TÜM YORUMLAR

Kekeç, yandaş diyen Alçı'yı haşladı
Kekeç, yandaş diyen Alçı'yı haşladı
Polemik
11 Ocak 2012, 15:40
Kekeç, yandaş diyen Alçı'yı haşladı
Nagehan Alçı, Ahmet Kekeç'i 'hükümet yandaşı' olarak nitelendirince Kekeç 'Belden aşağı vurmadan konuşmayı öğreneceksin' dedi.
YORUMLAR 21
 • Nihat Özbudun 8 yıl önce Şikayet Et
  Allah fasıkın fıskından,. bir de kadının şerrinden muhafaza etsin, amin. Eskiler erkeğin bir nefsi, kadının 7 nefsi vardır derler.
  Cevapla
 • Mehmet Yenici 8 yıl önce Şikayet Et
  Kadın kopmuş.... Dinlemediği gibi konuşturmuyor da... İnsan seyrederken baygınlık geçiriyor!
  Cevapla
 • özkan bilgi 8 yıl önce Şikayet Et
  Hakaret Nedir?. Daha Hakaretin ne olduğu konusunda Hemfikir değillerki. Hakaret ile Küfürü aynı zannediyor nagehan hanım, canlı yayında örnek bile veremedi hakaret konusuna küfür etme korkusundan. Hakimlere Savcılara MİLİTAN Demek "Akpnin Arka bahçesinde Akpnin hakimi gibi çalışmayın NAMUSUNUZLA çalışın " demek Hakaret değilse Nagehan hanımı oraya GAzeteci diye dikenin heykelini dikmek lazım. Esas Suçlu Odur çünkü. İnsan kendini bilmeyebilir, ama onu bi mercilere getirenlerin bilmesi lazım....
  Cevapla
 • behlüldane 8 yıl önce Şikayet Et
  HAMAMA GİREN TERLER.... Sn .Kekec her adamla hasbihal edilmez,Her adamla arkadaşlık edilmez,Her Yerde her doğru söylenmez
  Cevapla
 • el_turco 8 yıl önce Şikayet Et
  hangisi?. negehan alçıya göre(?) hakaret; varsa eğer içerisinde, küfürlü-sinkaflı sözçükler o zaman oluyor(!) adamın biri mitinglerde çıktı(ke_MAL) başbakanının anasına dil uzattı, küfür etmedim iyi bakın dedi. evet, doğru etmesi ama etmekten beter etti! eee o zaman bu AĞIR ELEŞTİRİ mi oluyor? hakaret olmuyor nagehan hanım için! hayret. hali hazırda chp ve bdplilerin yaptığı gibi yarın birgün biri çıkar ve mecliste bu milletin örneğin bayrağına sözle küfür etmez ama en iğrenç bir şekilde davranışla hakaret eder(!) o zaman ne olacak hakaret etmedi sadece ağır eleştiride bulundu mu diyeceksin? ahmet kekeçe, canlı yayında hakaret etmedin mi şimdi sen? YAZIK sana... zavallı. ağır eleştiride mi bulundum ne?
  Cevapla
 • Erol Cömert 8 yıl önce Şikayet Et
  Nagehan Alçı resmen halt etmiş,,,. Kadın istediğine eleştiri istediğine hakaret diyor. Onun yaklaşımına göre gidersek; zamanında densizin biri çıkıp "dağda çoban otlatanla benim oyum bir olamaz" sözü, bi başkasının millete "bidon kafalı" sözlerini de eleştiri sınıfına sokup, bunlar hakaret değil gibi bir anlam çıkartıyor. Ben de kendisi hakkındaki eleştiri hakkımı kullanıp, "Nagehan sen değil gazetecilik, hamam çöpçülüğü bile yapamazsın bu kafayla" diyorum. Bu da hakaret değil öyleyse... Sıkışınca hemen iktidar yandaşlığıyla suçla öyle mi... Yuh be!
