TÜM YORUMLAR

Babalara camide cuma seminerine ödül
Babalara camide cuma seminerine ödül
EĞİTİM
17 Haziran 2011, 15:51
Babalara camide cuma seminerine ödül
İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen İyi Örnekler Projesi kapsamında, Bakırköy Rehberlik ve Araştırma Merkezinin düzenlediği Camilerde Cuma Seminerleri projesi birincilik ödülü aldı.
YORUMLAR 6
 • serkan soydemir 10 yıl önce Şikayet Et
  tebrik. Bir baba olarak son derece doğru bir karar olduğunu düşünüyorum, çünkü ülkemizde çocuklarımızın eğitim mesuliyetinin sadece anneler üzerine yüklendiğini görüyoruz.halbuki baba olmak sadece eve maddi olarak bakan kişi değil de,çocuklar üzerinde de maddi-manevi her konuda etkili bir baba modeli oluşturabilmek için iyi bir fikir olmuş.desteklenmesi gerekir, emeği geçen herkese başta bakırköy RAM kurumuna teşekkürler
  Cevapla
 • yunus aktaş 10 yıl önce Şikayet Et
  Nâkısalık Var. Müdür Bey konuşmasında gerekirse kilise ve havralarda da bu tür bir eğitimin verileeğinden bahsediyor. Bu, Türkiye'de mümkün mü? Müftülükten izin alarak camilerde değerler eğitimi verildi. Kilise ve Havralarda bunu yapmak için kimden izin alacaksınız? Ve onlar buna izin verir mi?
  Cevapla
 • ömer faruk şekeroğlu 10 yıl önce Şikayet Et
  teşekkür ederiz. eğitimde aile bütünlüğünü sağlamaya yönelik yapılmış çok önemli bir çalışma... tüm Türkiye'de uygulanır bir proje haline gelmesini bekliyoruz.
  Cevapla
 • Ülkücü Genclik 10 yıl önce Şikayet Et
  Harika Bir Proje. Emeği geçenlere ve Özellikle de Bakırköy RAM'a bu fikri uygulamaya koydukları için teşekkürler. Dini istismar etmeden de insanlara hizmet edilebileceği de gösterilmiş oldu böylelikle. Türkiye çapında yayılması dileğiyle...
  Cevapla
 • ALİYE ÖZKAN 10 yıl önce Şikayet Et
  teşekkür... Sayın hocam yaptıgınız işlerle gurur duymamak içten degil.Sizin gibilere bu ülkenin gerçekten çok ihtiyacı var. Siz çogalmalısınız onun için egitimleriniz zaten aralıksız devam ediyor biliyorum. Umarım hayat size dilediklerinizi verir.Başarılarınızın takipte zorlanıyoruz.ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.
  Cevapla
 • Psikolog İstanbullu 10 yıl önce Şikayet Et
  GÖRDÜĞÜM EN İYİ PROJE. İl Milli Eğitimin yaptığı en iyi çalışmalardan birisi olmuş, emeği geçenleri tebrik ederim. Bilimsel bir çalışma ama Cami Adabına ve Cami Kurallarına vurgu yapılması güzel olmuş.
  Cevapla