TÜM YORUMLAR

Ajda Pekkan'ın Dündar'a 'yalaka' yanıtı
Ajda Pekkan'ın Dündar'a 'yalaka' yanıtı
SİYASET
28 Mayıs 2011, 12:15
Ajda Pekkan'ın Dündar'a 'yalaka' yanıtı
Ajda Pekkan'ın, Bakan Bağış'a, "İyi ki varsınız, Sizin için canımızı vermeye hazırız." şeklinde iltifat etmesine 'yalakalık' diyen Dündar geri adım attı. Ama Pekkan'dan yanıt gecikmedi
YORUMLAR 48
 • hayat 10 yıl önce Şikayet Et
  uğur efendi aynaya bak yakalanın kim olduğunu sana söyler. niye şimdi Ak partiye oy verenler ve onun milletvekillerine oy verenler mi öyle yoksa darbe şakşakcılğı yapanlarmı yalaka yada yalan yanlış haberlerle halkın midesini bulandıranlarmı gerçi senin yüzünü her gördükçe midem bulanıyor sözünü bilmeyen adam
  Cevapla
 • Samil Bayram 10 yıl önce Şikayet Et
  AK Parti %50 ile tekrar iktidar olacak.. Sanatçılar Rahat Bir Nefes alacak.
  Cevapla
 • mehmet kara 10 yıl önce Şikayet Et
  ugur dündar. oldum olası bu adamı sevmiyorum adam herşeyi eleştirmesini biliyor.Ünlü sanatçımız egemn bağış ı övmüşse kime ne?
  Cevapla
 • MusaRidvan 10 yıl önce Şikayet Et
  Tam Tersi Olmalıydı Demi? :D. Artık sindirin içinize bazı şeyleri Ak Partiye her kesimden destek geliyor. Şunuda sormak istiyorum; Böyle modern , çağdaş kimseler diye tanıdıklarınız da Ak Partiye destek vermesini kaldıramıyorsunuz değil mi ? :D
  Cevapla
 • abbas külyutmaz 10 yıl önce Şikayet Et
  siz söyleyin. ajda pekkanın yaptığı nedir? yalakalık mı değil mi? yoksa kime yaptığına mı bağlı? bir de canımı veririm diyor.
  Cevapla
 • Dante EaSy 10 yıl önce Şikayet Et
  ugur dündar cehape zihniyeti. ya herkes cehape zihniyetindedir yada insan değildir düşüncesi yıkılmış ugur dündarların ve onun gibilerin medyadaki son demleridir
  Cevapla
 • Recep Kalaycı 10 yıl önce Şikayet Et
  SEN KİMİN YALAKASISIN?. Uğur dündarın programlarından hatırladığımız birçok hareket var ki. ajda hanıma söylediği yalakalık lafı o yaptıklarının yanında hafif bile kalır. bizlerde kendisini yağdanlıklı yalaka olarak tanıyoruz.
  Cevapla
 • kartal kara 10 yıl önce Şikayet Et
  ajdacı ampul sinekleri!. ne bu ya! bütün sinekler de toplanmış ajdacı kesilmişler başımıza.Şimdi apo övse bu hükümeti düzmantık apocu mu olurlar bunlar...valla hiç belli olmaz olur mu olur, bunlardan herşey beklenir..
  Cevapla
 • burhan kamalı 10 yıl önce Şikayet Et
  FAŞİZİMMMMMMMMMMMMMMMM. ne oluyoruzz herkes akp ye karşı faşistleşiyor artık demokrasi sakız markası çiğneniyor kokan ağızlarda bdp özgürlükçü sözde solcu demokrasi yandaşı ama mhp ellerine su dökemez faşislikte bdplilerin gazeteciler de yanı faşizmmmm bu nedir akp çok sıcak aşırı sıcak yapıyor yüzlerdeki plastik maskeler eriyor alttan ne ucube çıkıyorsa ya korkuyoruzz ya gülüyoruz
  Cevapla
 • reis 10 yıl önce Şikayet Et
  vergi hırsızı. Üçlü koalisyon hükümeti zamanında milyarlarca vergi borcunu bir kalemde sildirip üzerine soğuk su içen dündar hangi yüzle demokrasiden bahsediyor acaba?Ne zaman hakkın yanında,ezilenin yanında oldu?Yahudinin hakkını korudüğü kadar kendi insanının hakkını koruma lüksünü hiçbir zaman göstermedi.Her zaman medyada kin dolu bakışlar,aşalayıcı sözler hep ondan sadır oldu.Yazık bu insana.Yaşlılığa merdiven dayadığı şu günlerde erkek bir ses duymak isterdik doğrusu.
  Cevapla
 • Mehmet Akif ÖRÜCÜ 10 yıl önce Şikayet Et
  seni de biliyoruz. Programına çıkardığın kimi tipler milletin yüzde ellisine "aptal" dediğinde kılın" kıpırdamadı bir de üstüne herifi pohpohladın.Nedir bu kendinizden olmayanlara karşı kininiz ya siz bizim tarafta yaratılsaydınız.(Gerçi Rabbim bize merhamet etmiş.:)))
  Cevapla
 • garip garipoğlu 10 yıl önce Şikayet Et
  Ajda Hanım Neden Yalakalık Yapsın ki ?. Beğeniriz beğenmeyiz... Ajda Hanım müziğimizde önemli bir kişilik... Şahsen onun yalakalık yapmasını gerektirecek bir durumu olduğunu da hiç sanmıyorum... Ama onu yalakalıkla eleştirenlerin yalakalık yaptığını düşünüyorum...
  Cevapla
 • selahaddin pile 10 yıl önce Şikayet Et
  desbot dündar. miletin beynine çengel takıp serbes düşünmesini istemeyen desbotlar mao gibi tek tip insan yetiştirmek istemekten vaz geçmezlir. birde işlerine gelince fikir özgürlüğünden bahsederler o özgürlükte sadece islam düşmanlarına . müslümanlara ise kısgaç isterler.
  Cevapla
 • ömer faruk yılmaz 10 yıl önce Şikayet Et
  Bravoooo. Her zaman taraflılıkta zirve yapan dündar kendi tarafına bu kadar yalakalık yaparken Bunca insanı suçlayabilmesi hakkaten yüzsüzlükte pişkinlikte bravo dedirtiyor beyefendiye(?)
  Cevapla
 • BÜLENT AKGÖZ 10 yıl önce Şikayet Et
  solcuların yalakası uğur dündar. Ajda hanıma hakeret eden kişi chp ve solcuların 1 numaralaı haysiyetli yalakası.önce adam olsun sözünü tutup gazetecilikten istifa etsin.kendisi ve eşi hakkındaki iddaları bütün türkiye televizyonlardan takip etti.iddalar kanıtlanırsa istifa edecekti.kanıtlandı.ama uğurcumdan ses çıkmadı.önce adam ol sözünü tut.sonra başkalarını eleştir.
  Cevapla