  Cevapla
 • Ahmet Özbir 8 yıl önce Şikayet Et
  YANDAŞ GÖRMEK İSTİYORSAN CUMHURİYET'E, SÖZCÜ'YE BİR BAK AHMET'E SONRA LAF AT!... Sn. Nagehan lütfen bir büyüğüne karşı konuşurken sözlerine çok dikkat et, yandaşçı dediğin kişi KANDAŞÇILARDAN çok azap çekmiş çileli ve de demokrasiye ölümüne bağlı biri, yani Kekeç hakkında öyle ileri geri konuşup onu ve bizleri bir daha sakın ha üzme. Kocanı yakından izle, bu ülkede SİVİL VESAYET düşmanı yobazların kim olduğunu ondan öğren, demokrasinin yılmaz savunucuları kimler onları da ayrıca irdele ondan sonra Ahmet Kekeç'e lafları sırala, ancaaaak Kekeç gerçek manada özgürlüğün yanında olan, VESAYET DÜZENİNİN YAĞMACILARININ tam karşısında bulunan biri olduğunu mutlaka gör ve köşende dile getir.
  Cevapla
 • yusuf kaya 8 yıl önce Şikayet Et
  Gazete yorumcularının tv de yorum yapması doğru mu?. severek yazılarını okuduğum yazarların çoğunu tv ekranında yorum yaparken dinlediğimde gözümde eski saygınlıklarını yitirdiklerini görüyorum. Sanırım insan yazarken yeniden gözden geçirme, düzeltme ve düzenleme fırsatı bulurken tv'de yapılan yorumlarda kavga etme, gaf yapma, çok basit söz ve yorum hatalarına düşme gibi insani zaaflar ortaya koyuyorlar. Bu durum bazen çok değer verdiğimiz yazarların değerini sorgulatıyor. Ben şahsen beğendiğim yorumcuları tv ekranından seyretmemeye gayret ediyorum. Böylece yazıları çok daha güçlü oluyor benim için.
  Cevapla
 • yucedigital 8 yıl önce Şikayet Et
  Kekeç Resmen Fanatik Olmuş. Kekeç Bir Tv Kanalında Bir Bayan Sunucuya Meslektaşına Karşı Üslupsuz Atıp Tutmuş. Yakıştıramadım Şahsen...
  Cevapla
 • Umit Erdal 8 yıl önce Şikayet Et
  Ahmet Kekeç aşırı tepki göstermiş. Nagehan Alçı'nın sözü yanlış dahi olsa, Ahmet Kekeç'in had bildirir gibi üslup kullanması, hoş olmamış.
  Cevapla
 • Sadık Çelik 8 yıl önce Şikayet Et
  iki güzel yorumcu boş konuşuyor!. Her ikisini de severek dinlerim, fikirlerini ve eleştirileri kalitelerini beğenirim. Ama bu oturumda her ikisi de boş bir kurgunun etrafında dakikalarca ekranı meşgul ettiler. Böyle boş dalaşlarla karşılaşınca bir kenara atabilmeyi de ekranı beyhude işlerle meşgul etmeme adına müştereken öğrenmeliyiz. İki kaliteli yorumcunun bu boş konuşmaları yakışık olmamıştır.
  Cevapla
 • ayhan 8 yıl önce Şikayet Et
  yandas olmak sucmu?. bir partiye yandas olmak kabahatmi? sende CHP yandasisin sesimiz cikiyormu?.. hakaret meselesine gelince.. birakin enyin hakaret olduguna neyin olmadigin ayargi akrar versin..
  Cevapla
 • burak gültekin 8 yıl önce Şikayet Et
  muhammed ali yıldıza. bu lafınız, akp`yi veya son zamanlarda yapılan tutuklamaları elestirenlere karsı ne kadar ön yargılı ve taraflı yaklastıgınızın bir göstergesidir. chp`li ve kemalist diye yaftalamadan önce biraz gundemi takip edin; iki ay önce "atatürk diktatördür diyen birine söylenecek son söz sizinkidir herhalde...
  Cevapla
 • Hakikat 8 yıl önce Şikayet Et
  Türk Ceza K ya göre Hakaretin Tanımı. Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi hakaret suçu işlemiş sayılıyor.
  Cevapla
 • Muhammed Ali YILDIZ 8 yıl önce Şikayet Et
  Bence sence onca?. Peki bizce ne olacak? kadın çıkmış orda resmen chp sempatizanlığı yapıyor,chp li bir kemalist olduğu ap açık ortada.Gazetexilik tarafsızlık değilmi? sen tv de radyoda gazetede kendi düşüncelerini söyleyemezsin bence diyemezsin.Olayları kararları kişileri sadece yorumlarsın he bence sence onca dersen taraf olursun, olduğun gibi.Sen çıkmış orda bence diyorsun peki biz 70 milyon nasıl tv ye çıkıp bence diyeceğiz? yayım organları bence yeri değildir, yorum yapacan oturcan aşağı saygısız kadın.
  Cevapla