TÜM YORUMLAR

Uzayda başka canlılar da var!
Uzayda başka canlılar da var!
Uzay
10 Mart 2012, 12:51
Uzayda başka canlılar da var!
Uzaya çıkan ilk İranlı uzay kaşifi Anousheh Ansari, evrenin büyüklüğüne dikkati çekerek, evrende başka canlıların da olduğuna inandığını söyledi.
YORUMLAR 7
 • Enes YGT 9 yıl önce Şikayet Et
  Sercanın dediği doğru olabilir. Ben de birilerinden duymuştum öyle bir şey.
  Cevapla
 • İHSAN BULUT 9 yıl önce Şikayet Et
  Ayni kanidayim.... ALLAH (cc) uzay i ögle bir yapmiş ki on larca yuzlerce gezegen belkide binlerce gezegen koymuş oraya duşunun sonsuz bir yerde sadece 1 kişi yaşar mi? Bu evren bu kahinat sadece bizler icin yaratilmamiş olsa gerek...
  Cevapla
 • Bora TUNCER 9 yıl önce Şikayet Et
  .. Sercan kardeşim darılma ama yorumun paranoyakça.
  Cevapla
 • Kamil 9 yıl önce Şikayet Et
  var dememiş :). olabileceğine inandığını söylemiş,bende diyorum ki peri gördüm var, eee hadi yok deyin, varsa nerdeymiş kardeşim böyle dev masallarıyla insanlar yıllarca uyutulmuş madem var gösterin o zaman,tam nasrettin hocalık olduk yani,bir deli kuyuya taş atıyor bin akıllı çıkaramıyor,inanıyorum demekle olacak işmi bu sanki ruhani yaratıkmı bunlar madem varlar gelsinler kendilerine bir kahve ikram edelim :)
  Cevapla
 • HalitBinVelit 9 yıl önce Şikayet Et
  Sercan?. ...Kur-anda bir çok ayetde Geçen "Dabbe " ...kelimesini araştır? Kainatda başka canlılarında olduğunu anlayacaksın?....
  Cevapla
 • Sercan 9 yıl önce Şikayet Et
  HalitBinVelit. İşte senin gibileri uzayda yaşam var diyerek bu şekilde kandırmaya çalışıyorlar ve bunu da başarıyorlar. Yakında uzaylı istilası adında bir yıkım yapacaklar ve herkes bunu gerçekten uzaylılar yaptı sanacak. Bunun için zemin hazırlıyorlar. Çeşitli açıklamalar çeşitli filmler insanları uzayda yaşam olduğuna dair etkilemeye çalışıyorlar. Uzayda hayat varmış. Nerden biliyorsun gördün mü. Elinde kanıt varmı. Kuran'da geçiyor mu? Cinlerin bile dünya dışına çıkması yasaklanmış. Yoksa cinler uzaylılardan mı geleceğe dair haberler getiriyorlardı. Her yorumumda dediğim gibi içinde amerikanın veya israilin bulunduğu haberlere dikkat edin. AYIK OLUN.
  Cevapla
 • HalitBinVelit 9 yıl önce Şikayet Et
  Ne demek inanmak? Allah Kaniatda hiç bir şeyi boş yaratmamıştır.. ...Kainatda insan gözünün görmediği Aklının almadığı kimbilir nasıl bir yaşam şekilleri var Düşünün bir kere ucsuz bucaksız bir kainat içi Sayısız gezegen ve yıldız dolu ama içi boş işte Bu yüzden Ucsuz bucaksız Kainatda Canlıların Sadece Dünyada olması gibi bir mantık insanlığın cehaletini gösterir.
  Cevapla