yıl önce Şikayet Et
  erdoğana bütün dünya hayran. başbakanımıza bütün dünya büyük bir saygı besliyor. islam dünyasında herkes tayyip erdoğan gibi bir liderleri olması için dua ediyor. dünyadaki sosyalistler de erdoğanı dünya sistemindeki dengeleri bozduğu için, zalimlerin karşısına dikilebildiği için çok seviyorlar. ama malesef bizim ülkemizdeki önyargı lı kafalar hala böyle büyük bir lideri anlayamadı. Allah onların da anlamasına yardımcı olur inşallah.
  Cevapla
 • yusuf taner 10 yıl önce Şikayet Et
  kıtalar arası. kıtalar ötesinden bir kominist anladı.......demek görmek için yakın olmaya gerek yok.....
  Cevapla
 • Bildiğim KADARIYLA 10 yıl önce Şikayet Et
  Bediüzzamanın Şamda (suriye) verdiği hutbeden bir pasaj. Eğer biz ahlâk-ı İslâmiyenin ve hakaik-i imaniyenin kemalâtını efalimizle izhar etsek, sair dinlerin tâbileri elbette cemaatlerle İslâmiyete girecekler belki Küre-i Arzın bazı kıtaları ve devletleri de İslâmiyete dehalet edecekler. (HUTBE-İ ŞAMİYE: Bediüzzaman Said Nursî Hazretlerinin otuz beş yaşında iken, Şam&8217da, Şam ulemasının ısrarı üzerine Câmi-i Emevîde irad ettiği bir hutbedir.) Eğer biz İslam Ahlakının ve İman Hakikatlerinin mükemmelliğini fiillerimizle, davranışlarımızla göstersek....
  Cevapla
 • Gürsel SÖNMEZ 10 yıl önce Şikayet Et
  Bakın arkadaşlar. cavez sosyalist bir lider sosyalis bir lider Türkiyede kimi takdir etmesi lazım? Kılıçtaroğlu ve havarilerini. Hani onlar sosyalist,halkçılarya. İyi de bu cavez neden Sayın Erdoğanı seviyor? Burdan bizdeki sosyalist geçinen darbeci,cuntacı ucubelere sesleniyorum. Eğer fikirlerinizde samimi iseniz şapkanızı önünüze koyun bir düşünün. Yoksa sizdeniz dediğiniz halktan bir osmanlı tokadı daha yenize 5,5 ay kaldı...
  Cevapla
 • ahmet kayserili 10 yıl önce Şikayet Et
  adam gibi adam. da bu chp acaba bu adama ne kılıf uyduracaklar..işlerinlerine gelmez hele işin ucunda erdoğan varsa hiç işlerine gelmez..merak ediyorum
  Cevapla
 • faran 10 yıl önce Şikayet Et
  muttaki... ayette geçen müslüman olmadan önce takva sahibi olanlardan biri de chavez...bana göre 2 ömer den biridir kendisi..umarım hakikatle yüzleşir ve iman ile şereflenir.zaten bu tarz şahsiyetlerin müslümanlığından gelirse fayda gelir...kalanının çek kuyruğundan.
  Cevapla
 • demir demirsan 10 yıl önce Şikayet Et
  Haber edelim. Adnan Oktar hocamızı da kendisini inşallah, maşallah diyerek müslüman etsin. İnşallah hocam, maşallah, amin.
  Cevapla